+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Ochrana proti holubům Praha a Středočeský kraj

Ochrana proti holubům

Komplexní ochrana proti ptákům (holuby, vlaštovky, vrabci, jiřičky, špačci a jiné drobné ptactvo) za pomoci ochranných sítí, hrotů (bodce, trny, bodáky) a plašičů (makety dravců). Levná ochrana proti holubům (Praha a SČ kraj) včetně instalace na balkon, parapet, fasády, exteriér a vybavení budov.

Ochrana proti holubům

Ochranné hroty i sítě proti holubům pro jednotlivce, firmy i státní instituce. Provádíme též čištění ptačího trusu a likvidace zalétlých holubů. Cenu za ochranu proti ptákům poptávejte na 722 934 225.

Ochrana proti holubům a jiným ptákům je důležitá nejen z praktických a estetických důvodů, ale zejména kvůli zdravotním rizikům, které ptactvo a jejich trus představuje. Jen samotní holubi přenášejí několik desítek různých nemocí a parazitů, které jsou nebezpečné zejména pro děti, domácí mazlíčky a těhotné ženy. Přitom ochrana proti ptactvu je pouze malou investicí v porovnání s následnými náklady za léčbu chorob, které ptáci přenášejí.


Ochranná síť proti ptákům

Ochranná síť proti ptákům je jednoduchým a velmi efektivním způsobem jak se zbavit holubů a jiného ptactva. Velmi žádanou je pak síť proti holubům na balkon, které dodáváme z kvalitních materiálů pro maximální dobu životnosti a odolnosti vůči dešti, větru i dlouhodobému vystavení slunečnímu záření. Síť proti ptákům je možné usadit do panelu, cihel, betonu i dlažby. Problémem není asi zasazení ochranných sítí do zateplených fasád.

Ochranná síť proti ptákům

Sítě proti holubům na balkon

Často poptávanou službou je instalace sítí proti holubům na balkon, s kterou máme bohaté zkušenosti. Sítě na balkon jsou spolehlivé řešení s dlouhou životností. Montáž sítě provádíme jak pro jednotlivce, veřejné objekty, tak firmy.

Sítě proti ptákům pro firmy a města

Ochranné sítě proti ptákům lze montovat i do átrií, polouzavřených teras, verand a dalších prostor. Máme již zkušensti s firmami i státními subjekty, kterým jsme sítě proti ptactvu úspěšně dodali.


Hroty proti ptákům

Hroty proti holubům

Provádíme prodej a montáž zábrany proti holubům a jiného ptactva jako jsou bodáky, ostny, bodce či hroty proti ptákům. Zábrany vybíráme dle velikosti a rozložení bodců tak, aby po rozmístění byl hrotový systém maximálně efektivní vůči danému druhu ptactva. Zejména hroty proti holubům jsou velmi účinné pro parapety, římsy, osvětlení a jiné vysuté části rodinných, činžovních, panelových i obchodních domů.

Užití hrotů proti holubům

Víme nejen jak na holuby, ale všecho jiné běžné ptactvo! Bezplatnou poptávku služeb můžete provést na čísle 722 934 225 či skrze kontaktní formulář.

Provádíme prodej a montáž zábran proti ptactvu jako jsou bodáky, ostny, bodce či hroty proti ptákům. Velikost a rozložení bodců určujeme na základě materiálu, umístění a druhu problémového ptactva (holuby, vlaštovky, vrabci, jiřičky či špačci). Hroty proti holubům jsou velmi účinné pro parapety, římsy, osvětlení a jiné vysuté části rodinných, činžovních i panelových domů.

Hroty proti ptákům Zábrany proti holubům Bodce proti holubům

Plašič ptáků

Plašiče ptáků jsou vhodná ochrana proti ptákům zejména v místech s nižších intenzitou výskytu ptactva. Standardně plašič ptáků je, ideálně věrohodná, maketa dravce - například maketa sokola, sovy, orla, ale účinná je též maketa havrana. Ty se dají buď zavěsit či namontovat (například na balkonové zábradlí) a použít jako plašič holubů, vrabců, špačků - zkrátka většiny domácích ptáků.

Plašič ptáků

Spolehlivý plašič holubů i špačků

Plašení ptáků může mít i dekorativní rozměr. Na plašení špačků většinou stačí plašič menších rozměrů, který zároveň může sloužit jako zajímavá okrasa Vašeho balkonu, parapetu či plotu zahrady. U plašení holubů jsou velmi efektivní mechanické plašiče s pohyblivými částmi, které jsou zpravidla poháněny větrem či fotovoltaicky.