Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Hubení myší

Jak chytit myš v bytě? Jak na myši v domě? To a všechno ostatní jako jsou pastičky na myši, odpuzovače na myši, jedy na myši zajistí naše firma Deratizace Global, fungující v hlavním městě Praha a celém Středočeském kraji.

Jak se zbavit myší

Pro Vás maximálně vhodné řešení je zavolat na Deratizace Global a domluvit se na termínu, který se vám hodí. Přizpůsobíme se Vám jak jen to bude možné. Po určitě úspěšné domluvě dorazíme a prostory obývané těmito neposlušnými a nechtěnými návštěvníky kompletně vyčistíme. Za použití našich pastiček na myši, jedů na myši budou Vaše prostory opět bez těchto nepříjemných hlodavců a za pomoci odpuzovačů myší se tito nezvaní hosté již nevrátí.

Jak likvidace myší probíhá

Hubení myší

Po vyhubení nebo odchytu myší prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Nejčastější prostory výskytu myší

Víme nejen jak vyhubit myši, ale i ostatní škůdce! Specializujeme se na veškeré druhy hlodavců, všechny najdete v sekci Deratizace. Kontaktujte nás na čísle +420 722 934 225.