+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Likvidace sršňů Praha 10

Hubení sršňů a likvidace sršních hnízd Praha 10

Deratizace, dezinsekce a dezinfekce Nonstop pohotovost

Rychlé a spolehlivé hubení sršní - Praha 10 a okolí. Sršni představují značná rizika a výskyt jejich hnízd je potřeba řešit hned po jejich objevení. Profesionálové z Deratizace Global používají moderní techniku a postupy, které zaručují maximální vyhubení sršnů ve vašem domě či firmě. Likvidaci sršnů zajišťujeme v celé Praze 10, konkrétně v lokalitách Vršovice a Malešice, též v přilehlých oblastech Vinohrady, Strašnice, Záběhlice a Michle.

Hubení vos Praha 10 Volejte hubení sršní: 722 934 225

Sršeň je bodavý hmyz s velmi bolestivým bodnutím a narozdíl od včel nebo vos jsou sršně útočné i bez vyprovokování. Jejich bodnutí může kromě silné bolesti také u alergiků vyústít i v anafylaktický šok, otoky a další zdravotní komplikace. Včasným přivoláním profesionálů ochráníte nejenom sebe, ale i své blízké, zaměstnance a domácí mazlíčky.

Při veškerých zákrocích dbáme na bezpečnost a zdraví zákazníků. Nabízené hubení vos realizujeme jak pro domácnosti a firmy, tak jsme schopni pokrýt i zakázky velkých obsahů pro státní sektor a veřejné instituce jako jsou školy, úřady, nemocnice, domovy důchodců a jiná státní zařízení. Disponujeme řadou českých i evropských certifikátů.

V rámci likvidace krys a služeb DDD spolupracujeme:
STÁTNÍ ÚSTAV ZDRAVOTNÍ
Státní zdravotní ústav
Krajská hygienická stanice
sdružení
Sdružení pracovníků DDDČasté deratizace v městské části Praha 10:

Ochrana proti vosám Praha 10
Profesionální vybavení

K hubení vos používáme moderní vybavení, které zaručuje bezpečnost, efektivitu, urychluje celý proces likvidace a šetří náš čas i Vaše náklady.

Hubení vos Praha 10
Vosy v Praze 10

Čím teplejší počasí, tím více vos. Poslední léta, která byla mimořádně horká, jsou vosy aktivnější a ve větších počtech - a to i v Praze 10. 

Ochrana před sršni

Kromě vos provádíme samozřejmě v Praze 10 i hubení sršňů a likvidaci sršních hnízd. Sršni jsou obvláště nebezpeční kvůli své agresivnosti.

Likvidace sršních hnízd - Praha 10
Všudypřítomná hnízda

Hnízda vos i sršňů můžeme nalézt takřka kdekoliv. Jejich likvidace na vlastní pozemku je důležitá zejména proto, že v okolí hnízd bývá hmyz agresivnější.

Likvidace vosích hnízd Praha 10

Hubení sršní (Praha 10) pro domácnosti, firmy a veřejná prostranství

Podobně jako vosy zakládají sršně každý rok nové hnízdo, díky tomu se vyhýbají zamoření parazity. Královny sršní si často vybírají k hnízdění koruny stromů, ale nepohrdnou ani stavbami ze dřeva, hnízdění v zemi či vyvýšeným prostorám. Hubení sršní poskytujeme jak pro jednotlivce, firmy, tak státní a veřejné organizace z Vršovic či Malešic. Ať už Vás trápí sršně v okolí domu, zahrady či veřejných míst jako jsou parky, hřiště či budovy městské dopravy? Team z DDD Global je připraven na vše!

Likvidace šršní Praha 10 Likvidace sršních hnízd Praha 10

Hubení šršní je prováděno skrze specializované látky (insekticidy), které jsou šetrné k životnímu prostředí. Insekticidy sršně hubí a také po jistou dobu i odpuzují. V Praze 10 jsme realizovali celou řadu zásahů na likvidaci sršnů v rodinných i obchodních domech, parcích a jiných veřejných místech.

Pro případy, kdy je sršní hnízdo umístěno ve velké výšce (parapety, okapy, světelné bannery) máme k dispozici vysokozdvižné vybavení. Díky svyšující míře osvětlení, které vydává zároveň teplo, evidujeme za poslední léta zvýšení vyskyt sršnů právě v okolí obchodních domů.

Pokud i Vás trápí doma či ve firmě nechtění škůdci, neni nic jednodušších než zavolat na +420 722 934 225, kde Vám bezplatně vytvoříme cenovou nabídku. Pro tyto účely můžete také využít náš poptávací formulář nebo emailovou adresu info@deratizace-global.cz.


Likvidace sršního hnízda v Praze 10

Zejména pro nebytové prostory a objekty doporučujeme i preventivní kontroly. Sršní hnízdo ve svém maximu obsahuje zpravidla 1700 členů. První sršní hnízda můžeme vidět počátkem května, kdy se sršně probouzí ze zimní hybernace a hledají nová místa k hnízdění. Sršně mohou být nebezpečné okolí i bez vyprovokování a navíc při pádu sršního hnízda na zem se může celá situaci značně zhoršit.

Naše roky získané know-how obsahuje spolehlivé procesy jak zlikvidovat sršní hnízdo rychle a efektivně. K výkonu likvidace sršních hnízd náš personál disponuje všemi potřebnými certifikacemi, které obstojí i na evropské úrovni. Zároveň naše ceny za hubení sršní držíme stále na férové úrovni.

Likvidace sršního hnízda Praze 10

Praha 10, stejně jako jiné části Prahy, má řadu veřejných míst jako jsou hřiště, parky, objekty MHD a i v těchto lokalitách dozajista sršní hnízda bývají. Máme jak personální, tak technické kapacity na pokrytí sebevětších poptávek likvidace sršních hnízd.

V Praze 10 máme kromě odstranění sršních hnízd četné zkušenosti také se vosami. Likvidace sršnů bývá často nezbytná a daleko více akutní, jelikž narozdíl od vos jsou sršni daleko více argesivní a mohou napadat bez vyprovokování.

Zejména pak lokality jako jsou Vršovice a Malešice, jsou lokality s velkým počtem obyvatel a zároveň dostatekem vegetace. To dlouhodobě způsobuje častější problémy s vosami a nutnost našich výjezdů. Nenechávejte likvidace vos na poslední chvíli a předcházejte možným ublížením na zdraví!

I přesto vždy dbáme na soukromí klientů a naši deratizéři se snaží celý proces deratizace a dezinsekce provést maximálně rychle a diskrétně. Pro případy provozoven (hotely, restaurace, úřady, školy) vycházíme vstříc tak, aby nebyla narušena provozní doba podniku.


Ještě váháte? Zavolejte si o bezplatnou kalkulaci provedení deratizace: +420 722 934 225, případně též můžete využít elektronické komunikace skrze info@deratizace-global.cz, taktéž lze během krátké chvilky naše deratizátory poptat skrze formulář.