Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Dezinfekce prostor

Praha a Středočeský kraj

Dezinfekce je základní ochranou ochranou zdraví jak v domácnostech, tak firmách (tím spíš při velkovýrobě). Společnost Global nabízí širokou škálu způsobů dezinfekce vody, potravin, obytných, firemních i chovných prostor - to vše certifikováno Českou hospodářskou komorou.

Správně aplikovaná dezinfekce působí preventivně a zároveň likviduje viry, bakterie, parazity a plísně (mykózy). Stává se zní tak kritický bod haccp. Často poptávanou činností je pak dezinfekce vody, která bývá nejčastějším ohniskem nákazy jak pro lidi, tak chovné i divoké zvířectvo. Neméně je pak důležitá dezinfekce jakožto ochrana před přenašeči a původci nákaz (blechy, vši, klíšťata a další hmyz).

Služby v rámci dezinfekce:

Dezinfekce Praha Pro sjednání dezinfekce volejte: +420 722 934 225

Bezpečná dezinfekce prostor

Společnost Global dává při dezinfikování maximální možný zřetel na ochranu zdraví zákazníka i životního prostředí. Používáme striktně dezinfekční prostředky schválené Českou hospodářskou komorou a vybíráme z nich ty, které plnohodnotně splní svůj účel a zároveň jsou co nejvíce bezpečné pro naše zákazníky, jejich zaměstnance, příbuzné i mazlíčky.


Dezinfekce prostor

Dezinfekce veřejných budov a firemních prostor

Společnost Global je schopna provést dezinfekce povrchů a ploch v sobevětších prostorách. Státní úřady, školy, muzea, firemní prostory a sklady či nemocnice. Též jsme schopni zajistit dezinfekce prádla. Používáme co možná maximálně šetrné dezinfekce na podlahy a povrchy.

Naše služby jistě využijí i malí i velcí hospodáři v rámci dezinfekce kurníků, stájí, králíkárny a jiných prostor pro chovy.

Výše zmíněné dezinfekce ploch a povrchů jsme schopni zajistit nejenom jednorázově, ale při domluvě i dlouhodobě.


Dezinfekce vody a studní

Dezinfekce vody - studní / zdroje vody

Dezinfekce vody ve studni je investicí především do vlastního zdraví a jeho bezpečí. Provádíme dezinfekce studny i s možností průzkumu a rozboru vody. Důležitým faktorem je zejména detekce možné mikrobiální kontaminace skrze sepktik či žumpu. Dezinfekce pitné vody, narozdíl od vody užitkové, je pak o to důležitější.

Jsme zběhlí v používání a výběru správného množství přípravků k dezifekci studní, které neohrožují lidské zdraví. Jsme též schopni detekovat, zda je nutné provést dezinfekce vrtané studny opakovaně nebo se jedná o jednorázový zásah.