Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Jak se zbavit netopýrů

Jak vypudit netopýry? Likvidace netopýrů. To i jiné Vám poskytne naše firma Deratizace-Global specializující se nejen na netopýry, ale i další škůdce. Víme, jak vyhnat netopýry, případně zařídíme i odchyt netopýrů. Dojíždíme po Středočeském kraji a hlavním městě Praha.

Netopýr v bytě

Nevíte jak vypudit netopýry, kteří jsou ve Vašem bytě? Zavolejte na Deratizace-Global, domluvte si termín a vše ostatní zařídíme my. Stává se, že i takový netopýr se nevysvětlitelnou náhodou dostane do Vašeho krásného bytu. Bývá obtížné až skoro nemožné takového netopýra bez zkušeností vyhnat. Nabízíme Vám službu na odchyt netopýrů, případně jiné druhy likvidace netopýrů. Disponujeme zkušenostmi a kvalifikací.

Druhy netopýrů (Netopýrovití)

Jak se zbavit netopýrů

Po likvidaci netopýrů prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Kontaktujte nás na:

Víme nejen jak se zbavit netopýrů, ale i ostatních škůdců! Specializujeme se na veškeré druhy škůdců, všechny najdete v sekci Deratizace. Kontaktujte nás na čísle +420 722 934 225.