+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení mravenců Praha a Středočeský kraj

Hubení mravenců

Cenová akce: Pokud v rámci objednávky hubení mravenců zmíníte “JARO” je možné získat 5% slevu! Tato nabídka je dostupná do 27. 06. 2024.

Profesionální, rychlé a spolehlivé hubení mravenců provádíme na celém území města Praha a ve Středočeském kraji. Víme přesně jak na mravence v bytě, zahradě i firmních prostorách a skladech. Deratizace mravenců - tedy přesněji dezinsekce mravenců od firmy Deratizace-Global je nejenom sázkou na jistotu, ale zároveň i cenově příznivě řešení hubení mravenců!

Hubení vos - Praha

K hubení mravenců využíváme speciálních postřiků, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň likvidaci mravenců provedou bezchybně.

Kontaktujte nás na telefonní číslo 722934225 nebo prostřednictvím e-mailu (info@deratizace-global.cz).

Jak na mravence v bytě?

Efektivní hubení mravenců je závislé na zejména správné volbě látek k likvidaci a vhodného úmístění nástrah. Chemická likvidace mravenců se pak odvíjí dle míry zasažení prostor. V otázce jak na mravence bohužel nestačí pasti, které nevyhubí celou kolonii, ale je nutné povolat profesionály, kteří dokáží vystopovat případné přístupové cesty či nasražit pasti tak, aby byly maximálně efektivní.

Hubení mravencu v domě Likvidace mravencu v bytě Mravenci v domě

Mravenec obecný - chování a způsob hubení

Mravenec obecný (latinsky Lasius niger L.) je drobný, hnědý až šedočerný, nelesklý mravenec. Zadeček, holeně a násadce tykadel jsou porostlá odstávajícími štětinkami. První článek tykadel je hruškovitě ztloustlý. Čelní štítek není zřetelně ohraničen. Obvykle u dělnic chybí temenní očka.

Vosa obecná - hubení

Český název: Mravenec obecný
Anglický název: Black garden ant
Latinský název: Lasius niger L.
Chování mravenců: Mravenci jsou člověku nepříliš člověku nebezpečný hmyz, který žije v kolonií čítající i tisíce jedinců. Známí jsou především stavbou mravenišť a velkému populačnímu zamoření prostor.
Rizika: Mravenec nepředstavuje pro člověka značné riziko. Kousnutí je mírně bolestivé, mohou však nastat případné alergické reakce.
Způsob hubení Hubení mravenců je prováděno v ochranných oblecích a to jak kapalnými, tak práškovými látkami, které paralyzují a usmrcují hmyz. Je důležité též najít přístupové body a ideálně zdroj (mraveniště).Hubení mravenců pro všechny lokality města Praha:


Likvidace mravencu

Likvidace mravenců

Proti běžným mravencům používáme nástrahy, postřiky a zamezení vstupu mravencům. Pokud není dané místo přílišně zasaženo, nemusí být ani proveden dezinsekční postřik. V rámci ochrany objektu se též provádí takzvané "chemické bariéry", které brání dalšímu vstupu mravenců.

Hubení mravenců - faraonů

Při větším zamoření mravenci, či v případě mravenců faraonů, se používají jedové nástrahy, které si mravenci zanášejí do mraveniště jako potravu a působí sterilizačně na celou populaci.

Víme nejen jak se zbavit mravenců, ale i ostatních škůdců! Specializujeme se na veškeré druhy škůdců, všechny najdete v sekci Dezinsekce. Kontaktujte nás na čísle 722934225.Naše podpora je samozřejmě pro všechny z celé České republiky. Our operators also speak English. Наши операторы также говорят на русском языке.