Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Hubení švábů

Švábi v bytě? Jeden z maximálně vyskytovaných škůdců vůbec je šváb. Je i u vás? Stačí zavolat na Deratizace Global a pak už jen stačí vyčkat na příjezd odborníků, kteří se vypořádají s tímto obtížným škůdcem po svém, ale pořád za povolených hygienických postupů a předpisů. Specializujeme se na hubení švábů. Praha a Středočeský kraj jsou místa naší působnosti.

Deratizace švábů

Mají rádi tmavá, vlhká místa, proto je lze často nalézt za ledničkou, dřezem, u elektrických spotřebičů, které vydávají teplo. Čím větší množství švábů, tím těžší a dražší bývá jejich odstranění, neváhejte tedy a zavolejte nám co nejdříve, dokážeme se vypořádat i s takovým problémem, jakým je šváb. Jak na šváby víme velmi dobře, jsme profesionálové ve svém oboru a s naší pomocí bude jejich odstranění trvat o poznání rychleji, než pokud by jste se jich chtěli zbavit svépomocí. Likvidace švábů je naše práce.

Častý výskyt švábů

Hubení švábů

Po vyhubení švábů prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Hubení švábů

Víme nejen jak se zbavit švábů, ale i ostatních škůdců! Specializujeme se na veškeré druhy škůdců, všechny najdete v sekci Dezinsekce. Kontaktujte nás na čísle +420 722 934 225.