Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Jak se zbavit včel

Jsou ve vašem okolí včely? Jste na ně alergičtí a je tedy nutností se jich zbavit? Zavolejte na Deratizace-Global a my se o tento problém postaráme. Fungujeme NONSTOP a vyjíždíme do celého Středočeského kraje a po hlavním městě Praha.

Likvidace včel

Ač je to pro tyto mírumilovné tvory nemilé, někdy je zkrátka potřeba se včel zbavit. Spousta lidí je na včelí bodnutí alergických a i proto firma Deratizace-Global poskytuje služby pro dezinsekci včel. Pokud již objevíte včelí hnízdo a víte, nebo si nejste jistí tím, že trpíte alergii na včelí bodnutí, rozhodně se k hnízdu nepřibližujte. Zavolejte odporníky, kteří mají se včelami zkušenost a používají ochranné pomůcky. Víme jak na včely a víme jak a kam nejlépe umístit odpuzovač včel, aby se znemožnilo jejich navrácení.

Co dělat při objevení včelího hnízda

Likvidace včel

Po vyhubení včel prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Jak nás kontaktovat?

Víme nejen jak vypudit včely ale i ostatní škůdce! Specializujeme se na veškeré druhy škůdců, všechny najdete v sekci Dezinsekce. Kontaktujte nás na čísle +420 722 934 225.