+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Dezinfekce Praha a Středočeský kraj

Vyklízení pozůstalostí

Praha a Středočeský kraj

Chápeme, že úmrtí v rodině a následné vyklizení bytu po zemřelém je stresující událostí, proto nabízíme možnost kompletního vyklízení pozůstalosti. Praha a Středočeský kraj jsou našimi hlavními oblastmi působnosti. Z bytu nejenom vyneseme starý nábytek a spotřebiče, odpad, případné věci osobního charatekteru předáme. Případně můžeme provést kompletní likvidace pozůstalostí včetně rekonstrukce bytu.

Mimozemšťan

Dezinfekce při vyklizení bytu po zemřelém

Existují případy, kdy po zemřelém v bytu zůstane organický odpad (například staré skvrny od krve), čištění je pak práce pro opravdové odborníky. Nehledě na fakt, že takovýto materiál může být i zdravotně závadný a bývá nutná speciální dezinfekce. Vždy víme, co dělat po úmrtí a jak maximálně pozůstalým pomoci od dalšího trápení s likivdací pozůstalosti. Jednáme vždy s pietou a ohledem na soukromí.

Pro vyklízení pozůstalosti volejte: 722 934 225

Dezodorizace

Provádíme profesionální dezodorizace neboli odstranění zatuchlého zápachu či jiných pachů z místností - ať už zasažených zápachem po úmrtí nebo například požárem. Samozřejmě nabízíme i klasickou dezoderizaci prostor ku zbavení se zápachu z tabáku či osvěžení prostor. Výše zmíněné služby provozujeme jak pro soukromé tak komerční nemovitosti.