Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Vši? Co s tím a jak se jich zbavit

Vši jsou odvěký cizopasník člověka i zvířat a jejich přítomnost je patrná již po několika dnech. Víme jak se zbavit vší účinně a definitivně! Nutno podotknout, že vší je vícero druhů a je vždy třeba vybrat správný prostředek na jejich likvidace. Vši není radno podceňovat, jsou přenašeči celé řady nemocí a mohou způsobovat ekzémy, strupy a hnisání kůže.

Jak na vši

K hubení vší využíváme speciálních postřiků, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň likvidaci vší provedou bezchybně.

Kontaktujte nás na telefonní číslo +420 722 934 225 nebo prostřednictvím e-mailu (info@deratizace-global.cz).

Babské rady jak na vši a hnidy

Lidová moudrost praví, že proti vším se dá bojovat nanesením a vmasírováním oleje do vlasů, které se následně na hodinu zabalí do sáčku. Vši by se takto měly udusit. Stejně tomu tak má být s octem, nicméně ten může mít neblahý efekt na citlivější jedince. Co je účinné na vši dle babských rad je také tea tree olejíček či manuální vyčesávání vší, jejich vajíček a hnidů. Ovšem mezi nejúčinnější metody jak na vši po domácku rozhodně patří ostříhat vlasy na délku pod jeden centimetr.


Veš dětská

Velikost vši dětské je asi 3mm. Živí se až 6x denně. Žijí až měsíc, během kterého nakladou do padesáti vajíček. Veš dětská má relativně krátkou “životnost” - zpravidla po 18 hodinách bez hostitele umírá na dehydrataci.

Vosa obecná - hubení
Český název: Veš dětská
Anglický název: Common wasp
Latinský název: Vespula vulgaris
Chování vši dětské: Veš dětská je agresivní, dravý a teritoriální hmyz. Její aktivita a nebezpečnost se zvyšuje v teplém počasí a blízkosti hnízda, které čítá až 2000 jedinců.
Rizika: Veš dětská způsobuje člověku bolestivé bodné rány a alerické reakce, které v krajních případech mohou být život ohrožující.
Způsob hubení Hubení vší je prováděno v ochranných oblecích a to jak kapalnými, tak práškovými látkami, které paralyzují a usmrcují hmyz. S vysokou pravděpodobností se hnízdo ani v dalších letech neobnoví.

Jak se zbavit vší dětských

Standardním postupem jsou speciální šampony a pravidelné vyčesávání. Odborná pomoc je třeba pouze v případech, kdy se u vší projeví rezistence vůči chemickým přípravkům.


Veš šatní

Veš šatní je důvodem k znepokojení. Dorůstá až 5mm, žije až 40 dní a během životního cyklu může naklást až 300 vajíček. Bez potravy vydrží až týden a hostitele vyhledává pouze v případě krmení. Vši šatní žijí většinu času v oblečení a tkaném vybavení (pohovky, koberce, potahy).

Vosa obecná - hubení
Český název: Veš šatní
Anglický název: Common wasp
Latinský název: Vespula vulgaris
Chování vši šatní: Veš šatní je agresivní, dravý a teritoriální hmyz. Její aktivita a nebezpečnost se zvyšuje v teplém počasí a blízkosti hnízda, které čítá až 2000 jedinců.
Rizika: Veš šatní způsobuje člověku bolestivé bodné rány a alerické reakce, které v krajních případech mohou být život ohrožující.
Způsob hubení Hubení vší je prováděno v ochranných oblecích a to jak kapalnými, tak práškovými látkami, které paralyzují a usmrcují hmyz. S vysokou pravděpodobností se hnízdo ani v dalších letech neobnoví.

Rizika vší šatních

Vši šatní jako jediné jsou přenašeči řady nebezpečných onemocnění jako je skvrnitý tyfus (skvrnivka epidemická), zákopová horečka (Volyňská horečka) a návratná horečka. Tyto nemoci od vší jsou nejenom bolestivé, špatně léčitelné, ale též mohou zanechat následky.

Hubení vší šatních

Vzhledem k nebezpečí jako veš šatní představuje je její hubení prováděno pouze chemicky za pomoci státem povolených látek. Jedná se o nejrůznější postřiky či dýmovnice. Jak zlikvidovat vši a hnidy víme s absolutní přesností, vyzkoušejte nás! +420 722 934 225


Veš muňka

Lidově zvaná “filcka”. Žije v ochlupení svého hostitele (podpaží, vousy, genitálie, pozadí) a dožívá se i měsíce života, za kterého naklade až 30 vajíček.

Veš muňka přenáší nemoc pediculosis pubis, která způsobuje svědění, ekzémy, hnis a krvácení.