+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení hlodavců Praha a Středočeský kraj

Reference

Zde naleznete ukázky z námi provedených deratizací, desinsekcí a dezinfekcí. Upozrňujeme, že některé obrázky mohou být velmi explicitní.

Hubení vos a likvidace vosího hnízda - Praha 9

Hubení vos včetně hnízda - Praha 9

V červenci 2021 byla realizována likvidace vosího hnízda včetně vos, které se vytvořilo na okně rodinného domu v lokalitě Praha 9.

Hubení vos včetně hnízda - Praha 9 (článek + foto) ►
Dezinfekce povrchů a ploch auta

Dezinfekce povrchů a ploch auta

V červnu 2020 jsme prováděli virucidní a baktericidní dezinfekce povrchů a kompletního interiéru automobilu. Naše dezinfekce ploch je bez reziduí - nezanechává zápach.

Dezinfekce povrchů a ploch auta (článek + foto) ►
Deratizace potkanů - Praha 8

Deratizace potkanů - Praha 8

V květnu naše firma Deratizace Global prováděla jak jinak než deratizace v oblasti Praha 8. Tentokráte šlo o hubení potkanů skrze živolovné pasti s návnadami. Deratizací v podzimní sezóně rapidně příbývá díky zazimovávání hlodavců.

Deratizace potkanů - Praha 8 (článek + foto) ►
Potkani v Praze - záběry z fotopasti v domě

Potkani v Praze - záběry z fotopasti

Fotopast odhalila, že potkan v domě není dozajista sám (a rád se pere 😆) - potkani v Praze se zpravidla objevují, ať již ve sklepě, odpadě i ze záchoda ve větším počtu.

Potkani v Praze - (článek + foto) ►
Likvidace štěnic v bytě - Praha 7

Likvidace štěnic v bytě - Praha 7

V nedávné době jsme byli přivolání k hubení štěnic v bytě na městské části Praha 7. Jak je vidno z fotografií před zasáhem, v bytě byl zničený nábytek fekáliemi štěnic. Zároveň při tak hojném počtu šlo nalézt i několik jedinců k vyfocení.

Likvidace štěnic v bytě - Praha 7 (článek + foto) ►
Odstranění holubího trusu

Odstranění holubího trusu

V létě roku 2019 byla naše společnost Deratizace Global povolána na čištění holubího trusu a následné dezinfekce prostor v činžovním domě - Praha 4.

Odstranění holubího trusu (článek + foto) ►
Likvidace rusa domácího

Likvidace rusa domácího

V červnu 2019 bylo provedena likvidace švábu podobnému hmyzu zvaný rus domácí. Likvidace i přes silné zamoření proběhla úspěšně.

Likvidace rusa domácího (článek + foto) ►
Likvidace molů v domácnosti

Likvidace molů v domácnosti - Praha 7

V létě 2019 jsme prováděli dezinsekci (hubení hmyzu) v bytě na Praze 7. Jednalo se o takzvané potravinové moly - tedy zavíječe moučné. Následná likvidace molů proběhla standartním způsobem pomocí postřiků.

Likvidace rusa domácího (článek + foto) ►
Vosí hnízda - likvidace

Vosí hnízda - likvidace

Již v květnu lze zanamenat vosí aktivitu. Společnost Deraztizace-Global byla přivolána k provedení likvidace vosího hnízda v komerční budově v Praze. Za léta prax víme jak zlikvidovat vosí hnízdo nejenom bezpečně, ale i co možná maximálně ekologicky

Vosí hnízda - likvidace (článek + foto) ►
Hubení potkanů - fotopast

Hubení potkanů - záběry z fotopasti

V květnu 2019 jsme dostali hlášení o možné výskytu potkanů ve stoupačkách panelového bytu (oblast Praha). Před provedením samotného hubení potkanů byla nainstalována fotopast ke zjištění míry zamoření potkany. Podezření nejdříve padlo na takzvaného "potkana samotáře".

