Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Jak na škvory

Jsme Deratizace-Global, soustředíme se na všechny druhy škůdců, mezi které patří i škvoři. Nevíte jak se zbavit škvorů? Zavolejte na naše telefonní číslo +420 722 934 225 a my Vás jich zbavíme bez problémů. Vyjíždíme do hlavního města Prah a také do celého Středočeského kraje.

Hubení škvorů

Škvoři v domě nejsou nic dobrého. Jsou podobní broukům nebo švábům a často se tak zaměňují. Na území České republiky žije až 7 druhů škvorů, maximální hojností žije škvor obecný. Škvoři v domácnosti, mezi které právě patří zmíněný škvor obecný jsou častým důvodem výjezdu našich deratizérů. Víme jak na škvory a poradíme si s nimi dle správných hygienických předpisů.

Jak nás kontaktovat?

Hubení škvorů

Po vyhubení škvorů prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Druhy škvorů

Víme nejen co proti škvorům, ale i ostatním škůdcům! Specializujeme se na veškeré druhy škůdců, všechny najdete v sekci Dezinsekce. Kontaktujte nás na čísle +420 722 934 225.