+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení hlodavců Praha a Středočeský kraj

Hubení potkanů

Cenová akce: Nově do konce léta nabízíme slevu na hubení potkanů celých 10%! Vyřešte problémy s hlodavci dokud se nestahují do lidských domovů v rámci nízkých teplot! Dostupné do 31. září.

Víme jak na hubení potkanů profesionálně, rychle a efektivně. Jsme certifikovaní deratizéři z Prahy, pro které je hubení potkanů každodenní činností. Hubení či odchyt neprovádíme jen ve městě Praha, ale na celém území Středočeského kraje. Přijímáme zakázky na likvidaci potkanů jak od jednotlivců, tak firem.

Hubení potkanů

Na deratizace potkanů využíváme speciálních postřiků či mechanických pastí, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň jsou spolehlivým řešením jak zlikvidovat potkany.

Kontaktujte nás na telefonní čísle 722934225 nebo prostřednictvím e-mailu (info@deratizace-global.cz).

//www.deratizace-global.cz/deratizace/hubeni-potkanu/

Likvidace potkanů

Potkan je zvíře velmi inteligentní, jeho likvidice nemusí být vždy jednoduchá. Za léta praxe víme jak potkani přemýšlí, kde si často vytvářejí unikové otvory a jak je efektivně zlikvidovat. Na likvidace potkanů používáme především mechanické pasti (speciálně dělané na likvidaci potkanů, většina domácích zvířat je v bezpečí). Mechanické pasti mají zejména výhodu ve spolehlivosti. Když si situace žádá, používáme k likvidaci též jedy určené pro hlodavce.

Likvidace potkanů

K práci deratizéra patří nejenom likvidace potkana, ale i zjištění jeho přístupových míst - aby se zamezilo opětovnému přístupu hlodavců v dalších letech. Spolehnětě se na profesionály - vyzkoušejte Deratizace Global!

Likvidace myší a potkanů

Na likvidace myší a potkanů využíváme zejména odchytové pasti. Při použití jedových nástrah, hrozí riziko, že potkan nebo myš zemře v prostorách ventilace, odpadu či kanalizaci a při tlení bude zapáchat. Disponujeme velkým množstvím vybavení a jsme připraveni i likvidace potkanů při rozsáhlém zamoření. Samozřejmě je možné poptávat i samotné hubení myší.


Potkan obecný - chování a způsob hubení

Potkan domácí (latinsky Rattus norvegicus) je škodný hlodavec hojně se objevující na území České Republiky. Žije v okolí lidských sídel, odkud se snaží ukrást potravu. Často též napadá domácí zvířata, je přenašečem chorob a parazitů.

Potkan domácí - hubení
Český název: Potkan Obecný
Anglický název: Brown rat
Latinský název: Rattus norvegicus
Potkaní chování: Potkan se snaží být nepozorován a je spíše nočním živočichem. Na rozdíl od krysy je spíše pozemním hlodavcem. Potkan je velmi inteligentní a žije v koloniích i o několika desítkách jedinců.
Rizika: Potkan je přenašečem řady chorob a parazitů. Většinou je plachý, ale pokud se cítí bezprostředně ohrožen, může přejít do "protiútoku".
Způsob hubení Hubení potkanů je prováděno buď jedovými pastmi, nebo pastmi mechanickými a lepovými - určené pro odchycení či mechanické usmrcení.

Hubení potkanů Praha

Proč je nutné hubení potkanů?

Potkani jsou přenašeči mnohých chorob, bakterií a virů, které jsou pro člověka velmi rizikové. Hubení potkanů je nutné, jelikož při přemnožení (či dlouhodobé lidské pasivitě) začínají být potkani invazivnější lidských obydlí a také agresivnější vůči člověku. Takové chování můžeme zejména vidět ve větších městech jako je Praha, Kladno nebo například Mladá Boleslav, kde naši deratizéři hubení provádějí.

Zejména jsou pak ohroženy děti, těhotné matky a domácí mazlíčci, kteří nemají dostatečně silnou imunitu a zároveň je větší riziko, že potkan místo útěku zvolí útok. Před samotným vyhubením by měl být proveden několikadenní monitoring, který odhalí množství jedinců v prostorách bytu/domu.


Potkani v domě

Existuje několik způsobů, jak zjistit, že se potkani v domě opravdu vyskutují. Prvním varovným signálem bývá zpravidla potkaní trus. Zejména v temnějších částech domu, kde není tak častá lidská aktivita nebo v prostorách s potravinami nalezneme trus od potkana nejčastěji. Trus potkanů je necelý centimetr dlouhá "šištička" rovného až měsícovitého tvaru. Potkan v domě též často po sobě nechává rozkousané předměty (noviny, oblečení) nebo vykousané díry v trubkách nebo stěnách.

Potkani v domě

Kde se potkani v domě vyskutují?

Víme nejen jak vyhubit potkany, ale i ostatní škůdce! Specializujeme se na veškeré druhy hlodavců, všechny najdete v sekci Deratizace. Kontaktujte nás na čísle 722934225.


Hubení potkanů ve všech částech města Praha:


Potkani se mohou vyskytovat jak v domě, tak na zahradě a nebytových prostorách domu (garáže, kůlny, dílny, objekty hospodářských zvířat). Po vyhubení nebo odchytu potkanů prostory dezinfikujeme. Veškeré naše deratizace jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).Naše podpora je samozřejmě pro všechny z celé České republiky. Our operators also speak English. Наши операторы также говорят на русском языке.