Hubení potkanů - fotopast (článek + foto) ►
Hubení potkanů - Praha 5

Hubení potkanů - Praha 5

V létě 2018 jsme prováděli hubení potkanů sklopnými pastmi v nebytových prostorách v oblasti Praha 5. Nastražení sklopných pastí, správný výběr návnady i samotná likvidace potkanů dopadla, tak jako vždy - na výbornou.

Hubení potkanů - Praha 5 (článek + foto) ►
Osvědčení krajské hygienické stanice

Osvědčení krajské hygienické stanice

Deratizace Global na další rok získala osvědčení Krajské hygienické stanice, které je nezbytné pro legální provozování deratizace, dezinfekce a dezinsekce. Dokument dokládá naši znalost a kompetenci nákládat s toxickými látkami a provádět je v potravinářských a zemědělských provozech.

Certifikát DDD/CEPA (článek + foto) ►
Certifikát DDD a CEPA

Certifikát DDD a CEPA pro rok 2018

Společnost Deratizace Global opět potvrdila svou kompetenci k získání celostátně uznávaného certifikátu Sdružení DDD, který nás opravňuje provádět deratizace, dezinsekce a dezinfekce. Potvrzuje také naše členství v Evropském sdružení pro kontrolu škůdců CEPA.

Certifikát DDD/CEPA (článek + foto) ►
Hubení myší (Líbeznice)

Hubení myší (Líbeznice)

I v zimě jsou hlodavci problémem. Tím spíše pokud je i v prosinci teplo, je hubení myší stále žádnou službou. Tentokrát jsme deratizace prováděli v rodinném domu v Líbeznicích (severní okraj Hl. města Praha).

Hubení myší (Líbeznice) (článek + foto) ►
hubení švábů - Praha 4

Hubení švábů - Praha 4

Hubení švábů bylo tentokrát nutné v nepoužívaném bytě (Praha 4). Hubení švábů proběhlo v rozsahu celého bytu. Švábi byli v kuchyni i obytných místnostech. Za objednání deratizace švábů, respektive dezinsekce se nemusí nikdo stydět. Šváby je možné si domů přinést na oblečení, mohou do bytu vlézt oknem či stoupačkami v panelových domech.

Hubení švábů - Praha 4 (článek + foto) ►
Zalétlí holubi - likvidace holubů

Zalétlí holubi - likvidace holubů

V listopadu naše firma byla přivolána k neblahému případu. Zalétlí holubi zůstali v pasti na půdě poté, co jim někdo zavřel okna. Z hnízdění holubů se tak rázem stalo místo hladovění, uhynutí, všudypřímného trusu a nemocí. Bohužel v tomto případě se již pro tyto "squotery" nedalo nic jiného dělat, než provést jak likvidace holubů..

Zalétlí holubi - likvidace holubů (článek + foto) ►
Deratizace potkanů pastmi

Deratizace potkanů pastmi

V říjnu naše firma Deratizace Global prováděla jak jinak než deratizace v oblasti Praha 7. Tentokráte šlo o hubení potkanů> skrze živolovné pasti s návnadami. Deratizací v podzimní sezóně rapidně příbývá díky zazimovávání hlodavců.

Deratizace potkanů pastmi (článek + foto) ►
Štěnice v bytě (video)

Štěnice v bytě (video)

V říjnu byly Deratizace Global v bytě na Praze 8 zkontrolovat hlášené štěnice v bytě. O štěnice se opravdu jednalo a to v nemalém počtu. Nutnost dezinsekce - tedy hubení hmyzu byla samozřejmostí. Tenkrát bychom Vám rádi ukázali jak štěnice vypadá v našem krátkém videu, předcházející samotné hubení štěnic.

Štěnice v bytě (článek + video) ►
Odchyt: potkan v bytě (Praha 8)

Odchyt: potkan v bytě (Praha 8)

Deratizace Global provádí pohotovostní odchyty potkanů jak v bytě, tak firmách. V tomto případě se jednalo o odchyt potkana v bytě v Praze 8 zhruba v půlce srpna 2017. Bližší infoce o proběhlé deratizaci naleznete v článku.

