+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Dezinfekce Praha a Středočeský kraj

Úklid a likvidace holubího trusu

Zejména ve větších městech jako je Praha, Mělník či Mladá Boleslav je ptactvo velmi problematickým faktorem. Ptačí trus znečišťuje nejenom fasády, chodníky, půdy a parapety, ale je původcem mnoha onemocnění. Právě holubí trus pak obsahuje mnoho zdraví nebezpečných bakterií, virů a mikroorganismů, které jsou pro člověka nebezpečné. Víme jak odstranit ptačí trus rychle a jednoduše! Používáme moderní techniku a postupy.

Úklid a čištění holubího trusu

Úklid a čištění ptačího trusu provádíme jak pro jednotlivce, firmy, tak i státní instituce. Provádíme též montáž hrotů a sítí proti holubům.

Zalétlí holuby

Kromě čištění trusu též provádíme likvidaci uhynulých holubů a odstranění holubů z půd, věží a jiných nehlídaných prostor. Zalétlí holuby jsou problémem zejména kostelů, škol, činžovních půd a jinak zřídka navštěvovaných prostor.

Kontaktujte nás na telefonní číslo 722 934 225 nebo prostřednictvím e-mailu (info@deratizace-global.cz).


Likvidace holubího trusu

Likvidace holubího trusu je zdravotně nebezpečná činnost. Víme nejen jak vyčistit holubí trus, ale jak ho i správně (technologicky a legislativně) zlikvidovat. Ať už se jedná o likvidaci holubích výkalů z fasád, teras, chodníků či půd, vždy pro Vás nalezneme cenově příznivé a efektivní řešení!

Čištění fasád od holubího trusu

Často poptávanou službou je instalace sítí proti holubům na balkon, s kterou máme bohaté zkušenosti. Sítě na balkon jsou spolehlivé řešení s dlouhou životností. Montáž sítě provádíme jak pro jednotlivce, veřejné objekty, tak firmy.