+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Dezinfekce Praha a Středočeský kraj

Vyklízení po zemřelém a toxického odpadu

Praha a Středočeský kraj

Nabízíme úklidové a dezinfekční služby pro případy umrtí či nebezpečného odpadu vzniklého po narkomanech a bezdomovcích. Víme jak při vyklízení po zemřelém postupovat - v rámci zachování piety i legislativních procesů. Manipulace s toxickým materiálem (krev, tělní tekutiny, fekálie) je vysoce nebezpečná a rozhodně by likvidace tohoto odpadu měla být provedena profesionály.

Vyklízení po zemřelém

Vyklizení bytu po zemřelém

K vyklizení bytu po úmrtí přistupujeme s maximálním ohledem na důstojnost zesnulého a soukromí pozůstalých. Provedeme odvoz starého nábytku, vybavení i spotřebičů. Věci osobního charakteru předáme a následně provedeme v ochranných oblecích úklid po úmrtí prostřednictvím dezinfekčních prostředků a vybavení.

Pro vyklízení po zemřelém volejte: 722 934 225

Dezodorizace

Provádíme profesionální dezodorizace neboli odstranění zatuchlého zápachu či jiných pachů z místností - ať už zasažených zápachem po úmrtí nebo například požárem. Samozřejmě nabízíme i klasickou dezoderizaci prostor ku zbavení se zápachu z tabáku či osvěžení prostor. Výše zmíněné služby provozujeme jak pro soukromé tak komerční nemovitosti.


Vyklízení bytu po úmrtí

Vyklízení po narkomanech

Provádíme též vyklízení po narkomanech včetně úklidu injekčních stříkaček, toxických látek a případného biologického odpadu. Úklid po narkomenech provádíme nejenom v Hlavním městě Praha, ale celém Středočeském kraji. Důrazně doporučujeme neodklízet odpad po narkomanech svépomocí - hrozí značné riziko nakažení velmi závažnými chorobami jako je žloutenka nebo aids.


Vyklízení po bezdomovcích

Víme jak provést efektivní úklid po bezdomovcích. Ať už se jedná o běžný odpad nebo odpad biologický (fekálie, tělní tekutiny). Zpravidla jednorázový úklid po bezdomovci obsahuje vyklízení odpadu, čištění prostor a následnou dezifekci. Vyklízení po bezdomovcích svépomocí krajně neodoporučujeme - v prostorách bývají často přítomni, kromě nejrůznějších nemocí, také paraziti a škůdci (stěnice, blechy nebo například vši).