Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Kuna a její likvidace

Nevíte jak se zbavit kuny? Běhá vám po půdě, zahradě, všechno kouše a ničí? Zavolejte na Deratizace-Global, víme jak na kuny a úspěšně Vás jich zbavíme. Můžete nás zavolat do lokací po celý Středočeský kraj a v hlavním městě Praha.

Jak na kuny

Už nevíte jak na kunu a potřebujete pomoct? Není nic lehčího, než zavolat odbornou pomoc v podobě Deratizace-Global. Jsme schopni se s Vámi domluvit na jakémkoliv termínu a odborně dle všech předpisů Vás kuny zbavíme. Na to, jak vyhnat kunu je více způsobů, po průzkumu Vašich prostor zvolíme ten, který je více vhodnější. Správná past na kuny je také důležitou součástí na odchyt kuny. Je-li odchyt kun nebo odchyt kuny úspěšný, je moudré pořídit plašič kun, následně i sprej na kuny. Ochrana proti kunám se tak znásobí. Účinný odpuzovač kun Vám doporučíme dle výskytu kun a velikosti vašeho pozemku. Odpuzovač kun Vám pomůže jako další ochrana proti kunám.

Častý výskyt kun

Odchyt kun

Po likvidaci kun prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Kuny na území České republiky

Víme nejen jak na kuny, ale i ostatní škůdce! Specializujeme se na veškeré druhy škůdců, všechny najdete v sekci Deratizace. Kontaktujte nás na čísle +420 722 934 225.