Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Hubení myší v domě

Hubení myší

Lidé a myši spolu žijí pod jednou střechou celá staletí, ačkoliv z jedné strany nedobrovolně. Myš domácí (Mus musculus) je škodný hlodavec vyskytující se nejenom v našich domovech, firemních skladech, hotelích, restauracích, ale nalezneme ji i ve volné přírodě. Ovšem nejraději myš vyhledává teplo, sucho, a blízký přísun potravy, což nalézá právě v lidských obydlích.

Hubení myší: +420 722 934 225

Je to myš, potkan nebo krysa?

Všichni tito hlodavci jsou si příbuzní, jejich charakteristické rysy se velmi liší. Rozdíly mezi krysou a potkanem jsme si již prošli v článku “Rozdíl mezi potkanem a krysou k porovnání”. Myš oproti nim je ještě drobnější a poněkud nahlouplá sestřenice. To, co myši schází na důvtipu dokáže dohnat svými počty, jelikož se velmi rychle množí a dokáže se vplížit i do prostor, kam by se potkan nebo krysa nevešli. Myši v domě nemusíte dvakrát těžce hledat, na rozdíl od příbuzných se rády promenádují i před publikem.

Rady pro správné hubení myší

Likvidace myší trvá 1-3 týdny Deratizace Global ví jak na myši v domě Hubení myší v bytě nebývá jednoduché

Jak na myši v domě?

Záleží o jaké hubení myší v bytě se jedná. Pokud se jedná o takzvané pohotovostní likvidace myší, kdy se jedná o jednu zaběhnutou myš, situaci zřejmě zvládnete sami. Pokud se jedná pohotovostní hubení myší, kdy prostory jeví známky zamoření, situace se tím komplikuje. Běžně dostupný jed nemusí zdaleka vyhubit celou populaci, v té se navíc mohou nalézat rezistentní jedinci, kteří zbytek vrhu varují před nebezpečím. Nejúčinejší jedy na myši jsou dostupné pouze pro atestované deratizéry, kteří jsou vyškoleni k bezpečnému zacházení s nebezpečnými látkami a vědí, jak a kde je správně nastražit.

Nevíte jak se zbavit myší? Profesionální deratizace myší v praze a okolí nabízí Deratizace-Global! Volejte +420 722 934 225! Vímě jak na myši v domě, byti i firmě! Levná a rychlá likvidace myší.

Alternativou k jedu jsou pak pasti na myši. Ať už se jedná o sklopné či živolovné pasti, tato varianta hubení myší dosahuje dobrých výsledků. Nicméně v režii laika bude trvat boj s hlodavci pravděpodobně několik týdnů a to s né zcela jistým 100%tním účinkem.

U hubení myší se můžete inspirovat i starou osvědčenou metodou a to kočkou, které deratizace přecijenom trvá trochu déle a tato "pastička" si bude nadále vyžadovat Vaši pozoronost.


Jak se zbavit myší definitivně?

Tato otázka je vlastně špatně podána. Pokud je již nutné řešit jak se zbavit myší, tak je prakticky pozdě. Nejlepší strategií proti myším je prevence, případně preventivní deratizace. Nenechávat jídlo a konzumovatelné suroviny v otevřených prostorách, to samé platí i o oblečení, peřinách, záclonách a jiných látkových materiálech. Nějaká ta pastička “pro strýčka příhodu” si též v bytě najde uplatnění.