+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení hlodavců Praha a Středočeský kraj

Jak na krtka

Jak se zbavit krtka? Nevíte jakou past na krtka použít? Jaký odpuzovač krtků? Firma Deratizace-Global sídlící v hlavním městě Praha a vyjíždějíc po celý den, po celý Středočeský kraj. Rádi Vám pomůžeme, poradíme a zajistíme, aby se u Vás už neobjevil žádný krtek. Likvidace krtka provádíme kvalitně a levně.

Jak se zbavit krtka

Účinným způsobem jak na krtka, je odpuzovač krtků. Pomůže k vyhnání krtka a my víme, jak ho použít s maximálně vhodným účinkem. Krtek na zahradě je častým problémem, proto past na krtka používáme za našich odborných zkušeností a s velkou pravděpodobností úspěšného chycení. Jak vyhnat ze zahrady krtka je nám tedy dobře známo. Poté, co je ukončena likvidace krtka je možné rozmístit odpuzovač krtků (plašič krtků), těchto odpuzovačů je více druhů, například solární odpuzovač krtků. Víme jaký odpuzovač krtků je pro Vás ten správný a ukážeme Vám, jak ho použít.

Jak nás kontaktovat

Hubení krtků

Po likvidaci krtka prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Výskyt krtků

Víme nejen jak na krtky, ale i ostatní škůdce! Specializujeme se na veškeré druhy škůdců, všechny najdete v sekci Deratizace. Kontaktujte nás na čísle 722 934 225.