+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Dezinfekce Praha a Středočeský kraj

Úklid / likvidace splašků a haváriích WC

Celé Čechy a Praha

Vaše kanalizace se obrátila proti Vám? Váš záchod provedl něco, co nemá? Ve vší diskrétnosti a při veškeré profesionalitě provedeme čištění a úklid splašků, exkrementů, moči a dalších odpadů vzniklých při haváriích WC. Ať už jste z Hlavního města Praha nebo celých Čech. Vždy máme k dispozici smluvní profesionály, kteří se tyto nešťastnosti postarají.

Služby v rámci dezinfekce:

Dezinfekce Praha Čištění a úklid splašků: 722934225

Spolehlivé, bezpečné a levné likvidace splašků a bioodpadu

Velmi dbáme na zdravotní bezpečnost po odevzdání nemovitosti - veškeré nemovitosti odezvdáváme ve zcela obyvatelném stavu. Dbáme nejenom na zdraví našich zákazníků, ale i zároveň se snažíme nepoužívat látky škodlivé pro životní prostředí. Vždy také bereme zřetel na obsah účinných látek a jejich dopad například na domácí mazlíčky. Naše služby jsou k dispozici v celách Čechách i jednotlivých částech Praha .

Likvidace splašků, exkrementů a bio-odpadu Praha:


Dezinfekce prostor

Hloubkové dezinfekce bytů i celých nemovitostí

Abychom mohli odevzdat vždy nemovitost v perfektním stavu je často u závažných zásahů také nutná hloubková dezinfekce povrchů a prostor. Ta spočívá v aplikaci dezinfekčních látek na povrchy či v aplikaci aktivního ozónu uvnitř místnosti. Užití těchto procesů není vždy nutné a závisí zcela na závažnosti konkrétního znečištění.

Provádíme nejenom čištění bytů, ale i nemovitých prostor, zemědělských a chovatelských objektů, například:


Dezinfekce vody a studní

Likvidace stříkaček, jehel a dalšího nebezpečného odpadu

Disponujeme certifikáty k likvidaci biologického materiálu, ale i k odstranění materiálů zcela toxických - až život ohrožujících. Mezi takové služby spadají likvidace jehel, stříkaček, biodopadu v nemovitostech po narkomanech či případně bezdomovcích.

Vždy dodržujeme pevně stanovené normy, patřičnou ochranu obyvatelů a vybavení domu i technické postupy. V lokalitě zásahu vylepujeme nezbytná upozornění pro případné majitele zatoulaných mazlíčků. V oboru deratizace / dezinfekce a dezinsekce jsme bezmála 13 let - za tuto dobu dobře víme jak se zbavit myší, plísně na zdi i jak provést ukázkovou dezinfekci prostor.