Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Hubení krys

Máte problém s krysami? Naše firma Deratizace Global Vás ho zbaví. Krysy jsou a budou vždy problémem, ale i takovým problémům se dá účinně bránit. S naší firmou specializující se na deratizace to zvládnete i Vy. Deratizace provádíme v celém Středočeském kraji a Hlavním městě Praha.

Jak na krysy

Spolehlivou metodou hubení krys je povolat profesionály, kteří mají s deratizací bohaté zkušenosti a přesně ví, jak se zbavit krysy či více krys. Víme, který jed na krysy je pro dané prostory a situaci vhodný, též zajistíme možné vstupy domácích zvířat či dětí. Pokládáme je do námi natipovaných míst, kde dle našich zkušenosti zvýšíme jejich účinek na maximum. Dále zajistíme prostory proti novému zamoření.

Hubení krys provádíme ve všech prostorách nemovitostí

Hubení krys

Po vyhubení nebo odchytu krys, jsou prostory jejich již minulého výskytu dezinfikovány. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Hubení krys či odchyt

Víme nejen jak vyhubit krysy, ale i ostatní škůdce! Specializujeme se na veškeré druhy hlodavců, všechny najdete v sekci Deratizace. Kontaktujte nás na čísle +420 722 934 225.