Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
  • Hubení potkanůHubení potkanů

    Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

  • Likvidace štěnicHubení štěnic

    Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

  • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

    Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

  • Hubení blechHubení blech

    Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

  • DezinfekceDezinfekce

    Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Hubení potkanů - Praha 5

Průběh hubení potkanů Potkaní trus

V leté jsme prováděli v městěské části Praha 5 hubení potkanů v nebytových prostorách, kde se potkani vyskytli v technických šachtách. Potkaní trus je nezpochybnitelným důkazem nutnosti deratizace. Vyhubení potkanů bylo nutné nejenom ze zdravotních důvodů, ale v ohrožení byla i elektroinstalace.


Deratizace hlodavců je jedním z hlavních oborů naší činnosti, proto likvidace potkanů, jejich odchyt či prevence nemovitosti proti potkanům je pro nás každodenní rutinou. Víme jak na potkany! Kde nalézt jejich přístopové cesty, jak správně nalíčit pasti a jaké návnady na ně opravdu působí a kterým se vyhnou.


Hubení potkanů v městské části Praha 5 Trus od potkanů Likvidace potkanů sklopnou pastí Návnada na potkany

Pokud i Váš byt či Vaše firma je postižena návštěvami potkanů, není nic jednoduššího než zavolat Deratizace Global s nezávaznou poptávkou na čísle +420 722 934 225 či prostřednictvím emailové schránky info@deratizace-global.cz.