+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení blech Praha a Středočeský kraj

Hubení blech

Cenová akce: Hubení blech nabízíme nyní v akční ceně - květen, červen a červenec již od 1899,- za zásah v závislosti na zamoření blechami.

Profesionální a efektivní hubení blech provádí Deratizace Global již řadu let. Jsme certifikovaní deratizéři v oboru hubení hmyzu i hlodavců. Zásahy na hubení blech provádíme jak pro jednotlivce, tak firmy. Přinesla Vám kočka domů blechy? Máte hotel, kam se naštěhoval tento krvesavý hmyz? Mějte na paměti, že blechy jsou významnými přenašeči mnohých chorob. Vždy Vám podáme pomocnou ruku, radu a vše vyřešíme rychle, diskrétně a za rozumnou cenu!

Hubení blech

Pro objednání zásahu či nezávaznou poptávku hubení blech (Praha a Středočeský kraj) volejte 722934225.

Pokud máte podřezření na blechy v bytě, vyhubení blech nepodceňujte. Blechy přenášejí řadu nemocí jako je skvrnivka, bartonelóza, myxomatóza, tularémie a tím výčet rozhodně nekončí. Které zvíře roznášelo po Evropě ve středovku právě mor? Blechy jsou na špičce mezi přenašeči chorob mezi zvířaty a lidmi.


Víme jak na blechy v bytě!

Zcela určitě nejsou blechy v bytě příznakem nepořádku či špatné hygieny v domácnosti. Blechy se vyskytují hojně všude, kde jsou zvířata - v lesích, vesnicích a samozřejmě i ve městech. Mnoho z Vás si mohlo přinést blechu z procházky v parku, z pohlazení zatoulané kočky, psa či ježka. Není proto důvod se zdráhat či ostýchat objednat si likvidace blech v bytě.

Blechy v bytě mohou být nenápadné

Blechy se v bytě neschovávají pouze ve svém “živiteli", ale často se šikovně skryjí v rámech postelí, koberci, sedačce a všude tam, kde se dá počkat na další “chod” bez rizika objevení. Za roky zkušeností víme, které části bytu věnovat největší pozornost, kdy použít a v jaké míře prostředky k hubení blech.


Likvidace blech spolehlivě

Účinná likvidace blech, ať v bytě či v komerčních prostorách, vyžaduje důslednost a znalost živočišného chování blech. Likvidace samotná je pak provedena dle mezí zákona plošným chemickým postřikem či speciálním druhem vykuřování. Oba tyto způsoby provádíme s důrazem na maximální bezpečnost pro obyvatele, tak jejich domácí mazlíčky.

Prostory jsou zpravidla přístupné již 8 hodin po dokončení deratizace blech. Navíc proces deratiace bytu od blech nezanechává žádné zbytkové toxiny. Pro hotely, hostely a jiná ubytovací zařízení též zajišťujeme v rámci haccp takzvané preventivní deratizace blech, které zabraňují jak zamoření prostor blechami, tak omezují schopnost tohoto parazita se rozmnožit do kritického množství.


Blecha obecná - chování a způsob hubení

Blecha obecná, též známá jako Blecha lidská (Pulex irritans) je parazit patřící mezi 2500 druhů blech, z nichž zhruba 90 žije v ČR. Většina druhů napadá všechny teplokrevné živočichy. Blechy dokáží přes svou drobnost (1-8mm) skočit na svou oběž až ze vzdálenosti 35 cm. Larvy blecha obecná, stejně jako mnoho jiných druhů, klade zejména v okolí lůžka hostitele, nikoliv v jeho srsti.

Blecha obecná - hubení
Český název: Blecha obecná
Anglický název: Flea
Latinský název: Pulex irritans
Bleší chování: Blechy se drží buď v blízkosti svého hostitele (v lůžkovinách, peleších, hnízdech) či v jeho srsti. Velmi rychle se množí, přesto při teplých zimách nastávají epidemie.
Rizika: Blechy jsou ukázkovým příkladem přenešeče chorob. Přenášejí mnohé nemoci a parazity ze zvířete na člověka, navíc způsobují i časté alergické reakce.
Způsob hubení K hubení blech používá Deratizace Global speciální chemické postřiky či dýmovnice dle situování prostor a míry zamoření.

To jsou blechy psí, ty na člověka nejdou

Blechy v bytě mohou být nenápadné

Proslulá hláška z filmu Na samotě u lesa je možná oblíbená a věčná, ale také nepravdivá. Opravdu existuje druh "Blecha psí" i "Blecha kočíčí", které jsou pouze příbuzné Bleše obecné - to ale nemění nic na faktu, že většina blech, tím spíše v uzavřeném bytě, způsobují štípance a kousance každému živočichovi.

Kousnutí od blechy

Dokladem toho jsou nejrůžnější kousnutí od blechy u člověka. Některé druhy pouze nalezneme častěji u specifických živočichů, ale blecha je strávník nevybíravý a pochutná si na každém, kdo v sobě krev má. Štípance od blech pak mouhou způsobovat nejenom svědění, ale i alergické reakce (viz. obrázek).


Likvidace blech v celých Čechách

Likvidaci blech, které se neodborně říká "deratizace blech" (správný název je "dezinsekce blech"), provádíme nejenom v našem sídelním městě Praha, ale ve městěch jako je Mělník, Kladno, Mladá Boleslav a dalších jiných městech Středočeského kraje. Nechtej boj s krvelečnými parazity na profesionálech!

Hubení blech provádíme ve veškerých níže zmíněných krajích:
Hubení blech pro všechny lokality města Praha:


Chcete ušetřit na likvidaci blech?

Nabízíme možnost výrazně ušetřit na celkové likvidaci blech! Úklid před samotným zásahem může dělat celé tisíce! Naši pracovníci musí například odstěhovat prakticky celé obytné prostory! Podrobné informace naleznete na článku jak na likvidaci blech. Pokud i Vy nechcete namáhavé a na organizaci složité pustupy, samozřejmě veškeré tyto činnosti za Vás provedeme!Naše podpora je samozřejmě pro všechny z celé České republiky. Our operators also speak English. Наши операторы также говорят на русском языке.