Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Jak na hraboše

Hubení hrabošů je pro nezkušené velice náročné, jak časově, tak i fyzicky a mnohdy i finančně, jedná-li se o vyhubení svépomocí. Naše firma Deratizace Global se však na tento druh hlodavců specializuje. Likvidace hrabošů je pro nás denním chlebem a po zavolání a objednání si nás, Vás jich rádi zbavíme. Fungujeme po celém Středočeském kraji a také v našem hlavním městě Praha.

Hraboš

Hraboš dosahuje velikosti okolo 8-12cm a s ocasem o délce 3cm. Samec bývá větší než samice. Hraboši žijí ve vyhrabaných norách v hloubce od 30 do 50cm. Jsou to býložravci, jejich potravou jsou části rostlin a kůra stromů. Hraboš se dožívá věku až dvou let, i tak se dokážou až nekontrolovatelně přemnožit, jelikož samička dosahuje pohlavní dospělosti již ve svém 35. dnu života. Proto je třeba dbát na brzkou likvidaci těchto hlodavců, než zpustoší vaši zahradu nebo zlikvidují vaše pole.

Výskyt hrabošů

Hubení hrabošů

Po vyhubení nebo odchytu hrabošu prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Likvidace hrabošů

Víme nejen jak vyhubit hraboše, ale i ostatní škůdce! Specializujeme se na veškeré druhy hlodavců, všechny najdete v sekci Deratizace. Kontaktujte nás na čísle +420 722 934 225.