+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení švábů Praha a Středočeský kraj

Hubení švábů

Šváby v domácnosti? Jeden z maximálně vyskytovaných škůdců vůbec je právě šváb. Je i u vás? Stačí zavolat na Deratizace Global a pak už jen stačí vyčkat na příjezd odborníků, kteří se vypořádají s tímto obtížným škůdcem po svém, ale pořád za povolených hygienických postupů a předpisů. Specializujeme se na hubení švábů. Praha a Středočeský kraj jsou místa naší působnosti.

Hubení švábů - Praha

K hubení švábů využíváme speciálních postřiků, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň likvidaci svábů provedou bezchybně. Víme jak vyhubit šváby spolehlivě, efektivně a za rozumné ceny!

Kontaktujte nás na telefonní číslo +420 722 934 225 nebo prostřednictvím e-mailu (info@deratizace-global.cz).


Řešení jak se zbavit švábů

Mají rádi tmavá, vlhká místa, proto je lze často nalézt za ledničkou, dřezem, u elektrických spotřebičů, které vydávají teplo. Čím větší množství švábů, tím těžší a dražší bývá jejich odstranění, neváhejte tedy a zavolejte nám co nejdříve, dokážeme se vypořádat i s takovým problémem, jakým je šváb. Jak na šváby víme velmi dobře, jsme profesionálové ve svém oboru a s naší pomocí bude jejich odstranění trvat o poznání rychleji, než pokud by jste se jich chtěli zbavit svépomocí. Likvidace švábů je naše práce.


Šváb obecný - chování a způsob hubení

Šváb obecný (latinsky Blatta orientalis Linnaeus) je blanokřídlý teplomilný hmyz, který se hojné vyskytuje v celé České Republice. Žije v koloniích ve vosích hnízdech, která bývají v zemi nebo výše položených krytých dutinách a výklencích. Vosa obecná je velmi neoblíbeným bodavým hmyzem, jelikož narozdíl od včely, dokáže bodat opakovaně a způsobit stejně bolestivé rány a silné alergické reakce.

Šváb obecný - hubení

Český název: Šváb obecný
Anglický název: Common wasp
Latinský název: Blatta orientalis Linnaeus
Chování švábů: V domácích podmínkách jsou aktivní především v noci. Velmi dobře rozeznávají i nejmenší otřesy a tlakové vlny, proto je velmi obtížné je odchytit. Mají rádi teplá a tmavá místa.
Rizika: Zdravotní rizika jsou u švábů značná. Jsou přenašeči úplavice, gastroenteritidy, břišní tyfu, dětské obrny a salmonely.
Způsob hubení Hubení švábů je prováděno v ochranných oblecích a to jak kapalnými, tak práškovými látkami, které paralyzují a usmrcují hmyz. S vysokou pravděpodobností jsou po jednom až dvou zasázích vymýceny všichni jedinci.

Častý výskyt švábů

Hubení švábů

Po vyhubení švábů prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Hubení švábů

Víme nejen jak se zbavit švábů, ale i ostatních škůdců! Specializujeme se na veškeré druhy škůdců, všechny najdete v sekci Dezinsekce. Kontaktujte nás na čísle +420 722 934 225.