+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení švábů Praha a Středočeský kraj

Hubení švábů

Cenová akce: Se švábi bojují v těchto měsících mnohé domácnosti. Hubení švábů nabízí nyní Deratizace Global s 10% slevou! Využijte současnou slevu do 04. 07. 2024.

Šváby v domácnosti? Jeden z maximálně vyskytovaných škůdců vůbec je právě šváb. Je i u vás? Stačí zavolat na Deratizace Global a pak už jen stačí vyčkat na příjezd odborníků, kteří se vypořádají s tímto obtížným škůdcem po svém, ale pořád za povolených hygienických postupů a předpisů. Specializujeme se na hubení švábů. Praha a Středočeský kraj jsou místa naší působnosti.

Hubení švábů - Praha

K hubení švábů využíváme speciálních postřiků, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň likvidaci svábů provedou bezchybně. Víme jak vyhubit šváby spolehlivě, efektivně a za rozumné ceny!

Kontaktujte nás na telefonní číslo 722934225 nebo prostřednictvím e-mailu (info@deratizace-global.cz). S hubením švábů není radno dozajista otálet, jsou přenašeči salmonely a e-coli.


Řešení jak se zbavit švábů

Mají rádi tmavá, vlhká místa, proto je lze často nalézt za ledničkou, dřezem, u elektrických spotřebičů, které vydávají teplo. Čím větší množství švábů, tím těžší a dražší bývá jejich odstranění, neváhejte tedy a zavolejte nám co nejdříve, dokážeme se vypořádat i s takovým problémem, jakým je šváb. Jak na šváby víme velmi dobře, jsme profesionálové ve svém oboru a s naší pomocí bude jejich odstranění trvat o poznání rychleji, než pokud by jste se jich chtěli zbavit svépomocí. Likvidace švábů je naše práce.


Šváb obecný - chování a způsob hubení

Šváb obecný (latinsky Blatta orientalis Linnaeus) je velmi odolný, všežravý hmyz, který se odedávna vyskytuje v lidských obydlích. Zpravidla se živí rostlinnými a živočišnými produkty, ale je schopen se živit i menšími živočichy. V České republice evidujeme přes 10 různých druhů švábů, přičemž šváb obecný je v našich končinách nejčetnější.

Šváb obecný - hubení
Český název: Šváb obecný
Anglický název: Cockroach
Latinský název: Blatta orientalis Linnaeus
Chování švábů: V domácích podmínkách jsou aktivní především v noci. Velmi dobře rozeznávají i nejmenší otřesy a tlakové vlny, proto je velmi obtížné je odchytit. Mají rádi teplá a tmavá místa.
Rizika: Zdravotní rizika jsou u švábů značná. Jsou přenašeči úplavice, gastroenteritidy, břišní tyfu, dětské obrny a salmonely.
Způsob hubení Hubení švábů je prováděno v ochranných oblecích a to jak kapalnými, tak práškovými látkami, které paralyzují a usmrcují hmyz. S vysokou pravděpodobností jsou po jednom až dvou zasázích vymýceny všichni jedinci.

Více jak 350 milionů let evoluce dala švábům mnoho vlastností k přežití, díky tomu je také hubení švábů svépomocí leckdy velmi obtížné. Ačkoliv při likvidaci švábů je standardně zamezen veškerý přístup k potravinám, švábi dokáží bez jídla vydržet i tři měsíce, bez vody měsíc. Navíc díky značně vyvinutému smyslu pro vnímání otřesů se dokáží před možnou hrozbou velice rychle schovat.


Hubení švábů v celé Praze

Šváby v domácnosti nebo firmě

Švábi se v domácnosti (zejména v okolí kuchyní nebo spíže) objevují zejména díky špatnému nakládání s potravinami. Může jít o špatné uskladněné potraviny či "zapomenuté" zbytky jídla (zpravidla v okolí lednice, dřezu, popřípadě odpadkových košů). Ovšem nemusí tomu být tak vždy, švábi se v domácnosti spokojí i s papírem, knihami či kůží (boty, bundy nebo kabáty). Po jejich rozmnožení nelze očekávat, že by sami vymizeli a je nutné přejít k profesionální likvidaci švábů.

Hubení švábů

Nutno podotknout, že výskyt švábů v domácnosti nemusí znamenat nízkou úroveň hygieny v bytě. Švábi se vyskytují nejenom v přírodě, ale přinést si je domů můžete jak z hotelů, ubytoven, městské hromadné dopravy nebo do bytu vlezou otevřeným oknem či stoupačkami.

Kde v domácnosti najít švábi?

Po vyhubení švábů prostory dezinfikujeme. Svými výkaly švábi dokáží znehodnotit i celé sklady potravin. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).


Likvidace švábů

Odborná likvidace švábů se provádí dvěma možnými způsoby - buď insekticidním postřikem nebo požerovými nástrahami. Obě látky, aby byly účinné (dostatečná koncentrace) je možné používat jenom se speciálním pověřením, dle zákona 258/2000, o ochraně veřejného zdraví. Navíc zkušený deratizér ví, jak s látkou zacházet. Určí její koncetraci, způsob aplikace a určí primární místa postřiku tak, aby byla likvidace švábů maximálně efektivní.

Likvidace švábů

Před samotným určením jak zlikvidovat šváby je v těžších případech vhodný monitoring, který odhalí do jaké míry jsou švábi v bytu přítomni a jaké jsou jejich hlavní koridory. Po provedení likvidace švábů je provádí (zhruba do dvou měsíců) kontrola. Při těžších zamoření je zpravidla nutný druhotný zásah.

Proces likvidace švábů

Víme nejen jak se zbavit švábů, ale i ostatních škůdců! Specializujeme se na veškeré druhy škůdců, všechny najdete v sekci Dezinsekce. Kontaktujte nás na čísle 722934225.

Chcete ušetřit na likvidaci švábů?

Nabízíme možnost výrazně ušetřit na celkové likvidaci švábů! Úklid před samotným zásahem může dělat celé tisíce! Naši pracovníci musí například odstěhovat prakticky celé obytné prostory! Podrobné informace naleznete na článku jak na likvidaci švábů. Pokud i Vy nechcete namáhavé a na organizaci složité pustupy, samozřejmě veškeré tyto činnosti za Vás provedeme!Naše podpora je samozřejmě pro všechny z celé České republiky. Our operators also speak English. Наши операторы также говорят на русском языке.