+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení hlodavců Praha a Středočeský kraj

Deratizace kanalizační sítě

Deratizace Global nabízí plošné hubení potkanů, krys a jiných hlodavců v kanalizačních sítích jak pro celá města, městké části, vesnice i jednotlivce. Disponujeme dostatkem personálu i vybavení k odchytu a likvidaci potkanů dalších škůdců. Ať už se jedná o vymýcení potkanů v kanálech města či vyhubení několika krys v domovní kanalizaci, vždy se na nás můžete spolehnout!

Deratizace kanalizační sítě Volejte deratizace kanálů: 722 934 225

Deratizace, dezinfekce a dezinsekce (hubení hmyzu) zajišťujeme pro domácnosti, firmy i státní sektor řadu let - vždy s důrazem na profesionalitu, kvalitu práce a spokojenost zadavetele.

Pokud Vás trápí například rostoucí populace potkanů ve Vaší kanalizační síti města, případně též firemní nebo jen se potřebujete zbavit několika krys v kanále rodinného domu, není nic snažšího než nás kontaktovat na telefonní čísle 722 934 225 nebo prostřednictvím e-mailu (info@deratizace-global.cz)!


Hubení potkanů v kanálech

Většinu měst v České Republice sužuje zejména zamoření potkany. Krysy jsou velmi ojedinělou událostí a myši zpravidla nedosahují svými koloniemi značných rozsahů. Jsme schopni vymýtit veškeré druhy hlodavců z Vašich kanalizačních rozvodů, ale zejména se zaměřujeme na ty nejčastější - tedy potkany. Ti tvoří nejenom značnou část synatropních (koexistujících s lidmi) druhů, ale zároveň způsobují značně škody na majetku, v některých případech i zdraví.

Likvidace potkanů

Potkani, stejně jako většina jiných hlodavců, přenáší mnohé infekční choroby a řadu velmi nebezpečných paratiztů (blechy, štěnice nebo například klíšťata). Jejich útočiště v kanálu či stoupačkách v panelovém / činžovním domě může být tak semeništěm mnoha nemocí a parazitů.

Likvidace krys, potkanů i myší v kanalizaci

Disponujeme nejenom efektním vybavením, ale i řádnou certifikací a mnohými léty zkušeností k likvidace potkanů, krys a myší v kanalizaci domů, firemních prostor i státních objektů (školy, úřady, nemocnice, muzea, též stavby IZS - jako jsou policie či hasičské stanice). V kombinaci s léty prověřeným know-how dokážeme hlodavce z Vašeho objektu vystrnadit nejenom levně, ale také rychle! V návaznosti pak doporučíme (a případně instalujeme) maximálně efektivní zábrany tak, aby nedocházelo k dalším výskytu těchto škůdců.


Likvidace / hubení krys a potkanů v kanále

Moderní průzkum stok a kanálů pro města i domácnosti

V naší nabídce naleznete nejenom klasické hubenů potkanů, ale také činnosti na zjištění počtu hlodavců ve Vaší stoce či kanálu. Důsledný monitoring může odhalit přesný počet jedinců nebo například efektivněji stanovit finální částku za provedenou deratizaci nebo drtivě snížit šanci na to, že některý z potkanů deratizačnímu odhadu unikne a založí další kolonii.

Deratizace Global využívá například termovizi (vizualizace tepelných stop) k určení pohybu a počtu potkanů, časosběrné kamery (dlouhodbé video-záznamy) nebo například efektvní antikolagulanty, které potkany v kanalizaci neusmrtí ihned a nemají tak možnost potravu "otestovat", zda nepřináší nebezpečí.


Deratizace kanalizací ve všech částech města Praha:


Víme nejen jak vyhubit potkany, ale i ostatní škůdce! Specializujeme se na veškeré druhy hlodavců, všechny najdete v sekci Deratizace. Kontaktujte nás na čísle 722 934 225.