+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Koronavirus Působíme v celé České republice

Koronavirus - ochrana a dezinfekce

Prevence pro domácnosti, firmy i státní správu Nonstop pohotovost

Koronavirus v česku má již své první nakažené. Obezřetně situaci sledujeme a jsme připraveni na preventivní i ohniskové dezinfekce proti koronaviru. Ať již pro domácnosti, firmy, městskou dopravu, školy či veřejné instituce a služby. Máme připraveno dostatek prostředků i personálu na zajistění maximální ochrany proti koronaviru (COVID-19 či Wuhan coronavirus).

Koronavirus - dezinfekce Volejte DDD Global: 722 934 225

Úzce spolupracujeme se SZÚ (Statní zdravotní ústav) a také s KHS (Krajská hygienická stanice). Disponujeme tak nejenom relevantními informacemi, ale i správými metodikami jak se chránit před koronavirem. Víme, které postupy jsou účinné a které dezinfekce proti koronaviru mají vysokou efektivnost. Naše služby jsou určeny pro maximální snížení rizika nákazy koronavirem - především ve frekventovaných lokalitách a budovách.

Spolupracujeme s těmito organizacemi:
STÁTNÍ ÚSTAV ZDRAVOTNÍ
Státní zdravotní ústav
Krajská hygienická stanice
sdružení
Sdružení pracovníků DDD
◄ Na mapě si vyberte Váš region dezinfekčních zásahů.

Dezinfekce pro celou ČR: 722 934 225

Použité dezinfekce jsou zcela účinné i proti nového anglické variantě koronaviru.

Dezinfekce proti koronaviru

K maximálnímu snížení rizika ohniskových výskytů nákazy je nutná účinná desinfekce proti koronaviru aplikovaná na povrchy, které mohly přijít do kontaktu s nakaženými. Disponujeme vysoce kvalitními prostředky na dezinfekce, profesionálním vybavením k aplikaci i odborným personálem.

Dezinfekce proti koronaviru

Díky ostražitému přístupu v posledních týdnech máme dostatek materiálů i personálu k pokrytí i velkých prostor a nemovitostí.

Dezinfekce proti koronaviru je vhodná pro:

Preventivní dezinfekční opatření jsou ideálním řešením ochrany proti koronaviru. Naše dezinfekce na koronavirus jsou maximálně učinné. Používáme dezinfekce na bázi aktivního kyslíku, alkoholu a případně chlóru - v závislosti na prostředí (intenzita návštěvnosti, uzavřené prostory, vlhkost).

Jsme připraveni na večerní i noční preventivní zásahy - a to i smluvně dlouhodobé. Po aplikaci ochranné dezinfekce je nutné zamezit přístup pro osoby i zvířata na dobu 8-12 hodin dle dispozice, teploty v objektu a vlhkosti prostředí.

Prevence před koronavirem

Inkubační doba, v které je už korona-virus nakažlivý, se pohybuje zpravidla mezi 1-14 dny. Ve většině případů je inkubační doba 5 dní. V extrémních případech až 24 dnů. Ačkoliv není přenosný vzduchem, ale pouze kapénkovou nákazou (přenos infekce z nemytých rukou, zasažení kýchnutím/zakašláním) a je vysoce virulentní (nakažlivý). Vir zůstává, dle množství usazeného biologického materiálu a prostředí, aktivní po několik hodin až dnů. Proto prevence je zejména mytí rukou a dezinfekce všech povrchů, které mohly přijít do styku s nakaženými.


Koronavirus prevence Ochrana proti koronaviru Jak se chránit před COVID-19

Jak se chránit před koronavirem?

Obecnou ochranou, kterou každý z nás může použít, je zejména mytí rukou. Dalším opatřením a sociálním standardem je samozřejmě si zakrývat ústa při kašlání nebo kýchání. Snížení rizika plyne také z minimalizování návštěv míst s velkou frekvencí pohybu lidí. Jedná se především o veřejnou dopravu, restaurace, kluby a obchody. Některé firmy v České republice již kvůli koranaviru omezují a upravují každodenní pracovní doby, případně přidělují práci z domova.
Koronavirus v Česku

K 26. říjnu je již v ČR potvrzeno 159 960 aktivních případů nákazy koronavirem. V dalších dnech můžeme dle statistik a prognóz očekávat další zvýšení těchto nešťastných čísel. Koronavirus v Česku s velkou pravděpodobností stagnovat prozatím nebude. DDD Global je však připravena na preventivní i ohniskové zásahy sebevětšího rozsahu!

Dezinfekce proti COVID-19 ve všech okresech ČR

Dezinfekce proti koronaviru v Praze

Poptávate prevenci proti koronaviru ve formě dezinfekce prostor? Neváhejte nás kontaktovat na čísle 722 934 225 nebo prostřednictvím naší emailové schránky info@deratizace-global.cz. Předběžná kalkulace ceny za jednorázové i dlouhodobé zásahy zdarma!