+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení hlodavců Praha a Středočeský kraj

Jak se zbavit včel

Jsou ve vašem okolí včely? Jste na ně alergičtí a je tedy nutností se jich zbavit? Zavolejte na Deratizace-Global a my se o tento problém postaráme. Fungujeme NONSTOP a vyjíždíme do celého Středočeského kraje a po hlavním městě Praha.

Likvidace včel

Ač je to pro tyto mírumilovné tvory nemilé, někdy je zkrátka potřeba se včel zbavit. Spousta lidí je na včelí bodnutí alergických a i proto firma Deratizace-Global poskytuje služby pro dezinsekci včel. Pokud již objevíte včelí hnízdo a víte, nebo si nejste jistí tím, že trpíte alergii na včelí bodnutí, rozhodně se k hnízdu nepřibližujte. Zavolejte odporníky, kteří mají se včelami zkušenost a používají ochranné pomůcky. Víme jak na včely a víme jak a kam nejlépe umístit odpuzovač včel, aby se znemožnilo jejich navrácení.

Co dělat při objevení včelího hnízda

Likvidace včel

Po vyhubení včel prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Jak nás kontaktovat?

Víme nejen jak vypudit včely ale i ostatní škůdce! Specializujeme se na veškeré druhy škůdců, všechny najdete v sekci Dezinsekce. Kontaktujte nás na čísle 722934225.Naše podpora je samozřejmě pro všechny z celé České republiky. Our operators also speak English. Наши операторы также говорят на русском языке.