+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Dezinfekce Působíme v celé České republice

Dezinfekce povrchů a prostor

Plošná dezinfekce pro domácnosti, firmy i státní správu Nonstop pohotovost

Profesionální dezinfekce povrchů i celých nemovitostí - vhodné pro byty, firmy, státní sektor i veřejné služby. Odborná dezinfekce ploch všeho druhu se 100% virucidním a antibakteriálním působením. Efektivní, ale šetrné dezinfekce povrchů a ploch pohotovostně nebo jako dlouhodobá spolehlivá prevence proti virům, bakteriím a plísním.

Dezinfekce povrchů Volejte DDD Global: 722 934 225

Dezinfekce povrchů a prostor pro celou ČR

image/svg+xml

Spolupracujeme jak s SZÚ (Statní zdravotní ústav) a rovněž s KHS (Krajská hygienická stanice). Jako certifikovaní profesionálové v oblasti dezinfekcí máme aktuální informace o současných virových a bakteriálních epidemiích, stejnětak jako efektivní metodiky jak efektivně provádět prevenci i ohniskové zásahy. Disponujeme specializovaným vybavením, které zvládá dezinfekce povrchů - od dřeva, plasty skla, papír, až po textilie nebo gumu. Naše současné kapacity dezinfekcí jsou dostatečné i pro pravidelné dezinfekce velkých objektů.

Spolupracujeme s těmito organizacemi:
STÁTNÍ ÚSTAV ZDRAVOTNÍ
Státní zdravotní ústav
Krajská hygienická stanice
sdružení
Sdružení pracovníků DDD
Dezinfekce povrchů Praha

Náš pracovník je před zásahem plně vybaven a opatřen maximálními ochrannými prostředky.

Dezinfekce místností i celých objektů

DDD Global zajišťuje jak běžné dezinfekce podlah, dezinfekce místností, zdí, tak kompletní dezinfekce prostor. Jsme schopni zajistit i prostorové dezinfekce velkých objemů (supermarkety, úřady, sklady). Ať již u dezinfekce bytu nebo nebytových prostor, vždy používáme takové prostředky, aby v krátkém čase bylo dosaženo maximálního výsledku, zároveň byly šetrné k životnímu prostředí a bezpečné pro obyvatele/návštěvníky i jejich domácí mazlíčky.

Dezinfekce místností

Díky ostražitému přístupu v posledních týdnech máme dostatek materiálů i personálu k pokrytí i velkých prostor a nemovitostí. Mimo dezinfekce bytů a nebytových prostor též provádíme likvidaci nebezpečných mikroorganismů v hospodářských protorách (kurníky, vepříny, stáje a jiné) včetně případné dezinsekce či deratizace.

V rámci dezinfekce sklepa nabízíme zejména fungicidní dezinfekce, které likvidují plísně a houby v vlhkých prostorách. Mezi takové prostory patří kromě sklepa také kuchyně, garáže, kůlny a případně místnosti zasaženým vytopením či povodněmi.Dezinfekce proti virům

Námi používané látky jsou ověřené plně virucidní dezinfekce, které slouží jako spolehlivá prevence nemocí virového charakteru a jsou vhodné i pro boj proti ohniskovým výskytům virových onemocnění (včetně dezinfekce proti koronaviru). Díky profesionálnímu vybavení k aplikaci a své kvalitě jsou ideálním řešením coby prevence nozokomiálních nákaz (prevence klinické a nemocniční nákazy).

Virucidní dezinfekce

Virucidní dezinfekce prostor je potřebná zejména v lokalitách se zvýšenou frekvencí pohybu lidí - jako jsou například veřejné instituce, městská doprava nebo firemní prostory.

Virucidní dezinfekce jsou ideální pro:

Používáme dezinfekce proti virům na bázi ozónu, alkoholu - 70%, altertivně chlóru v závislosti na dané lokalitě a vlhkosti prostředí. Využíváme též dezinfekční prostředky s polymerovou vrstvou, která má dlouhotrvající účinek - navíc neobsahuje aldehydy, fenoly ani alkohol. Nanesení aktivní látky je realizováno formou otěru, dýmováním nebo earosolovou emulzí.

Dezinfekce proti plísním a bakteriím

Všude tam, kde je vlhkost se dříve či později též objeví i plísně a houby. Jednoduchým řešením jsou v takovým případě fungicidní dezinfekce, které zbaví plísní váš sklep, kuchyň i garáž. Nejenom, že dokážeme podat pomocnou ruku a zakročit proti plísním, ale postaráme se, aby se plísně znovu neobjevily. Dále provádíme též antibakteriální dezinfekce, které zamezují bakterií nejnom škodit člověku, ale i jeho majetku (potravinové zásoby, skladové zásoby).

antibakteriální dezinfekce

Baktericidní a virucidní dezinfekce na povrchy jsou žádané zejména v místech se zvýšenou frekvencí návštěvnosti - viz lokality virucidní dezinfekce a mají též stoprocentní účinnost.

V rámci dezinfekce sklepu též nabízíme i jeho případné deratizace a dezinsekce (tedy hubení hmyzu).

Volejte DDD Global: 722 934 225

Ačkoliv je sídlem naší společnosti Praha, provádíme dezinfekce na území celé České republiky. Ať je Vaším domovem Mladá Boleslav, Ostava nebo Kladno, vždy se na Dezinfekce Global můžete spolehnout.

Dezinfekce povrchů a prostor ve všech okresech ČR

Naše podpora je samozřejmě pro všechny z celé České republiky. Our operators also speak English. Наши операторы также говорят на русском языке.