+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení hlodavců Praha a Středočeský kraj

Hubení krys

Máte problém s krysami? Naše firma Deratizace Global Vás ho zbaví. Krysy jsou a budou vždy problémem, ale i takovým problémům se dá účinně bránit. S naší firmou specializující se na deratizace to zvládnete i Vy. Deratizace provádíme v celém Středočeském kraji a Hlavním městě Praha.

Jak na krysy

Spolehlivou metodou hubení krys je povolat profesionály, kteří mají s deratizací bohaté zkušenosti a přesně ví, jak se zbavit krysy či více krys. Víme, který jed na krysy je pro dané prostory a situaci vhodný, též zajistíme možné vstupy domácích zvířat či dětí. Pokládáme je do námi natipovaných míst, kde dle našich zkušenosti zvýšíme jejich účinek na maximum. Dále zajistíme prostory proti novému zamoření.

Hubení krys provádíme ve všech prostorách nemovitostí

Hubení krys

Po vyhubení nebo odchytu krys, jsou prostory jejich již minulého výskytu dezinfikovány. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Hubení krys či odchyt

Víme nejen jak vyhubit krysy, ale i ostatní škůdce! Specializujeme se na veškeré druhy hlodavců, všechny najdete v sekci Deratizace. Kontaktujte nás na čísle 722 934 225.