+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení hlodavců Praha a Středočeský kraj

Reference

Zde naleznete ukázky z námi provedených deratizací, desinsekcí a dezinfekcí. Upozrňujeme, že některé obrázky mohou být velmi explicitní.

Hubení potkanů - Praha 5

Hubení potkanů - Praha 5

V létě 2018 jsme prováděli hubení potkanů sklopnými pastmi v nebytových prostorách v oblasti Praha 5. Nastražení sklopných pastí, správný výběr návnady i samotná likvidace potkanů dopadla, tak jako vždy - na výbornou.

Hubení potkanů - Praha 5 (článek + foto) ►
Osvědčení krajské hygienické stanice

Osvědčení krajské hygienické stanice

Deratizace Global na další rok získala osvědčení Krajské hygienické stanice, které je nezbytné pro legální provozování deratizace, dezinfekce a dezinsekce. Dokument dokládá naši znalost a kompetenci nákládat s toxickými látkami a provádět je v potravinářských a zemědělských provozech.

Certifikát DDD/CEPA (článek + foto) ►
Certifikát DDD a CEPA

Certifikát DDD a CEPA pro rok 2018

Společnost Deratizace Global opět potvrdila svou kompetenci k získání celostátně uznávaného certifikátu Sdružení DDD, který nás opravňuje provádět deratizace, dezinsekce a dezinfekce. Potvrzuje také naše členství v Evropském sdružení pro kontrolu škůdců CEPA.

Certifikát DDD/CEPA (článek + foto) ►
Hubení myší (Líbeznice)

Hubení myší (Líbeznice)

I v zimě jsou hlodavci problémem. Tím spíše pokud je i v prosinci teplo, je hubení myší stále žádnou službou. Tentokrát jsme deratizace prováděli v rodinném domu v Líbeznicích (severní okraj Hl. města Praha).

Hubení myší (Líbeznice) (článek + foto) ►
hubení švábů - Praha 4

Hubení švábů - Praha 4

Hubení švábů bylo tentokrát nutné v nepoužívaném bytě (Praha 4). Hubení švábů proběhlo v rozsahu celého bytu. Švábi byli v kuchyni i obytných místnostech. Za objednání deratizace švábů, respektive dezinsekce se nemusí nikdo stydět. Šváby je možné si domů přinést na oblečení, mohou do bytu vlézt oknem či stoupačkami v panelových domech.

Hubení švábů - Praha 4 (článek + foto) ►
Zalétlí holubi - likvidace holubů

Zalétlí holubi - likvidace holubů

V listopadu naše firma byla přivolána k neblahému případu. Zalétlí holubi zůstali v pasti na půdě poté, co jim někdo zavřel okna. Z hnízdění holubů se tak rázem stalo místo hladovění, uhynutí, všudypřímného trusu a nemocí. Bohužel v tomto případě se již pro tyto "squotery" nedalo nic jiného dělat, než provést jak likvidace holubů..

Zalétlí holubi - likvidace holubů (článek + foto) ►
Deratizace potkanů pastmi

Deratizace potkanů pastmi

V říjnu naše firma Deratizace Global prováděla jak jinak než deratizace v oblasti Praha 7. Tentokráte šlo o hubení potkanů> skrze živolovné pasti s návnadami. Deratizací v podzimní sezóně rapidně příbývá díky zazimovávání hlodavců.

Deratizace potkanů pastmi (článek + foto) ►
Štěnice v bytě (video)

Štěnice v bytě (video)

V říjnu byly Deratizace Global v bytě na Praze 8 zkontrolovat hlášené štěnice v bytě. O štěnice se opravdu jednalo a to v nemalém počtu. Nutnost dezinsekce - tedy hubení hmyzu byla samozřejmostí. Tenkrát bychom Vám rádi ukázali jak štěnice vypadá v našem krátkém videu, předcházející samotné hubení štěnic.

