+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Likvidace škvorů Praha a Středočeský kraj

Jak se zbavit škvorů? Profesionální likvidace!

Trápí Vás škvoři v bytě, firemních prostorách nebo se přemnožili na zahradě? Profesionální likvidace škvorů od společnost Deratizace-Global je tu přesně pro Vás! Víme přesně jak se zbavit škvorů efektivně a levně! Tento všežravý hmyz může uškodit nejenom Vašim plodinám a květinám na zahradě, ale i například zdivu! Objednejte si hubení škvorů a na možné problémy můžete zapomenout!

Likvidace škvorů

K hubení škvorů využíváme speciálních postřiků, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň likvidaci škvorů provedou bezchybně.

Kontaktujte nás na telefonní číslo 722 934 225 nebo prostřednictvím e-mailu (info@deratizace-global.cz).

Hubení škvorů svépomocí

Pokud se jedná o lehce zvýšený výskyt pomůže i lidová moudrost. Likvidace škvorů, ušáků, štipek nebo jak se jim také říká ucholářů - se v malém množství dá provádět namočením hadru do vody a vložením například do květináče. Škvoři mají velice rádi temno a vlhko. Po "nachytání" škvorů můžete jednoduše hadr vyhodit, ideálně spálit.


Škvor obecný

Škvor obecný, latinsky zvaný Forficula auricularia je velice hojný brouk na území České republiky. Ačkoliv není člověku nebezpečný, může provést značné škody na měkkém ovoci, okrasných květinách a zdivu. Samice škvora zvládne za rok naklást až 100 vajíček.

Škvor obecný - hubení
Český název: Škvor obecný
Anglický název: Common earwig
Latinský název: Forficula auricularia
Chování škvora obecného: Škvor obecný je neagresivní hmyz, který se povětšinou schovává na krytých místech, kde je vlhko. Živí se ovocem, listy, houbami a malým hmyzem.
Rizika: Škvoři nepředstavují pro člověka žádné zdravotní riziko. Pověry o škvorech v uchu jsou pouhé pověry.
Způsob hubení Hubení škvorů je prováděno v ochranných oblecích a to jak kapalnými, tak práškovými látkami, které paralyzují a usmrcují hmyz. S vysokou pravděpodobností se hnízdo ani v dalších letech neobnoví.

Škvoři jsou noční živočichové, většinou schovaní pod kameny, kompostu či ve zdivu. Jejich způsob života jim umožňuje žít skrytě dokud nedojde k jejich přemnožení. Ideální teploty jsou pro ně kolem 30 stupňů Celsia. Škvoři mají také celkem dlouhou dobu života, která činní až rok a půl.