+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení hlodavců Praha a Středočeský kraj

Kuna a její likvidace

Nevíte jak se zbavit kuny? Běhá vám po půdě, zahradě, všechno kouše a ničí? Zavolejte na Deratizace-Global, víme jak na kuny a úspěšně Vás jich zbavíme. Můžete nás zavolat do lokací po celý Středočeský kraj a v hlavním městě Praha.

Jak na kuny

Už nevíte jak na kunu a potřebujete pomoct? Není nic lehčího, než zavolat odbornou pomoc v podobě Deratizace-Global. Jsme schopni se s Vámi domluvit na jakémkoliv termínu a odborně dle všech předpisů Vás kuny zbavíme. Na to, jak vyhnat kunu je více způsobů, po průzkumu Vašich prostor zvolíme ten, který je více vhodnější. Správná past na kuny je také důležitou součástí na odchyt kuny. Je-li odchyt kun nebo odchyt kuny úspěšný, je moudré pořídit plašič kun, následně i sprej na kuny. Ochrana proti kunám se tak znásobí. Účinný odpuzovač kun Vám doporučíme dle výskytu kun a velikosti vašeho pozemku. Odpuzovač kun Vám pomůže jako další ochrana proti kunám.

Častý výskyt kun

Odchyt kun

Po likvidaci kun prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Kuny na území České republiky

Víme nejen jak na kuny, ale i ostatní škůdce! Specializujeme se na veškeré druhy škůdců, všechny najdete v sekci Deratizace. Kontaktujte nás na čísle 722934225.