+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Deratizace, dezinfekce, dezinsekce Působíme v celé České republice

Náš team deratizérů z Deratizace Global

Zde naleznete přehled celého našeho teamu Deratizace-Global a podrobnější informace o každém z nich.


Daniel Gaňo

Zakladatel a jednatel společnosti
722 934 225

Společnost Deratizace Global založil již v roce 2015. Už od raných začátků dbal na perfektně odvedenou práci a spokojenost zákazníků.

Je držitelem nejenom Osvědčení krajské hygienické stanice, ale také disponuje Certifikátem Sdružení DDD a evropským certifikátem sdružení pro kontrolu škůdců CEPA.

Jeho cílem je společnost posouvat dále nejenom v lokalitách působnosti, ale také v odbornosti.


Patrik Kubeš

Servisní technik pro okresy Příbram, Beroun a Rakovník
608 955 135

Aleš je deratizérem na slovo vzatý, působí u nás již 8 let, má za sebou řadu školení a dokáže si poradit v každé sebetěžší situaci. Za svou dlouho kariéru se Aleš již utkal s prakticky všemi běžnými škůdci – vždy profesionálně a ku spokojenosti zákazníka.


Lukáš Fibinger

Servisní technik pro okresy Kladno a Mělník
608 955 103

Lukáš je součástí našeho teamu již mnohá léta, za tu dobu své znalosti v oblasti deratizace a dezinsekce velmi prohloubil. Vyniká zejména ve výborné a profesionální komunikaci se zákazníky, ale samozřejmě i v terénu se jeho deratizátorské zkušenosti rozhodně nezapřou.


Michal Novák

Servisní technik pro okresy Mladá Boleslav a Nymburk
608 955 137

Michal má detailní odborné znalosti o škůdcích, používaných chemikáliích a technikách deratizace. Je pečlivý, flexibilní a umí si poradit i v komplikovaných situacích. Má zodpovědný přístup k práci a schopnost efektivně komunikovat s klienty.


Adam Veselý

Servisní technik pro okresy Kolín a Kutná Hora
608 955 031

Náš Adam? Rychlý jako blesk, přesný jako švýcarské hodinky, cílevědomý, ale vždy s ohledem na konkrétní potřeby zákazníka. Naše společnost Deratizace Global si považuje Adama zejména pro jeho schopnost komunikace se zacílením ku spokojenosti klientů. Ačkoliv je v našem teamu nejmladší, rozhodně jsme ochotni ho poslat i do těch nejtěžších situací - což nám i dokazuje každým dalším provedeným a pokaždé úspěšným zásahem.


Jan Petráček

Servisní technik pro okresy Benešov
608 955 028

Představujeme technika Honzu - je v oboru čistá jednička, dochvilnost, cílevědomost a perfekcionismus odvedené práce. Ve Vašem regionu (Benešov) působí již řadu let a ve společnosti Deratizace Global si takových deratizátorů velmi ceníme. Za bezmála 6 let nebyl deratizační zásah, kdy by si sám neporadil a situaci perfektně nevyřešil.


Ondřej Kopecký

Servisní technik pro okresy Praha, Praha-Východ a Praha-Západ
775 202 229

Ondra je zkušený pracovník, v oblasti deratizace má hluboké znalosti o škůdcích, účinných postupech a bezpečnostních směrnicích. Je fyzicky zdatný, precizní a schopný pracovat jak samostatně, tak v týmu. Má pevný závazek k bezpečnosti a komunikuje s klienty s jasným a profesionálním přístupem.

Náš tým je sestaven z vysoce kvalifikovaných profesionálů, kteří mají za sebou dlouhé roky zkušeností v oboru. V Deratizaci Global klademe obzvláštní důraz na profesionalitu, špičkovou kvalitu práce a naplnění očekávání našich zákazníků. Momentálně provádíme deratizace po celém území Čech a dezinfekční služby jsou k dispozici v celém rozsahu České republiky. Každému technikovi, který je součástí našeho týmu, zdůrazňujeme nutnost provádět zásahy bezchybně a s maximální efektivitou, minimalizující časové zdržení. Naším cílem je zajistit příjemný, slušný a zároveň individuální přístup ke každému klientovi, přizpůsobený jeho konkrétním potřebám. Součástí našich standardů je detailní protokol o provedeném zásahu a podrobné vstupní konzultace ohledně problematiky s možností následné péče, což považujeme za samozřejmost. Naše firma je řádně pojištěna u společnosti Generali Pojišťovny, čímž zajišťujeme bezpečnost a spolehlivost pro naše zákazníky. S radostí očekáváme možnost spolupráce s vámi a příležitost pomoci vám dosáhnout vašich cílů a potřeb v oblasti deratizace a dezinfekce. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Jednatel Daniel Gaňo