+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Likvidace sršňů Praha a Středočeský kraj

Od 1.7.do 31.9.2024 nabízíme volné termíny k provedení zásahů. Navýšili jsme naše kapacity pro efektivní a rychlé likvidace vos a sršňů bez dlouhých čekacích lhůt. Zásahy provádíme každý den od 8.hod do 24.hod.

Likvidace sršňů

Profesionální likvidace sršňů i jejich hnízd. Provádíme hubení sršňů v celém Hlavní městě Praha a Středočském kraji. Za léta praxe víme jak se zbavit sršňů a to i v případech, kdy je sršní hnízdo velkých rozměrů.

Hubení vos - Praha

K hubení vos i sršňů využíváme speciálních postřiků, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň likvidaci vos provedou bezchybně.

Kontaktujte nás na telefonní číslo 722934225 nebo prostřednictvím e-mailu (info@deratizace-global.cz).

Jak zlikvidovat sršně

Hubení sršňů provází několik fází, proto je moudřejším řešením zavolat odborníky, kteří vědí jak vyhubit sršně. Jak se zbavit sršňů odborně, bezpečně a levně? Zavolejte na Deratizace-Global. Máme zaručené postupy jak zlikvidovat sršně a následně jak zlikvidovat sršní hnízdo. Likvidace sršních hnízd je základ proti jejich navrácení, je potřeba postupovat opatrně, proto nezkoušejte sršní hnízdo likvidovat sami. Nezkušeně použít obyčejný sprej na sršně může vést k ošklivému pobodání až ke skončení v nemocnici, nechte tuto práci odborníkům, máme kvalifikaci a zkušenost.

Likvidace vosího hnízda Likvidace vosího hnízda

Sršeň obecná - chování a způsob hubení

Sršeň obecná (latinsky Vespa crabro) je největší blanokřídlý teplomilný hmyz na Evropském kontinentu, který je v České Republice často viděným druhem . Žije v koloniích ve sršních hnízdech, která bývají v zemi nebo výše položených krytých dutinách a výklencích. Sršeň obecná je velmi neoblíbeným bodavým hmyzem, jelikož narozdíl od včely, dokáže bodat opakovaně a způsobit stejně bolestivé rány a silné alergické reakce.

Vosa obecná - hubení

Český název: Sršeň obecná
Anglický název: European hornet
Latinský název: Vespa crabro
Vosí chování: Vosa je agresivní, dravý a teritoriální hmyz. Její aktivita a nebezpečnost se zvyšuje v teplém počasí a blízkosti hnízda, které čítá až 2000 jedinců.
Rizika: Sršeň, pokud se necítí ohrožená, nebývá vůči člověku agresivní. Její bodnutí je bolestivé, ale samotný jed nebývá nikterak silný.
Způsob hubení Likvidace sršňů je prováděna v ochranných oblecích a to jak kapalnými, tak práškovými látkami, které paralyzují a usmrcují hmyz. S vysokou pravděpodobností se hnízdo ani v dalších letech neobnoví.

Hubení sršní pro všechny lokality města Praha:


Likvidace vosího hnízda

Sršňí hnízda - likvidace

Naši pracovníci dobře ví jak zlikvidovat sršní hnízdo - bezpečně, rychle a s ohledem na životní prostředí. Náš team drží několik certifikátů v rámci znalostí jak zničit vosí hnízdo. Vlastníme profesionální vybavení a jednáme dle legislativních postupů. Likvidace sršních hnízd nikdy nebylo jednoušší!

Co udělat po objevení sršního hnízda

Po vyhubení sršňů prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Víme nejen jak se zbavit sršňu, ale i ostatních škůdců! Specializujeme se na veškeré druhy škůdců, všechny najdete v sekci Dezinsekce. Kontaktujte nás na čísle 722934225.