+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Dezinfekce Praha a Středočeský kraj

Úklid a likvidace holubího trusu

Cenová akce: Do konce září nabízíme slevu na likvidace ptačího trusu celých 10%! Vyhněte se nevyspalosti, svědění a alergickým reakcím!

Zejména ve větších městech jako je Praha, Mělník či Mladá Boleslav je ptactvo velmi problematickým faktorem. Ptačí trus znečišťuje nejenom fasády, chodníky, půdy a parapety, ale je původcem mnoha onemocnění. Právě holubí trus pak obsahuje mnoho zdraví nebezpečných bakterií, virů a mikroorganismů, které jsou pro člověka nebezpečné. Víme jak odstranit ptačí trus rychle a jednoduše! Používáme moderní techniku a postupy.

Úklid a čištění holubího trusu

Úklid a čištění ptačího trusu provádíme jak pro jednotlivce, firmy, tak i státní instituce. Provádíme též montáž hrotů a sítí proti holubům.

Likvidace holubího trusu: 722 934 225

Zalétlí holuby

Kromě čištění trusu též provádíme likvidaci uhynulých holubů a odstranění holubů z půd, věží a jiných nehlídaných prostor. Zalétlí holuby jsou problémem zejména kostelů, škol, činžovních půd a jinak zřídka navštěvovaných prostor.

Úklid a čištění holubího trusu provádíme v celých Čechách včetně hlavního města Praha. Ať už jste z lokality Kolín, Numburk nebo kupříkladu Mladá Boleslav DDD Global je tu vždy pro Vás!

Kontaktujte nás na telefonní číslo 722934225 nebo prostřednictvím e-mailu (info@deratizace-global.cz).


Likvidace holubího trusu

Likvidace holubího trusu je zdravotně nebezpečná činnost. Víme nejen jak vyčistit holubí trus, ale jak ho i správně (technologicky a legislativně) zlikvidovat. Ať už se jedná o likvidaci holubích výkalů z fasád, teras, chodníků či půd, vždy pro Vás nalezneme cenově příznivé a efektivní řešení!

Úklid a čištění holubího trusu Úklid a čištění holubího trusu Úklid a čištění holubího trusu

Pamatujte zejména na své nejbližší! V ptačím trusu je mnoho nebezpečných látek, které mohou způsobit mnoho zdravotních komplikací všem se sníženou imunitou - tedy dětem, domácím mazlíčkům a ženám v těhotenství. Prostory po čištění a likvidaci trusu následně též dezinfikujeme pomocí profesionálního vybavení a specializovanými prostředky.


Úklid a likvidace holubího trusu v celé Praze

Provádíme též kompletní čištění a dezinfekce ptačího trusu v celém Středočeském kraji.


Úklid a likvidace holubího trusu v celých Čechách:

Čištění a následné likvidace ptačího trusu včetně dezinfekce poskutujeme také ve všech okresech Středočeského kraje:


Čištění fasád od holubího trusu

Zejména u velkýho objektů jako jsou panelové / činžovní domy, úřady, kancelářské budovy, kostely či obchodní domy poskytujeme plošné čištění fasád od holubího trusu. Provádíme též i smluvní dlouhodobý úklid a čištění fekálií ptactva.

Holubí trus

Po samotném čištění a dezinfekci prostor mnozí z Vás uvítají možnost instalace ochrany proti holubům - hroty proti holubům či ochranné sítě.

Čištění fasád od trusu: 722 934 225

Odstranění ptačího trusu nabízíme nejenom v Praze, ale v celém Středočeském kraji. Neváhejte nás kontaktovat - odhad kalkulace cen za likvidaci trusu zdarma.
Naše podpora je samozřejmě pro všechny z celé České republiky. Our operators also speak English. Наши операторы также говорят на русском языке.