Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Deratizace - ceník

Zde zmiňovaný ceník deratizace je pouze orientační - cenu vždy ovlivňuje míra zamoření a náklady na likvidaci s tím spojené. U některých druhů likvidace přidáváme zvlášť (pro přehled) základní ceny jak při běžném výskytu, tak při výskytu nadměrném.

Druh škůdce Míra výskytu Cena za zásah Běžný počet zásahů
Potkani, myši, krysya jiní škodní hlodavci Běžná od 450,-Kč 3
Potkani, myši, krysya jiní škodní hlodavci Vysoká od 900,-Kč 3+
Hubení krtků a jiná škodná zvířata Běžná od 900,-Kč 1+
Odchyt kun, netopýrů a jiné odchyty zvířat Běžná od 1000,-Kč 1
Sítě proti holubům a dezinfekce prostor Běžná od 650,-Kč 1

Rádi bychom upozornili, že u některých zásahů, jako je například hubení potkanů při velkém zamoření prostor, jsou doporučené další kontrolní zásahy - viz tabulka (poslední sloupec). Tímto postupem je možnost garance úplné likvidace.

V případě, kdy je žádána ochrana proti holubům je nutné vzít na vědomí také náklady spojené s velikostí sítí proti holubům pro dané protory a samotnou náročnost instalací sítí, která zvyšujícími se rozměry samozřejmě roste exponenciálně.


Dezinsekce - ceník

Stejně jako u deratizace, je tento ceník dezinsekce pro orientační účely - výsledné náklady jsou stejnětak ovlivněny mírou přemnožení daného hmyzu. Navíc hmyz je díky své velikosti velmi obtížný na jednorázové likividace, proto uvádíme i doporučený počet dezinsekčních kontrol či případný opětovných dezinsekcí.

Druh škůdce Výskyt Cena za zásah Běžný počet zásahů
Švábi, rusové a jiný švábovitý hmyz Běžný od 750,-Kč 2
Vosy, včely, sršnia jiný blanokřídlý hmyz Běžný od 1000,-Kč 1+
Štěnice, blechy a jiný cizopasný hmyz Běžný od 1000,-Kč 1+
Štěnice, blechy a jiný cizopasný hmyz Vysoký od 1490,-Kč 1+
Mravenci zahradní, škvoři a jiný hmyz Běžný od 1200,-Kč 1
Červotoči, moli a jiný škodný hmyz Běžná od 1000,-Kč 1

Dovolujeme si upozornit, že společnost Global poskytuje velkoobjemové slevy například pro hotely či ubytovny (kde se dá přítomnost například štěnic čas od času očekávat), firmy, sklady a jiná místa často vyhledávaná výše zmíněným hmyzem.


Dezinfekce - ceník

Ceny za dezinfekci jsou zejména závislé na nebezpečnosti materiálu, jež je z místnosti/studně nutný vyklidit a dále protory dezinfikovat.
Velikost prostor Znečištění Typ znečištění Cena
Dezinfekce pokoje Běžná Plísně, houby od 1000,-Kč
Dezinfekce pokoje po úmrtí Vysoké Biologický odpad od 2500,-Kč
Dezinfekce studní Běžné Mikrooganismy od 2000,-Kč
Dezodorizace Běžné Usazený zápach od 1000,-Kč