+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení hlodavců Praha a Středočeský kraj

Jak na hraboše

Hubení hrabošů je pro nezkušené velice náročné, jak časově, tak i fyzicky a mnohdy i finančně, jedná-li se o vyhubení svépomocí. Naše firma Deratizace Global se však na tento druh hlodavců specializuje. Likvidace hrabošů je pro nás denním chlebem a po zavolání a objednání si nás, Vás jich rádi zbavíme. Fungujeme po celém Středočeském kraji a také v našem hlavním městě Praha.

Hraboš

Hraboš dosahuje velikosti okolo 8-12cm a s ocasem o délce 3cm. Samec bývá větší než samice. Hraboši žijí ve vyhrabaných norách v hloubce od 30 do 50cm. Jsou to býložravci, jejich potravou jsou části rostlin a kůra stromů. Hraboš se dožívá věku až dvou let, i tak se dokážou až nekontrolovatelně přemnožit, jelikož samička dosahuje pohlavní dospělosti již ve svém 35. dnu života. Proto je třeba dbát na brzkou likvidaci těchto hlodavců, než zpustoší vaši zahradu nebo zlikvidují vaše pole.

Výskyt hrabošů

Hubení hrabošů

Po vyhubení nebo odchytu hrabošu prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Likvidace hrabošů

Víme nejen jak vyhubit hraboše, ale i ostatní škůdce! Specializujeme se na veškeré druhy hlodavců, všechny najdete v sekci Deratizace. Kontaktujte nás na čísle 722 934 225.