+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Likvidace sršňů Praha 5

Od 1.7.do 31.9.2023 nabízíme volné termíny k provedení zásahů. Navýšili jsme naše kapacity pro efektivní a rychlé likvidace vos a sršňů bez dlouhých čekacích lhůt. Zásahy provádíme každý den od 8.hod do 24.hod.

Hubení sršňů a likvidace sršních hnízd Praha 5

Deratizace, dezinsekce a dezinfekce Nonstop pohotovost

Rychlé a spolehlivé hubení sršní - Praha 5 a okolí. Sršni představují značná rizika a výskyt jejich hnízd je potřeba řešit hned po jejich objevení. Profesionálové z Deratizace Global používají moderní techniku a postupy, které zaručují maximální vyhubení sršnů ve vašem domě či firmě. Likvidaci sršnů zajišťujeme v celé Praze 5, konkrétně v lokalitách Smíchov, Hlubočepy, Košíře, Jinonice, Motol, Radlice a Nová Ves.

Hubení vos Praha 5 Volejte hubení sršní: 722 934 225

Sršeň je bodavý hmyz s velmi bolestivým bodnutím a narozdíl od včel nebo vos jsou sršně útočné i bez vyprovokování. Jejich bodnutí může kromě silné bolesti také u alergiků vyústít i v anafylaktický šok, otoky a další zdravotní komplikace. Včasným přivoláním profesionálů ochráníte nejenom sebe, ale i své blízké, zaměstnance a domácí mazlíčky.

Při veškerých zákrocích dbáme na bezpečnost a zdraví zákazníků. Nabízené hubení vos realizujeme jak pro domácnosti a firmy, tak jsme schopni pokrýt i zakázky velkých obsahů pro státní sektor a veřejné instituce jako jsou školy, úřady, nemocnice, domovy důchodců a jiná státní zařízení. Disponujeme řadou českých i evropských certifikátů.

V rámci likvidace krys a služeb DDD spolupracujeme:
STÁTNÍ ÚSTAV ZDRAVOTNÍ
Státní zdravotní ústav
Krajská hygienická stanice
sdružení
Sdružení pracovníků DDDČasté deratizace v městské části Praha 5:

Ochrana proti vosám Praha 5
Profesionální vybavení

K hubení vos používáme moderní vybavení, které zaručuje bezpečnost, efektivitu, urychluje celý proces likvidace a šetří náš čas i Vaše náklady.

Hubení vos Praha 5
Vosy v Praze 5

Čím teplejší počasí, tím více vos. Poslední léta, která byla mimořádně horká, jsou vosy aktivnější a ve větších počtech - a to i v Praze 5. 

Ochrana před sršni

Kromě vos provádíme samozřejmě v Praze 5 i hubení sršňů a likvidaci sršních hnízd. Sršni jsou obvláště nebezpeční kvůli své agresivnosti.

Likvidace sršních hnízd - Praha 5
Všudypřítomná hnízda

Hnízda vos i sršňů můžeme nalézt takřka kdekoliv. Jejich likvidace na vlastní pozemku je důležitá zejména proto, že v okolí hnízd bývá hmyz agresivnější.

Likvidace vosích hnízd Praha 5

Hubení sršní (Praha 5) pro domácnosti, firmy a veřejná prostranství

Podobně jako vosy zakládají sršně každý rok nové hnízdo, díky tomu se vyhýbají zamoření parazity. Královny sršní si často vybírají k hnízdění koruny stromů, ale nepohrdnou ani stavbami ze dřeva, hnízdění v zemi či vyvýšeným prostorám. Hubení sršní poskytujeme jak pro jednotlivce, firmy, tak státní a veřejné organizace z Smíchova, Hlobočep, Košíří, Jinonic, Motola, Radlic či Nové Vsi. Ať už Vás trápí sršně v okolí domu, zahrady či veřejných míst jako jsou parky, hřiště či budovy městské dopravy? Team z DDD Global je připraven na vše!

Likvidace šršní Praha 5 Likvidace sršních hnízd Praha 5

Hubení šršní je prováděno skrze specializované látky (insekticidy), které jsou šetrné k životnímu prostředí. Insekticidy sršně hubí a také po jistou dobu i odpuzují. V Praze 5 jsme realizovali celou řadu zásahů na likvidaci sršnů v rodinných i obchodních domech, parcích a jiných veřejných místech.

Pro případy, kdy je sršní hnízdo umístěno ve velké výšce (parapety, okapy, světelné bannery) máme k dispozici vysokozdvižné vybavení. Díky svyšující míře osvětlení, které vydává zároveň teplo, evidujeme za poslední léta zvýšení vyskyt sršnů právě v okolí obchodních domů.

Pokud i Vás trápí doma či ve firmě nechtění škůdci, neni nic jednodušších než zavolat na +420 722 934 225, kde Vám bezplatně vytvoříme cenovou nabídku. Pro tyto účely můžete také využít náš poptávací formulář nebo emailovou adresu info@deratizace-global.cz.


Likvidace sršního hnízda v Praze 5

Zejména pro nebytové prostory a objekty doporučujeme i preventivní kontroly. Sršní hnízdo ve svém maximu obsahuje zpravidla 1700 členů. První sršní hnízda můžeme vidět počátkem května, kdy se sršně probouzí ze zimní hybernace a hledají nová místa k hnízdění. Sršně mohou být nebezpečné okolí i bez vyprovokování a navíc při pádu sršního hnízda na zem se může celá situaci značně zhoršit.

Naše roky získané know-how obsahuje spolehlivé procesy jak zlikvidovat sršní hnízdo rychle a efektivně. K výkonu likvidace sršních hnízd náš personál disponuje všemi potřebnými certifikacemi, které obstojí i na evropské úrovni. Zároveň naše ceny za hubení sršní držíme stále na férové úrovni.

Likvidace sršního hnízda Praze 5

Praha 5, stejně jako jiné části Prahy, má řadu veřejných míst jako jsou hřiště, parky, objekty MHD a i v těchto lokalitách dozajista sršní hnízda bývají. Máme jak personální, tak technické kapacity na pokrytí sebevětších poptávek likvidace sršních hnízd.

V Praze 5 máme kromě odstranění sršních hnízd četné zkušenosti také se vosami. Likvidace sršnů bývá často nezbytná a daleko více akutní, jelikž narozdíl od vos jsou sršni daleko více argesivní a mohou napadat bez vyprovokování.

Zejména pak lokality jako jsou Smíchov a Hlubočepy, jsou lokality s velkým počtem obyvatel a zároveň dostatekem vegetace. To dlouhodobě způsobuje častější problémy s vosami a nutnost našich výjezdů. Nenechávejte likvidace vos na poslední chvíli a předcházejte možným ublížením na zdraví!

I přesto vždy dbáme na soukromí klientů a naši deratizéři se snaží celý proces deratizace a dezinsekce provést maximálně rychle a diskrétně. Pro případy provozoven (hotely, restaurace, úřady, školy) vycházíme vstříc tak, aby nebyla narušena provozní doba podniku.


Ještě váháte? Zavolejte si o bezplatnou kalkulaci provedení deratizace: +420 722 934 225, případně též můžete využít elektronické komunikace skrze info@deratizace-global.cz, taktéž lze během krátké chvilky naše deratizátory poptat skrze formulář.