Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Vyklízení pozůstalostí

Praha a Středočeský kraj

Chápeme, že úmrtí v rodině a následné vyklizení bytu po zemřelém je stresující událostí, proto nabízíme možnost kompletního vyklízení pozůstalosti. Praha a Středočeský kraj jsou našimi hlavními oblastmi působnosti. Z bytu nejenom vyneseme starý nábytek a spotřebiče, odpad, případné věci osobního charatekteru předáme. Případně můžeme provést kompletní likvidace pozůstalostí včetně rekonstrukce bytu.

Mimozemšťan

Dezinfekce při vyklizení bytu po zemřelém

Existují případy, kdy po zemřelém v bytu zůstane organický odpad (například staré skvrny od krve), čištění je pak práce pro opravdové odborníky. Nehledě na fakt, že takovýto materiál může být i zdravotně závadný a bývá nutná speciální dezinfekce. Vždy víme, co dělat po úmrtí a jak maximálně pozůstalým pomoci od dalšího trápení s likivdací pozůstalosti. Jednáme vždy s pietou a ohledem na soukromí.

Pro vyklízení pozůstalosti volejte: +420 722 934 225

Dezodorizace

Provádíme profesionální dezodorizace neboli odstranění zatuchlého zápachu či jiných pachů z místností - ať už zasažených zápachem po úmrtí nebo například požárem. Samozřejmě nabízíme i klasickou dezoderizaci prostor ku zbavení se zápachu z tabáku či osvěžení prostor. Výše zmíněné služby provozujeme jak pro soukromé tak komerční nemovitosti.