Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Hubení potkanů

Víme jak na hubení potkanů profesionálně, rychle a efektivně. Jsme certifikovaní deratizéři z Prahy, pro které je hubení potkanů každodenní činností. Hubení či odchyt neprovádíme jen ve městě Praha, ale na celém území Středočeského kraje. Přijímáme zakázky na hubení potkanů jak od jednotlivů, tak firem.

Hubení vos - Praha

K hubení potkanů využíváme speciálních postřiků či mechanických pastí, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň likvidaci potkanů provedou bezchybně.

Kontaktujte nás na telefonní číslo +420 722 934 225 nebo prostřednictvím e-mailu (info@deratizace-global.cz).


Likvidace potkanů

Potkan je zvíře velmi inteligentní, jeho likvidice nemusí být vždy jednoduchá. Za léta praxe víme jak potkani přemýšlí, kde si často vytvářejí unikové otvory a jak je efektivně zlikvidovat. Na likvidace potkanů používáme především mechanické pasti (speciálně dělané na likvidaci potkanů, většina domácích zvířat je v bezpečí). Mechanické pasti mají zejména výhodu ve spolehlivosti. Když si situace žádá, používáme k likvidaci též jedy určené pro hlodavce.

K práci deratizéra patří nejenom likvidace potkana, ale i zjištění jeho přístupových míst - aby se zamezilo opětovnému přístupu hlodavců v dalších letech. Spolehnětě se na profesionály - vyzkoušejte Deratizace Global!


Potkan obecný - chování a způsob hubení

Potkan domácí (latinsky Rattus norvegicus) je škodný hlodavec hojně se objevující na území České Republiky. Žije v okolí lidských sídel, odkud se snaží ukrást potravu. Často též napadá domácí zvířata, je přenašečem chorob a parazitů.

Vosa obecná - hubení
Český název: Potkan Obecný
Anglický název: Brown rat
Latinský název: Rattus norvegicus
Potkaní chování: Potkan se snaží být nepozorován a je spíše nočním živočichem. Na rozdíl od krysy je spíše pozemním hlodavcem. Potkan je velmi inteligentní a žije v koloniích i o několika desítkách jedinců.
Rizika: Potkan je přenašečem řady chorob a parazitů. Většinou je plachý, ale pokud se cítí bezprostředně ohrožen, může přejít do "protiútoku".
Způsob hubení Hubení potkanů je prováděno buď jedovými pastmi, nebo pastmi mechanickými a lepovými - určené pro odchycení či mechanické usmrcení.

Hubení potkanů provádíme nejvíce v těchto prostorech:

Hubení potkanů

Po vyhubení nebo odchytu potkanů prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Likvidace potkanů

Víme nejen jak vyhubit potkany, ale i ostatní škůdce! Specializujeme se na veškeré druhy hlodavců, všechny najdete v sekci Deratizace. Kontaktujte nás na čísle +420 722 934 225.