+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Ochrana proti holubům Praha a Středočeský kraj

Ochrana proti holubům

Rychlá montáž sítí, hrotů (bodců, trnů, bodáků), příznivé ceny a stoprocentní spolehlivost - taková je ochrana proti holubům od Deratizace Global! Ochrana proti ptákům na balkony, parapety i otevřené prostory. Funkční ochrana proti holubům, vlaštovkám, vrabcům, jiřičkám i špačkům - Praha a Středočeský kraj.

Ochrana proti holubům

Ochranné hroty i sítě proti holubům pro jednotlivce, firmy i státní instituce. Provádíme též čištění ptačího trusu a likvidace zalétlých holubů.

Kontaktujte nás na telefonní číslo 722 934 225 nebo prostřednictvím e-mailu (info@deratizace-global.cz).


Ochranné sítě proti ptákům

Ochranná síť proti ptákům je jednoduchým a velmi efektivním způsobem jak se zbavit holubů a jiného ptactva. Velmi žádanou je pak síť proti holubům na balkon, které dodáváme z kvalitních materiálů pro maximální dobu životnosti a odolnosti vůči dešti, větru i dlouhodobému vystavení slunečnímu záření. Síť proti ptákům je možné usadit do panelu, cihel, betonu i dlažby. Problémem není asi zasazení ochranných sítí do zateplených fasád.

Sítě proti holubům na balkon

Často poptávanou službou je instalace sítí proti holubům na balkon, s kterou máme bohaté zkušenosti. Sítě na balkon jsou spolehlivé řešení s dlouhou životností. Montáž sítě provádíme jak pro jednotlivce, veřejné objekty, tak firmy.


Hroty proti ptákům

Hubení potkanů

Provádíme prodej a montáž zábran proti ptactvu jako jsou bodáky, ostny, bodce či hroty proti ptákům. Velikost a rozložení bodců určujeme na základě materiálu, umístění a druhu problémového ptactva (holuby, vlaštovky, vrabci, jiřičky či špačci). Hroty proti holubům jsou velmi účinné pro parapety, římsy, osvětlení a jiné vysuté části rodinných, činžovních i panelových domů.

Užití hrotů proti holubům

Víme nejen jak na holuby, ale všecho jiné běžné ptactvo! Bezplatnou poptávku služeb můžete provést na čísle 722 934 225 či skrze kontaktní formulář.