+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení hlodavců Praha a Středočeský kraj

Hubení potkanů

Víme jak na hubení potkanů profesionálně, rychle a efektivně. Jsme certifikovaní deratizéři z Prahy, pro které je hubení potkanů každodenní činností. Hubení či odchyt neprovádíme jen ve městě Praha, ale na celém území Středočeského kraje. Přijímáme zakázky na hubení potkanů jak od jednotlivů, tak firem.

Hubení potkanů

K hubení potkanů využíváme speciálních postřiků či mechanických pastí, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň likvidaci potkanů provedou bezchybně.

Kontaktujte nás na telefonní číslo 722 934 225 nebo prostřednictvím e-mailu (info@deratizace-global.cz).


Likvidace potkanů

Potkan je zvíře velmi inteligentní, jeho likvidice nemusí být vždy jednoduchá. Za léta praxe víme jak potkani přemýšlí, kde si často vytvářejí unikové otvory a jak je efektivně zlikvidovat. Na likvidace potkanů používáme především mechanické pasti (speciálně dělané na likvidaci potkanů, většina domácích zvířat je v bezpečí). Mechanické pasti mají zejména výhodu ve spolehlivosti. Když si situace žádá, používáme k likvidaci též jedy určené pro hlodavce.

K práci deratizéra patří nejenom likvidace potkana, ale i zjištění jeho přístupových míst - aby se zamezilo opětovnému přístupu hlodavců v dalších letech. Spolehnětě se na profesionály - vyzkoušejte Deratizace Global!


Potkan obecný - chování a způsob hubení

Potkan domácí (latinsky Rattus norvegicus) je škodný hlodavec hojně se objevující na území České Republiky. Žije v okolí lidských sídel, odkud se snaží ukrást potravu. Často též napadá domácí zvířata, je přenašečem chorob a parazitů.

Vosa obecná - hubení
Český název: Potkan Obecný
Anglický název: Brown rat
Latinský název: Rattus norvegicus
Potkaní chování: Potkan se snaží být nepozorován a je spíše nočním živočichem. Na rozdíl od krysy je spíše pozemním hlodavcem. Potkan je velmi inteligentní a žije v koloniích i o několika desítkách jedinců.
Rizika: Potkan je přenašečem řady chorob a parazitů. Většinou je plachý, ale pokud se cítí bezprostředně ohrožen, může přejít do "protiútoku".
Způsob hubení Hubení potkanů je prováděno buď jedovými pastmi, nebo pastmi mechanickými a lepovými - určené pro odchycení či mechanické usmrcení.

Hubení potkanů Praha

Proč je nutné hubení potkanů?

Potkani jsou přenašeči mnohých chorob, bakterií a virů, které jsou pro člověka velmi rizikové. Hubení potkanů je nutné, jelikož při přemnožení (či dlouhodobé lidské pasivitě) začínají být potkani invazivnější lidských obydlí a také agresivnější vůči člověku. Takové chování můžeme zejména vidět ve větších městech jako je Praha, Kladno nebo například Mladá Boleslav, kde naši deratizéři hubení provádějí.

Potkani v domě

Po vyhubení nebo odchytu potkanů prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Likvidace potkanů

Víme nejen jak vyhubit potkany, ale i ostatní škůdce! Specializujeme se na veškeré druhy hlodavců, všechny najdete v sekci Deratizace. Kontaktujte nás na čísle 722 934 225.