+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení štěnic Praha a Středočeský kraj
Působíme v celém středočeském kraji! ▼

Hubení štěnic

Středočeský kraj a Praha

Cenová akce: Při objednávce hubení štěnic zmiňte slovo “JARO” a dostanete okamžitou slevu 5% na jednotlivý zásah! Platné do 27. 06. 2024.

Máte štěnice v bytě či firmě? Provádíme za výhodné ceny profesionální hubení štěnic! Praha a celý SČ kraj jsou oblastmi, kde provádíme hubení. Štěnice jsou nejenom krajně nepříjemný hmyz, ale i zdravotní riziko - objednejte si Deratizace štěnic Global Praha ještě dnes! Nabízíme důsledné vyhubení štenic mechanickými i chemickými prostředky, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

Hubení štěnic

Hubení štěnic od Deratizace Global je vždy profesionální a spolehlivé. Při zákroku též dbáme na soukromí a diskrétnost v rámci zákazníka.

Kontaktujte nás na telefonní číslo 722934225 nebo prostřednictvím e-mailu (info@deratizace-global.cz). Hubíme štěnice nejenom v bytech, ale i na ubytovně, hotelech, restarucích a v dalších komerčních budovách, které jsou jejich častým terčem.


Deratizace štěnic

Deratizace štěnic

Jsme profesionálové v oboru deratizace, desinsekce a dezinfekce s letitou praxí. Jednáme vždy férově, diskrétně a s cílem maximální spokojenosti zákazníka. Každý náš deratizér je školený a certifikovaný - spolehlivě tedy ví, jak se zbavit štěnic a jiných škůdců.

Terminologicky pojem deratizace štěnic neexistuje, správně se jedná o dezinsekce štěnic. Rozdíl je takový, že termín deratizace je používán pro hubení hlodavců, oproti tomu dezinsekce je označení pro hmyzí hubení (štěnice, blechy, švábi, vosy).


Štěnice domácí - chování a způsob hubení

Štěnice domácí (latinsky Cimex lectularius), též označovaná jako Štěnice postelová, je lidský parazitní hmyz, který je v tuzemsku velice rozšířený. Štěnice domácí je prakticky malý hmyzí upír - zejména v noci se živí na lidské krvi (dospělci i stádium nymfy), přes den se schovává zejména v nábytku (postele, křesla i skříně), ale jako útočiště si může najít i stěny či podlahy.

Štěnice domácí - hubení

Český název: Štěnice domácí
Anglický název: Bed bug
Latinský název: Cimex lectularius
Chování štěnic: Štěnice je v malých počtech velmi špatně detekovatelná. Ve dne se úkrývá v okolí své oběti, v noci pije krev. Velmi rychle se množí.
Rizika: Štěnice nepředstavují smrtelné zdravotní riziko. Problémem bývá rychlé přemnožení, které má za následek mnoho svědivých štípanců.
Způsob hubení Hubení štěnic provádíme v ochranných oblecích pomocí vykuřování a reziduálních roztoků, které částěčně působí i preventivně.

Ačkoliv štěnice není přenašečem závažných chorob, její hubení a preventivní zásahy jsou velmi důležité. Její hlavní nebezpečí v rychlém exponenciálním množení. Samice štěnice za týden snese až 8 vajíček. Navíc štěnice patří mezi druhy, které nepostihuje degradace DNA při příbuzenském množení - to jí dává zcela výjimečnou schopnost značného množení.


Hubení štěnic realizujeme ve všech okresech Středočeského kraje:

Ve všech regionech Středočeského kraje jsou naši technici připraveni problém se štěnicemi pohotově vyřešit!


Hubení štěnic pro všechny lokality města Praha:


Likvidace štěnic

Likvidace štěnic

Za roky zkušeností víme jak se zbavit štěnic efektivně a dlouhodobě. Na základě Vámi sdělených informací rozhodneme, zda zvolíme likvidaci štěnic zkrze vykuřování dýmovnicemi či reziduálními kapalnými prostředky. Důležitá je též jejich síla a efektivní použití v zasažených prostorách.

Po zásahu na likvidace štěnic v bytě postřikem bývají prostory bezpečné pro člověka i zvířata zhruba za 6-8 hodin. Při použití dýmovnice po 24 hodinách.

Likvidace štěnic chemickými prostředky - využíváme pouze látky, které byly schváleny Krajskou hygienickou stanicí a jsou šetrné k životnímu prostředí. Na použití postřiku na štěnice máme aktuální certifikáty, stejně tak jak na samotnou činnost (hubení štěnic).

Jak vyhubit štěnice svépomocí?

Pokud řešíte jak se zbavit štěnic svépomocí, raději znovu zvažte své konání. Veřejné dostupné prostředky na hubení štěnic bývají kvůli nezpečnosti zmírněny (zředěny). Efektivní látky, které jsou opravdu způsobem jak zlikvidovat štěnice, jsou legislativně chráněny a může je nakupovat a používat pouze certifikovaná osoba.

Štěnice jsou navíc pěkně záludným hmyzem, který se rád schová do nejzazšího koutu. Je tedy velká pravděpodobnost, že při neodoborném hubení štěnic některý z jedinců přežije. Za pár týdnů je teda velmi možné, že se zamoření štěnicemi bude znovu opakovat.


Víme nejen jak se zbavit štěnic, ale i ostatních škůdců! Specializujeme se na veškeré druhy škůdců, všechny najdete v sekci Dezinsekce. Kontaktujte nás na čísle 722934225. Ať už jste z města Praha, Mělníku, Mladé Boslavi, Kolína či jiného středočeského města, tam všude Vám dokážeme pomoci s hubením štenic.

Chcete ušetřit na likvidaci štěnic?

Nabízíme možnost výrazně ušetřit na celkové likvidaci štěnic! Úklid před samotným zásahem může dělat celé tisíce! Naši pracovníci musí například odstěhovat prakticky celé obytné prostory! Podrobné informace naleznete na článku jak na likvidaci štěnic. Pokud i Vy nechcete namáhavé a na organizaci složité pustupy, samozřejmě veškeré tyto činnosti za Vás provedeme!Naše podpora je samozřejmě pro všechny z celé České republiky. Our operators also speak English. Наши операторы также говорят на русском языке.