Zalétlí holubi - likvidace holubů

V listopadu naše firma Deratizace Global byla přivolána k neblahému případu. Zalétlí holubi zůstali v pasti na půdě poté, co jim někdo zavřel okna. Z hnízdění holubů se tak rázem stalo místo hladovění, uhynutí, všudypřímného trusu a nemocí. Bohužel v tomto případě se již pro tyto "squotery" nedalo nic jiného dělat, než provést jak likvidace holubů u mrtvých jedinců, tak provést i hubení holubů u jedinců přeživších. Vzhledem k jejich stavu věříme, že to pro ně bylo spíše vysvobozením. Následná dezinfekce prostor byla absolutní nutností.

Zalétlí holubi V jejich stavu bylo již nutné pouze hubení holubů Byla nutná rozsáhlá likvidace holubiho trusu Nutná likvidace holubů Tragédie z hnízdění holubů Likvidace holubů v domě na Praze 4 Nebezpečí výskytu nemocí holubů Zalétlý holub

Smutným faktem zůstává, že této tragedii se dalo velmi jednoduše předejít kdyby na oné půdě byla nainstalována jakákoliv ochrana proti holubům - a to ať hroty nebo klasické sítě proti holubům. Na balkony, okna, verandy - zde všude se dají tyto sítě osadit a zabránit tak nejenom vstupu, ale i následnému úhynu holubů a nutnosti dezinfekce prostor.


Likvidace holubů dokončena Již žádní zalétlí holubi - vyklizeno Čištění po selhání ochrany na holuby Čištění holubího trusu hotovo Dezinfekce prostor po holubech Likvidace trusu holubů Prostory po hubení holubů Vyčištění po hnízdění holubů

Přidáváme i fotografie po dokončení likvidace holubů, čištění a dezinfekce prostor. Snad příště již budou obyvatelé domu opatrnější nebo si pořídí zmiňované sítě proti holubům. Pokud i Vám či Vaší firmě se stal podobný incident nebo byste mu rádi zábranili - volejte +420 722 934 225, tedy nás Deratizace Global.