+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení vos Praha a Středočeský kraj

Od 1.7.do 31.9.2024 nabízíme volné termíny k provedení zásahů. Navýšili jsme naše kapacity pro efektivní a rychlé likvidace vos a sršňů bez dlouhých čekacích lhůt. Zásahy provádíme každý den od 8.hod do 24.hod.

Hubení vos

Nevíte jak se zbavit vos? My ano! Jsme Dezinsekce-Global a hubení vos je naše práce, kterou vykonáme kvalitně a levně! Vyjíždíme po Středočeském kraji a hlavním městě Praha. Zvláště v teplých měsících začíná zvýšená aktivita vos a je důležité vědět jak vyhubit vosy - než se stanou nejenom nepříjemným hmyzem, ale i opravdovou hrozbou.

Hubení vos - Praha

K hubení vos i sršňů využíváme speciálních postřiků, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň likvidaci vos provedou bezchybně.

Kontaktujte nás na telefonní číslo 722 934 225 nebo prostřednictvím e-mailu (info@deratizace-global.cz).

Jak na vosy?

Rozhodujícím faktorem jak vyhubit vosy je jejich počet a nebezpečnost. Pokud se jedná o jednotky vos například v kuchyni či na terase způsobené kvetoucími květinami, nabízí se varianta jak na vosy a to pomocí lepových pastí či jiných banálních způsobů. Zvýšené pozornosti dbejte, pokud se počet vos v místě zvyšuje a začínají být agresivnější - v tom případě je vysoká pravděpodobnost vosího hnízda v blízkosti. V takovém případě zkoumat jak vypudit vosy či je odehnat je zbytečné. Hubení vos ve větším počtu svépomocí, tím spíše v blízkostí vosího hnízda, je zdraví krajně nebezpečné.


Vosa obecná - chování a způsob hubení

Vosa obecná (latinsky Vespula vulgaris) je blanokřídlý teplomilný hmyz, který se hojné vyskytuje v celé České Republice. Žije v koloniích ve vosích hnízdech, která bývají v zemi nebo výše položených krytých dutinách a výklencích. Vosa obecná je velmi neoblíbeným bodavým hmyzem, jelikož narozdíl od včely, dokáže bodat opakovaně a způsobit stejně bolestivé rány a silné alergické reakce.

Vosa obecná - hubení

Český název: Vosa obecná
Anglický název: Common wasp
Latinský název: Vespula vulgaris
Vosí chování: Vosa je agresivní, dravý a teritoriální hmyz. Její aktivita a nebezpečnost se zvyšuje v teplém počasí a blízkosti hnízda, které čítá až 2000 jedinců.
Rizika: Vosa obecná způsobuje člověku bolestivé bodné rány a alerické reakce, které v krajních případech mohou být život ohrožující.
Způsob hubení Hubení vos je prováděno v ochranných oblecích a to jak kapalnými, tak práškovými látkami, které paralyzují a usmrcují hmyz. S vysokou pravděpodobností se hnízdo ani v dalších letech neobnoví.

Hubení vos pro všechny lokality města Praha:


Likvidace vosího hnízda

Vosí hnízda - likvidace

Naši pracovníci dobře ví jak zlikvidovat vosí hnízdo - bezpečně, rychle a s ohledem na životní prostředí. Náš team drží několik certifikátů v rámci znalostí jak zničit vosí hnízdo. Vlastníme profesionální vybavení na likvidace vosího hnízda a jednáme dle legislativních postupů. Likvidace vosích hnízd nikdy nebylo jednoušší!

Co udělat po objevení vosího hnízda

Po vyhubení vos prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Víme nejen jak se zbavit vos, ale i ostatních škůdců! Specializujeme se na veškeré druhy škůdců, všechny najdete v sekci Dezinsekce. Kontaktujte nás na čísle 722 934 225.