Odchyt: potkan v bytě (Praha 8) (článek + foto) ►
Hubení vos Praha

Hubení potkanů mechanickou pastí

V průběhu července 2017 prováděla Deratizace Global Praha hubení potkanů protřednictvím sklopných mechanických pastí s návnadou. Likvidace potkanů proběhla jako vždy na výbornou. Pouze upozorňujeme, že fotografie z tohoto hubení potkanů jsou poněkud velmi názorné.

Likvidace potkanů v Praze (článek + foto) ►
Hubení vos Praha

Hubení vos (Praha 8)

V květnu 2017 naši firmu Deratizace Global požádal odbor životního prostředí Prahy 8 o dezinsekční zákrok v podobě hubení vos a zamezení jejich dalšímu výskytu v okolí tramvajové zastávky, kde vosy mohly ohrožovat cestující čekající na spoj, a to zvláště alergiky.

Hubení vos v Praze 8 (článek + foto) ►
Hubení mravenců Praha

Hubení mravenců v bytě

Mezi jinými deratizacemi a dezinsekcemi jsme koncem března provedli také hubení mravenců v bytě ve městě Praha. Stejně tak nabízíme dezinsekce mravenců v celém Středočeském kraji. Likvidace mravenců byla provedena prostřednictvím gelového atraktantu (Imidacioprid).

Likvidace mravenců v bytě (článek + foto) ►
Hubení potkanů Praha

Hubení potkanů pastmi

V březnu tohoto roku Deratizace Global realizovala hubení potkanů sklopnými pastmi s atrakatantem v rodinném domě na Praze 1. Díky správnému způsobu použití a množství pasti byl potkan efektivně ochycen a zlikvidován.

Hubení potkanů pastmi (článek + foto) ►

Dezinfekce a vyklízení po úmrtí

V nedávné době naše firma prováděla dezinfekce a vyklízení po úmrtí včetně následné dezodorizace (odstranění zápachu z místností).

Dezinfekce a vyklízení pozůstalostí (článek + foto) ►

Hubení štěnic na ubytovně

V únoru jsme byli provést hubení štěnic v ubytovně ve Středočeském kraji pomocí vykuřování dýmovnicemi a reziduálních postřiků. Likvidace štěnic postelových proběhla - dle očekávání profesionálně, diskrétně a bez sebemenších nepříjemností.

Hubení štěnic na ubytovně (článek + foto) ►

Certifikát sdružení DDD

Naše společnost splnila veškeré náležitosti a povinnosti k získání celostátně uznávaného certifikátu Sdružení DDD, který verifikuje naše schopnosti provádět deratizace, dezinsekce a dezinfekce.

Certikát DDD (článek) ►

Hubení štěnic v bytě - Praha 8

Na začátku prosince jsme prováděli dezinsekci, respektive hubení štěnic v bytě v oblasti Praha 8 a to pomocí klasických biocidů. Likvidace štěnic proběhla profesionálně, diskrétně a bez sebemenších nepříjemností.

Hubení štěnic v bytě (článek + foto) ►

Osvědčení Krajské hygienické stanice

V prvé řadě bychom se rádi pochlubili naším osvědčením Krajské hygiencké stanice pro Středočeský kraj se sídlem v Praze, která nás, dle legislativy České republiky, opravňuje k vykonávání deratizace, dezinfekce, dezinsekce a legitimuje naší znalost o ochraně veřejného zdraví.

Toto osvědčení (certifikát) je nezbytný k legálnímu vykonávání výše zmíněných činností na území České republiky. Během jejich vykonávání je nezbytné pracovat z toxickými látkami, proto je dobré si od svého deratizéra vyžádat certifikát o způsobilosti k nakládání s nebezpečnými látkami či povolení zdravotnické organizace.