+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení hlodavců Praha a Středočeský kraj

Hubení myší

Víte jak na myši v domě či bytě? S léty prověřenou firmou Deratizace-Global to jde snadno, rychle a levně! Ať už jste ze Středočeského kraje či Hlavního města Praha, dokážeme Vám vždy poskytnout maximální výsledek při Hubení myší. V bytě a zejména v rodinných domech mají myši bezpočet možností, kam se ukrýt - víme jak myši nalézt a efektivně jich Vás zbavit!

Hubení myší

K hubení myší využíváme speciálních postřiků či mechanických pastí, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň likvidaci myší provedou bezchybně.

Kontaktujte nás na telefonním čísle 722934225 nebo prostřednictvím e-mailu (info@deratizace-global.cz).


Deratizace myší v Praze a SČ Kraji

Způsobů jak se zbavit myší je vícero. Běžně využívanou variantou hubení myší jsou zejména mechanické pasti, lepové nástrahy a v případě přemnožení i nástrahy chemické (antikolagulanty). Naši deratizéři z Deratizace-Global přesně ví jak na myši - kde lze nalézt jejich přístupové cesty, co v domě hledají a kde se mohou schovávat.

Jak na myši

Ne vždy deratizace myší jednoduchá. Myši dokáží lézt i po hrubějších stěnách a skákat do značných výšek. Naši profesionálové přesně vědí, kde a jak použít které nástrahy a jak hubení myší maximálně urychlit.

Pasti na myši

Ačkoliv běžně dostupné sklopné či mechanické pastičky na myši jsou velmi efektivní na jedince, zřídkakdy se podaří takto vyhubit celou kolonii. Z těchto důvodů je často nutné přistoupit k jedům na myši a takzvaným antikolagulantům. Tyto chemické pasti (jedy) jsou velmi účinné a zahubení myši nezpůsobují ihned, takže hlodavci nezjistí co bylo důvodem uhynutí jejich "kolegy".


Myš domácí - chování a způsob hubení

Myš domácí (latinsky Mus musculus) je škodný hlodavec hojně se objevující na území České Republiky. Žije v okolí lidských sídel, odkud se snaží ukrást potravu. Je přenašečem chorob a parazitů, které zanáší do potravin a vybavení svým trusem.

Český název: Myš domácí
Anglický název: House mouse
Latinský název: Mus musculus
Chování myší: Myš domácí je aktivní spíše v noci. Snaží se nepozorované sehnat potravu v lidských obydlích a místech uskladnění potravin. Hnízda staví z nalezených měkkých materiálů (látky, papír).
Rizika: Myš domácí není pro člověka nebezpečná agresivitou, ale zejména přenášenými chorobami a parazity v jejích výkalech. Může též napáchat velké škody na potravinách.
Způsob hubení Hubení myší je prováděno buď jedovými pastmi, nebo pastmi mechanickými a lepovými - určené pro odchycení či mechanické usmrcení.

Hubení myší Praha

Hubení myší v bytě i firmě

Zajišťujeme hubení myší jak pro jednotlivce, veřejné prostory, tak firmy (sklady potraviny, hotely, restaurace). V rámci HACCP též provádíme preventivní kontroly a opatření. Ačkoliv myš domácí není krajně nebezpečný hlodavec, její hlavní rizika plynou z jejího způsobu života.

Myš domácí patří k velice rychle množícím se živočichům (až 100 mláďat ročně). Přičemž myši dospívají již před druhým měsícem svého života. Ačkoliv myš denně spotřebuje pouze kolem 5g potravy, v potravinových zásobách většinu jídla znečistí svým trusem a močí.

To může mít fatální následky jak v restaurační a potravinářských provozech, tak likvidační například pro sklady surovin a potravin (supermarkety, restaurace, jídelny nebo sklady obilnin).

Po vyhubení nebo odchytu myší prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami, na které máme mnoho certifikátů. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Víme nejen jak vyhubit myší, ale i ostatní škůdce! Specializujeme se na veškeré druhy hlodavců, všechny najdete v sekci Deratizace. Kontaktujte nás na čísle 722934225.Naše podpora je samozřejmě pro všechny z celé České republiky. Our operators also speak English. Наши операторы также говорят на русском языке.