+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení hlodavců Praha a Středočeský kraj

Jak se zbavit červotoče

Dřevokazný hmyz je velikou nelibou českých domácností, jedním z více rozšířených jsou červotoče. Jak na červotoče? Moudrým řešením je kontaktovat specialistu, v tomto případě kontaktovat Deratizace-Global. Zamíříme za Vámi po celém hlavním městě Praha a Středočeském kraji.

Likvidace červotoče

Pokud se Vám stane, že Váš dřevěný nábytek nepatří k novějším a nebo jste jej nenaimpregnovali ochrannými prostředky je možné, že je napaden červotoči. Jak to zjistíte? Z dírek ve vašem dřevěném nábytku se pravidelně sype dřevěný prach. Pokud se tak stane, je potřeba jednat. Likvidace červotoče v trámech je jednou z mnoha prací, které děláme. Odstavte poškozené části, aby jste znesnadnili přístup červotočům k nepoškozenému dřevěnému nábytku ve Vaší domácnosti. Odstranění červotoče nebývá snadné, ale s námi ano! Jak zničit červotoče víme velmi dobře, náš přípravek proti červotočům působí téměř ihned. Ochrana proti červotoči je poté nezbytnou součástí, kterou Vám také zajistíme.

Jak nás kontaktovat?

Hubení červotoče

Po vyhubení červotočů prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

V jaké dny fungujeme?

Víme nejen jak na červotoče, ale i ostatní škůdce! Specializujeme se na veškeré druhy škůdců, všechny najdete v sekci Dezinsekce. Kontaktujte nás na čísle 722 934 225.