Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Jak se pozná kousnutí štěnice?

Kousnutí od štěnice ve většině případů vypadá jako menší kousnutí od komára. Běžně se štípanec od štěnice objevuje jako růžový až červený, cca od půl centimetru široký flek. Po kousnutí hmyzem si ihned člověk rány všimne, ovšem kousnutí štěnicí zřetelně bolestivé nebývá, ale je často doprovázeno svěděním.

Štěnice - obrázek pokousání

Koho kdy zajímalo jak vypadá kousnutí od štěnice, mohl si určitě povšimnout, že zmiňovaný červený flek po kousnutí se objevuje spíše ve větších počtech - tím spíše po ránu, kdy kousance od štěnic jsou velmi výrazné (zpravidla se živí ve větších počtech v noci).

Jak vypadá kousnutí od štěnice:

Pokud jste nabyli dojmu, že jste byli kousnuti štěnicí, neváhejte objednat či konzultovat likvidace štěnic. Tento škodlivý hmyz se rychle množí a náklady na hubení tím exponenciálně rostou.


Štěnice (kousnutí) foto

Jak vypadá štípanec od štěnice? Mnohdy “klasicky” vypadá pokousání od štěnice tak, jak je zmiňováno výše, ale není tomu tak vždy. Kousnutí štěnice domácí může u citlivějších jedinců vypadat různě, proto přikládáme více foto kousnutí štěnice a reakce kůže jejich “obětí”.

Kousnutí od štenice - foto Jak se pozná kousnutí od štěnice - foto Kousance od štěnic - foto

Nyní by jste měli mít velmi dobrý obrázek o tom, jak se pozná kousnutí štěnice. Máte pocit, že právě u Vás tento škodlivý hmyz je? Společnost Deratizace Global provádí diskrétní a efektivní hubení štěnic. Garantujeme, že po našem zásahu nejenom kousance od štěnic, ale i samotné štěnice nadobro zmizí.