+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení hlodavců Praha a Středočeský kraj

Jak se zbavit netopýrů

Jak vypudit netopýry? Likvidace netopýrů. To i jiné Vám poskytne naše firma Deratizace-Global specializující se nejen na netopýry, ale i další škůdce. Víme, jak vyhnat netopýry, případně zařídíme i odchyt netopýrů. Dojíždíme po Středočeském kraji a hlavním městě Praha.

Netopýr v bytě

Nevíte jak vypudit netopýry, kteří jsou ve Vašem bytě? Zavolejte na Deratizace-Global, domluvte si termín a vše ostatní zařídíme my. Stává se, že i takový netopýr se nevysvětlitelnou náhodou dostane do Vašeho krásného bytu. Bývá obtížné až skoro nemožné takového netopýra bez zkušeností vyhnat. Nabízíme Vám službu na odchyt netopýrů, případně jiné druhy likvidace netopýrů. Disponujeme zkušenostmi a kvalifikací.

Druhy netopýrů (Netopýrovití)

Jak se zbavit netopýrů

Po likvidaci netopýrů prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Kontaktujte nás na:

Víme nejen jak se zbavit netopýrů, ale i ostatních škůdců! Specializujeme se na veškeré druhy škůdců, všechny najdete v sekci Deratizace. Kontaktujte nás na čísle 722 934 225.