+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení krys Říčany

Hubení a likvidace krys - Říčany

Deratizace, dezinsekce a dezinfekce Nonstop pohotovost

Spolehlivé a profesionální hubení krys - Říčany a okolí. Deratizéři z Deratizace Global nabízejí pohotovostní zásahy i preventivní kontroly v rámci výskytu krys i jiných hlodavců ve vašem bytě, domu i firmě. V Říčanech máme již máme řadu zkušeností a víme jak na krysy rychle a efektivně. Likvidace krys provádíme vždy důsledně a s důrazem na soukromí zadavatele.

Deratizace Říčany Volejte hubení krys: 722 934 225

S Říčany již máme řadu zkušeností při hubení potkanů, myší i krys. Profesionální deratizace v Říčanech jsou k dispozici jako pro domácnosti, restaurační zařízení, hotely, sklady i státní instituce jako jsou nemocnice, školy či úřady. Kromě vyhubení krys a dezinfekce také zajistíme přístupové body tak, aby nehrozilo další zasažení prostor hlodavci.

Hubení krys v Říčanech profesionálně

Deratizace Global disponují deratizátory s certifikací pro takřka jakékoliv deratizační a dezinfekční zásahy v Říčanech a celém Středočeském kraji. Konkrétně se jedná o český certifikát Sdružení DDD, osvědčení Krajské hygienické stanice pro Středočeský kraj a evropský certifikát CEPA. Po vyhubení krys dodáváme protokol o zásahu, který nedílnou součástí procesu HACCP - preventivní postupy deratizace krys a jiných hlodavců pro živnostníky, firmy a státní podniky.


Hubení potkanů v Říčanech Hubení myší - Říčany Deratizace potkanů - Říčany


S likvidací krys a jiných hlodavců rozhodně není dobré otálet. Za vhodných podmínek se může velice rychle několik jedinců rozmnožit na kolonii čítající desítky kusů. Logicky s množstvím krys v bytě nebo jiném objektu samozřejmě roste i míra poškození vybavení a zásob močí a fekáliemi. Náklady spjaté s následným vyhubením budou tak násobně také vyšší. Podotýkáme, že při několika krysách v objektu obvykle používáme mechanické pasti a při silném zamoření pak antikolagulanty. Oba způsoby hubení jsou navrženy tak, aby zvíře co nejméně trpělo.

Pro bližší představu o ceně za hubení krys navštivte náš ceník nebo využijte bezplatnou kalkulaci ceny skrze náš poptávkový formulář.


Časté deratizace v Říčanech:

Ochrana proti holubům
Holuby a ptactvo

V rámci deratizace poskytujeme v Říčanech ochranu proti holubům, likvidaci uhynulých kusů a čištění trusu. Ochranné sítě proti holubům, hroty, trny i plašiče proti ptactvu včentě instalace.

Hubení potkanů Říčany
Hubení potkanů

Hubení potkanů pohotovostní i preventivní. Deratizace potkanů je gró každého deratizéra. Montáž sklopných pastí, nástraha účinných rodenticidů či kolagulantů pro město Říčany a okolí.

Hubení myší

Víme přesně jak na myši v domě! Výběr Deratizace-Global je efektivní způsob jak se zbavit myší rychle a levně! Hubení myší pro jednotlivce, firmy i veřejné instituce.

Hubení myší Říčany
Hubení krys

Jak se zbavit krys? S námi jednoduše a za férové ceny. Hubení krys mechanicky (pasti) i případně chemicky. Víme jak se zbavit krys jednou pro vždy!

Hubení krys Říčany

Proces likvidace krys v Říčanech

Při prvních náznacích přítomnosti krys v domě je vhodné rychle jednat. Takovými indiciemi mohou být okousané předměty a potraviny, fekalie a moč nebo hrabavé / škrábavé zvuky. Pokud už se Vám podaří krysu doma spatřit, pravděpodobně již v obydlí žije nějakou dobu a zpravidla tam nebude jediná. Ačkoliv jsou krysy v Říčanech poměrně vzácné, v posledních letech se jim na území Středočeského kraje nebývale daří.

Deratizace sklopnými pastmi

Včasné přivolání deratizéra předchází budoucím vyšším nákladům spojených jak s hmotnými škodami, zdravotními komplikacemi, tak výslednou cenou za deratizaci. Přivolaný deratizátor celý objekt prohlédne kvůli možný přístupovým cestám hlodavců. Případně využije monitorovací techniku jako je časosběrná fotopast nebo termokamery. To bývá důležité pro zjištění počtu krys v domě.

Potkan nebo krysa?

V Říčanech i jiných městech si lidé častou pletou krysy s potkany. Jejich podobnost je ovšem zdánlivá a je u každého druhu přistupovat k hubení odlišným způsobem. O rozdílech se dočtete v článku "rozdíl mezi potkanem a krysou". Potkanů žije v ČR mnohem více, některé zdroje uvádějí až 5 potkanů na obyvatele, ovšem i setkání s krysou je reálné.

Samozřejmě poskytujeme pro město Říčany i hubení potkanů. Likvidace škodných škůdců je také důležitá kvůli ochraně zdraví. Většina myšovitých ve volné přírodě jsou přenašeči mnoha nebezpečných chorob a parazitů jako jsou štěnice, blechy nebo vši.

Pokud i Vás trápí doma či ve firmě nechtění škůdci, neni nic jednodušších než zavolat na +420 722 934 225, kde Vám bezplatně vytvoříme cenovou nabídku. Pro tyto účely můžete také využít náš poptávací formulář nebo emailovou adresu info@deratizace-global.cz.