+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Ochrana proti holubům Praha a Středočeský kraj

Ochrana proti holubům

Komplexní ochrana proti ptákům (holuby, vlaštovky, vrabci, jiřičky, špačci a jiné drobné ptactvo) za pomoci ochranných sítí, hrotů (bodce, trny, bodáky) a plašičů (makety dravců). Levná ochrana proti holubům (Praha a SČ kraj) včetně instalace na balkon, parapet, fasády, exteriér a vybavení budov.

Ochrana proti holubům

Ochranné hroty i sítě proti holubům pro jednotlivce, firmy i státní instituce. Provádíme též čištění ptačího trusu a likvidace zalétlých holubů. Cenu za ochranu proti ptákům poptávejte na 722934225.

Ochrana proti holubům a jiným ptákům je důležitá nejen z praktických a estetických důvodů, ale zejména kvůli zdravotním rizikům, které ptactvo a jejich trus představuje. Jen samotní holubi přenášejí několik desítek různých nemocí a parazitů, které jsou nebezpečné zejména pro děti, domácí mazlíčky a těhotné ženy. Přitom ochrana proti ptactvu je pouze malou investicí v porovnání s následnými náklady za léčbu chorob, které ptáci přenášejí.


Ochranná síť proti ptákům

Ochranná síť proti ptákům je jednoduchým a velmi efektivním způsobem jak se zbavit holubů a jiného ptactva. Velmi žádanou je pak síť proti holubům na balkon, které dodáváme z kvalitních materiálů pro maximální dobu životnosti a odolnosti vůči dešti, větru i dlouhodobému vystavení slunečnímu záření. Síť proti ptákům je možné usadit do panelu, cihel, betonu i dlažby. Problémem není asi zasazení ochranných sítí do zateplených fasád.

Ochranná síť proti ptákům

Sítě proti holubům na balkon

Často poptávanou službou je instalace sítí proti holubům na balkon, s kterou máme bohaté zkušenosti. Sítě na balkon jsou spolehlivé řešení s dlouhou životností. Montáž sítě provádíme jak pro jednotlivce, veřejné objekty, tak firmy.

Sítě proti ptákům pro firmy a města

Ochranné sítě proti ptákům lze montovat i do átrií, polouzavřených teras, verand a dalších prostor. Máme již zkušensti s firmami i státními subjekty, kterým jsme sítě proti ptactvu úspěšně dodali.


Hroty proti ptákům

Hroty proti holubům

Provádíme prodej a montáž zábrany proti holubům a jiného ptactva jako jsou bodáky, ostny, bodce či hroty proti ptákům. Zábrany vybíráme dle velikosti a rozložení bodců tak, aby po rozmístění byl hrotový systém maximálně efektivní vůči danému druhu ptactva. Zejména hroty proti holubům jsou velmi účinné pro parapety, římsy, osvětlení a jiné vysuté části rodinných, činžovních, panelových i obchodních domů.

Užití hrotů proti holubům

Víme nejen jak na holuby, ale všecho jiné běžné ptactvo! Bezplatnou poptávku služeb můžete provést na čísle 722934225 či skrze kontaktní formulář.

Provádíme prodej a montáž zábran proti ptactvu jako jsou bodáky, ostny, bodce či hroty proti ptákům. Velikost a rozložení bodců určujeme na základě materiálu, umístění a druhu problémového ptactva (holuby, vlaštovky, vrabci, jiřičky či špačci). Hroty proti holubům jsou velmi účinné pro parapety, římsy, osvětlení a jiné vysuté části rodinných, činžovních i panelových domů.

Hroty proti ptákům Zábrany proti holubům Bodce proti holubům

Plašič ptáků

Plašiče ptáků jsou vhodná ochrana proti ptákům zejména v místech s nižších intenzitou výskytu ptactva. Standardně plašič ptáků je, ideálně věrohodná, maketa dravce - například maketa sokola, sovy, orla, ale účinná je též maketa havrana. Ty se dají buď zavěsit či namontovat (například na balkonové zábradlí) a použít jako plašič holubů, vrabců, špačků - zkrátka většiny domácích ptáků.

Plašič ptáků

Spolehlivý plašič holubů i špačků

Plašení ptáků může mít i dekorativní rozměr. Na plašení špačků většinou stačí plašič menších rozměrů, který zároveň může sloužit jako zajímavá okrasa Vašeho balkonu, parapetu či plotu zahrady. U plašení holubů jsou velmi efektivní mechanické plašiče s pohyblivými částmi, které jsou zpravidla poháněny větrem či fotovoltaicky.