Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Úklid a likvidace holubího trusu

Zejména ve větších městech jako je Praha, Mělník či Mladá Boleslav je ptactvo velmi problematickým faktorem. Ptačí trus znečišťuje nejenom fasády, chodníky, půdy a parapety, ale je původcem mnoha onemocnění. Právě holubí trus pak obsahuje mnoho zdraví nebezpečných bakterií, virů a mikroorganismů, které jsou pro člověka nebezpečné. Víme jak odstranit ptačí trus rychle a jednoduše! Používáme moderní techniku a postupy.

Úklid a čištění holubího trusu

Úklid a čištění ptačího trusu provádíme jak pro jednotlivce, firmy, tak i státní instituce. Provádíme též montáž hrotů a sítí proti holubům.

Zalétlí holuby

Kromě čištění trusu též provádíme likvidaci uhynulých holubů a odstranění holubů z půd, věží a jiných nehlídaných prostor. Zalétlí holuby jsou problémem zejména kostelů, škol, činžovních půd a jinak zřídka navštěvovaných prostor.

Kontaktujte nás na telefonní číslo +420 722 934 225 nebo prostřednictvím e-mailu (info@deratizace-global.cz).


Likvidace holubího trusu

Likvidace holubího trusu je zdravotně nebezpečná činnost. Víme nejen jak vyčistit holubí trus, ale jak ho i správně (technologicky a legislativně) zlikvidovat. Ať už se jedná o likvidaci holubích výkalů z fasád, teras, chodníků či půd, vždy pro Vás nalezneme cenově příznivé a efektivní řešení!

Čištění fasád od holubího trusu

Často poptávanou službou je instalace sítí proti holubům na balkon, s kterou máme bohaté zkušenosti. Sítě na balkon jsou spolehlivé řešení s dlouhou životností. Montáž sítě provádíme jak pro jednotlivce, veřejné objekty, tak firmy.