Štěnice v bytě (článek + video) ►
Odchyt: potkan v bytě (Praha 8)

Odchyt: potkan v bytě (Praha 8)

Deratizace Global provádí pohotovostní odchyty potkanů jak v bytě, tak firmách. V tomto případě se jednalo o odchyt potkana v bytě v Praze 8 zhruba v půlce srpna 2017. Bližší infoce o proběhlé deratizaci naleznete v článku.

Odchyt: potkan v bytě (Praha 8) (článek + foto) ►
Hubení vos Praha

Hubení potkanů mechanickou pastí

V průběhu července 2017 prováděla Deratizace Global Praha hubení potkanů protřednictvím sklopných mechanických pastí s návnadou. Likvidace potkanů proběhla jako vždy na výbornou. Pouze upozorňujeme, že fotografie z tohoto hubení potkanů jsou poněkud velmi názorné.

Likvidace potkanů v Praze (článek + foto) ►
Hubení vos Praha

Hubení vos (Praha 8)

V květnu 2017 naši firmu Deratizace Global požádal odbor životního prostředí Prahy 8 o dezinsekční zákrok v podobě hubení vos a zamezení jejich dalšímu výskytu v okolí tramvajové zastávky, kde vosy mohly ohrožovat cestující čekající na spoj, a to zvláště alergiky.

Hubení vos v Praze 8 (článek + foto) ►
Hubení mravenců Praha

Hubení mravenců v bytě

Mezi jinými deratizacemi a dezinsekcemi jsme koncem března provedli také hubení mravenců v bytě ve městě Praha. Stejně tak nabízíme dezinsekce mravenců v celém Středočeském kraji. Likvidace mravenců byla provedena prostřednictvím gelového atraktantu (Imidacioprid).

Likvidace mravenců v bytě (článek + foto) ►
Hubení potkanů Praha

Hubení potkanů pastmi

V březnu tohoto roku Deratizace Global realizovala hubení potkanů sklopnými pastmi s atrakatantem v rodinném domě na Praze 1. Díky správnému způsobu použití a množství pasti byl potkan efektivně ochycen a zlikvidován.

Hubení potkanů pastmi (článek + foto) ►

Dezinfekce a vyklízení po úmrtí

V nedávné době naše firma prováděla dezinfekce a vyklízení po úmrtí včetně následné dezodorizace (odstranění zápachu z místností).

Dezinfekce a vyklízení pozůstalostí (článek + foto) ►

Hubení štěnic na ubytovně

V únoru jsme byli provést hubení štěnic v ubytovně ve Středočeském kraji pomocí vykuřování dýmovnicemi a reziduálních postřiků. Likvidace štěnic postelových proběhla - dle očekávání profesionálně, diskrétně a bez sebemenších nepříjemností.

Hubení štěnic na ubytovně (článek + foto) ►

Certifikát sdružení DDD

Naše společnost splnila veškeré náležitosti a povinnosti k získání celostátně uznávaného certifikátu Sdružení DDD, který verifikuje naše schopnosti provádět deratizace, dezinsekce a dezinfekce.

Certikát DDD (článek) ►

Hubení štěnic v bytě - Praha 8

Na začátku prosince jsme prováděli dezinsekci, respektive hubení štěnic v bytě v oblasti Praha 8 a to pomocí klasických biocidů. Likvidace štěnic proběhla profesionálně, diskrétně a bez sebemenších nepříjemností.

Hubení štěnic v bytě (článek + foto) ►

Osvědčení Krajské hygienické stanice

V prvé řadě bychom se rádi pochlubili naším osvědčením Krajské hygiencké stanice pro Středočeský kraj se sídlem v Praze, která nás, dle legislativy České republiky, opravňuje k vykonávání deratizace, dezinfekce, dezinsekce a legitimuje naší znalost o ochraně veřejného zdraví.

Toto osvědčení (certifikát) je nezbytný k legálnímu vykonávání výše zmíněných činností na území České republiky. Během jejich vykonávání je nezbytné pracovat z toxickými látkami, proto je dobré si od svého deratizéra vyžádat certifikát o způsobilosti k nakládání s nebezpečnými látkami či povolení zdravotnické organizace.