Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Jak se zbavit červotoče

Dřevokazný hmyz je velikou nelibou českých domácností, jedním z více rozšířených jsou červotoče. Jak na červotoče? Moudrým řešením je kontaktovat specialistu, v tomto případě kontaktovat Deratizace-Global. Zamíříme za Vámi po celém hlavním městě Praha a Středočeském kraji.

Likvidace červotoče

Pokud se Vám stane, že Váš dřevěný nábytek nepatří k novějším a nebo jste jej nenaimpregnovali ochrannými prostředky je možné, že je napaden červotoči. Jak to zjistíte? Z dírek ve vašem dřevěném nábytku se pravidelně sype dřevěný prach. Pokud se tak stane, je potřeba jednat. Likvidace červotoče v trámech je jednou z mnoha prací, které děláme. Odstavte poškozené části, aby jste znesnadnili přístup červotočům k nepoškozenému dřevěnému nábytku ve Vaší domácnosti. Odstranění červotoče nebývá snadné, ale s námi ano! Jak zničit červotoče víme velmi dobře, náš přípravek proti červotočům působí téměř ihned. Ochrana proti červotoči je poté nezbytnou součástí, kterou Vám také zajistíme.

Jak nás kontaktovat?

Hubení červotoče

Po vyhubení červotočů prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

V jaké dny fungujeme?

Víme nejen jak na červotoče, ale i ostatní škůdce! Specializujeme se na veškeré druhy škůdců, všechny najdete v sekci Dezinsekce. Kontaktujte nás na čísle +420 722 934 225.