Štěnice v bytě (video)

V říjnu byly Deratizace Global v bytě na Praze 8 zkontrolovat hlášené štěnice v bytě. O štěnice se opravdu jednalo a to v nemalém počtu. Nutnost dezinsekce - tedy hubení hmyzu byla samozřejmostí. Tenkrát bychom Vám rádi ukázali jak štěnice vypadá v našem krátkém videu, předcházející samotné hubení štěnic. Rádi bychom připoměli, že je dobré štěnice hlásit při prvním výskytu. Tento škodlivý parazitní hmyz se rychle množí a zvyšuje tak náklady na pozdější likvidace štěnic.

Pokud i Vám se doma objevil tento nezvaný host, neriskujte své nervy či zdraví a neváhejte volat +420 722 934 225. Provádíme deratizace jak v hl. městě Praha, tak celém Středočeském kraji.

Stěnice v bytě pod kobercem Při hubení štěnic v bytě nebývá lehké štěnice najít Štěnice se v bytě mohou úkrýt třeba v trámech postele

Pokud jste ve svém bytě žádné štěnice nenašli, ale na svém těle jste objevili štípance či kousance, podívejte se preventivně na článek jak se pozná kousnutí od štěnice - která Vám pomůže identifikovat případnou hrozbu.