+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení krys Praha a Středočeský kraj

Jak na krysy? Hubení a likvidace krys s Deratizace Global

Profesionální a cenově příznivé hubení krys - Praha a celý Středočeský kraj. Nabízíme jak pohotovostní výjezdy, tak preventivní kontrolní zásahy. Deratizace krys včetně dohledání přístupových bodů hlodavců do objektu, zjištění počtu jedinců a následné spolehlivé humánní likvidace. Deratizéři z DDD Global vždy jednají s ohledem na soukromí zákazníka s maximální profesionalitou.

Jak na krysy?

Krysy představují řadu rizik. Včasné vyhubení krysího hnízda může ušetřit nemalé škody na majetku, dozajista též chrání přes zavlečením infekčních chorob a různých parazitů, které v srsti krys přebývají!

Volejte hubení krys: 722 934 225

Hubení krys spolehlivou moderní technikou

S hubením krys máme již řadu let zkušeností, používáme moderní techniku a vybavení, které nejenom celý proces hubení usnadňuje, ale také snižuje celkovou cenu za deratizace pro zákazníka. Jedná se o především o specializované sklopné pasti, termokamery, časosběrné fotopasti, případně jedové stanice s ochrannou proti domácímu zvířectvu.

Pohotovostní i kontrolní výjezdy na hubení krys poptávejte telefonicky na 722934225, prostřednictvím e-mailu (info@deratizace-global.cz) nebo skrze nezávazný poptávací formulář. Na textovou komunikaci reagujeme nanejvýše do 24 hodin.


Jak na krysy rychle a spolehlivě

Pokud čekáte zázračný babský recept jak se zbavit krysy, budeme Vás muset zklamat. Krysa patří mezi 10 nejchytřejích zvířat planety, má také velice vyvinuté smysly a v rámci hnízda je schopna projevovat překvapivou empatii. Tyto a další faktory zní dělají houževnatého oponenta v boji o domácnost, firmu či hospodářský objekt. Spolehlivým řešení jak na krysy tedy zůstává povolání odborníků s profesionální technikou a mnohaletými zkušenostmi.

Likvidace krys za pomoci deratizérů

Deratizační firma přináší při likvidaci krys celou řadu pozitiv a jistot. Likvidace krys nebo jiných hlodavců svépomocí přináší riziko, že nedojde k vyhubení celé populace. Na nějakou dobu je tedy zdánlivý klid a poté se celý kolotoč zničeného nábytku, potravin a zdiva roztáčí znovu. Zkušený deratizátor za pomoci techniky dokáže velmi přesně odhadnout počet krys v kolonii a zajistit tak dostatečné množství pastí a invence pro ideální finální stav. Ze zkušenosti také ví, jak se krysy v objektu zpravidla pohybují, dokáže pasti nastražit efektivněji a zamezit dalšímu opětovnému šíření hlodavců.

Hubení krys Praha Jak se zbavit krysy?

Důležité je také poznamenat, že odborná instalace nástrah, živolovných a jedových pastí na likvidace krys je vždy bezpečnější. V mnoha případech může zamezit úrazu či jiným komplikacím spojených s interakcí jak s lidmi, tak domácími zvířaty.

Likvidace krys Deratizace krys

Hubení krys ve všech částech města Praha:


Cena za hubení krys

Cena za zásah na hubení krys je zejména závislá na zamoření lokality. Zejména pokud se jedná o několik jedinců nebo celé vrhy (krysí hnízda mají zpravidla do šedesti jedinců). Zde naleznete náš orientační aktuální ceník. S výskytem krys není dozajista radno otálet, jelikož mohou velmi rychle zvýšit své počty a tím také náklady na následné vyhubení.

¨Krysa obecná

Deratizace poskytujeme nejenom domácnostem, ale také firmám, skladům, restauračním a ubyvacím provozům či například státní sféře.

Volejte likvidace krys: 722 934 225