Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Hubení mravenců

Jak na mravence? Skrze Deratizace-Global. Jsme firma, která se orientuje v hlavním městě Praha a po Středočeském kraji. Naší prioritou je Vaše spokojenost. Likvidace mravenců je pro nás denním chlebem, stačí pouze zavolat, domluvit termín a vše ostatní již zařídíme my. Jsme tu pro Vás.

Jak se zbavit mravenců

Zavolat na naše deratizace. Mravenců se člověk jen tak nezbaví, je zapotřebí zavolat zkušené odborníky, kteří si dokáži s těmito škůdci poradit. Past na mravence je jedním z mnoha způsobů, jak vyhubit mravence, avšak při každém druhu mravenců se musí postupovat jinak, proto není tak jednoduché mravence vyhubit. Důležitým faktorem je správná volba umístění nástrah a použití správných přípravků.

Druhy mravenců u nás

Hubení mravenců

Po vyhubení mravenců prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Jak na mravence?

Víme nejen jak vyhubit mravence, ale i ostatní škůdce! Specializujeme se na veškeré druhy škůdců, všechny najdete v sekci Dezinsekce. Kontaktujte nás na čísle +420 722 934 225.