+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení hlodavců, hmyzu a dezinfekce Odolena Voda

Hubení potkanů a myší - Odolena Voda

Deratizace, dezinsekce a dezinfekce Nonstop pohotovost

Rychlé a levné hubení potkanů či likvidace myší - Odolena Voda a blízké okolí. Zkušený deratizér z DDD Global Vás zbaví potkanů, myší a jiných hlodavců z Vaší zahrady, firmy i domácnosti pohotově a zároveň zařídí, aby se již tito škůdci u Vás neobjevovali. Realizujeme v Odoleně Vodě deratizace již několik let, vždy profesionálně a s důrazem na soukromí.

Hubení potkanů v Odoleně Vodě pro firmy i domácnosti

Deratizace Odolena Voda

S Odolenou Vodou máme praxi jak na hubení potkanů pro firmy, tak domácnosti. Odborné deratizace v Odoleně Vodě nabízíme pro byty, domy, restaurace, hotely i státní sektor (úřady, nemocnice, školy). Ať už Vás trápí potkan v zahradě nebo celá smečka potkanů ve skladových prostorách, vždy náš deratizátor najde optimální technické a cenové řešení.

Léty prověření deratizátoři dozajista najdou všechny přístupové cesty potkanů a položí pasti na místa s maximální efektivitou. Disponujeme řadou certifikátů jak pro hubení potkanů v bytě, tak firemních prostorách a vystavíme řádný protokol o zásahu - vhodné zejména v rámci služeb HACCP. Při samotném zasahu na deratizace se snažíme vždy o diskrétnost a spokojenost zákazníka.


Hubení potkanů v Odoleně Vodě Hubení myší - Odolena Voda Deratizace potkanů - Odolena Voda


Likvidace potkanů (a ostatně i myší) není dozajista radno podceňovat. Během pár měsíců se může počet hlodavců v objektu zněkolikanásobit a hrozí tak nejenom větší hmotné škody, ale také samozřejmě vyšší náklady za vyhubení. K deratizaci využíváme standatně mechanické pasti s ochranou proti vstupu domácích mazlíčků. Při závažnějších zamořeních pak pasti chemické (biocidy), které nepůsobí jako klasické jedy a potkan při usmrcení netrpí.

Pro bližší představu o ceně za hubení potkanů navštivte náš ceník nebo využijte bezplatnou kalkulaci ceny skrze náš poptávkový formulář.


Časté deratizace v Odoleně Vodě:

Ochrana proti holubům
Holuby a ptactvo

V rámci deratizace poskytujeme v Odoleně Vodě ochranu proti holubům, likvidaci uhynulých kusů a čištění trusu. Ochranné sítě proti holubům, hroty, trny i plašiče proti ptactvu včentě instalace.

Hubení potkanů Odolena Voda
Hubení potkanů

Hubení potkanů pohotovostní i preventivní. Deratizace potkanů je gró každého deratizéra. Montáž sklopných pastí, nástraha účinných rodenticidů či kolagulantů pro město Odolena Voda a okolí.

Hubení myší

Víme přesně jak na myši v domě! Výběr Deratizace-Global je efektivní způsob jak se zbavit myší rychle a levně! Hubení myší pro jednotlivce, firmy i veřejné instituce.

Hubení myší Odolena Voda
Hubení krys

Jak se zbavit krys? S námi jednoduše a za férové ceny. Hubení krys mechanicky (pasti) i případně chemicky. Víme jak se zbavit krys jednou pro vždy!

Hubení krys Odolena Voda

Hubení myší - Odolena Voda a okolí

Co myši vůči potkanům ztrácejí na vzrůstu, to zcela dozajista dohánějí na svých počtech. Včasné vyhubení myší může předejít jejich zavážnému přemnožení. Chování těchto hlodavců je více nebojácné a dříve či později se nazaleknou ani lidské přítomnosti. V Odoleně Vodě máme zkušenost jak hubením myší v domácnosti, tak přemnožením těchto dotěrných hlodavců v skladových objektech.

Deratizace sklopnými pastmi

Včasná likvidace myší může předejít zvláště ve skladech a pohostinství velkým ztrátám. V ohrožení jsou jak hospodářské objekty, potravinové a zásabovací sklady, tak zázemí restauračních podniků. V nabídce naleznete jak pohotovstní zásahy na hubení myší, tak zásahy preventivní - určení ke kontrole vstupních míst a prevenci proti výskytu hlodavců.

Ať už se jedná o Odolena Voda nebo jiné město, vždy jednáme s maximální opatrností, disponujeme řadou varovných cedulí a nálepek, abychom zamezili neopatrné manipulaci nepovolaných osob s pastmi.

Deratizace myší je důležitá i z hygienických důvodů - nejenom svou přítomností, ale i svými výkaly a močí znehodnocují majetek a zdivo. Mohou být přenašeči mnohých infekčních nemocích a také přenašeči mnoha druhů parazitů jako jsou blechy, štěnice či vši.

Pokud i Vás trápí doma či ve firmě nechtění škůdci, neni nic jednodušších než zavolat na +420 722 934 225, kde Vám bezplatně vytvoříme cenovou nabídku. Pro tyto účely můžete také využít náš poptávací formulář nebo emailovou adresu info@deratizace-global.cz.


Chemické hubení potkanů a myší pro Odolena Voda

Odolena Voda ani jiná větší města se čas od času nevyhnou zamoření hlodavci. Vyhubení potkanů či myší ve velkých počtech bývá s použitím mechanických pastí neefektivní. V takovém případě je vhodně použít chemické pasti s antikolagulanty.

Deratizace a hubení hmyzu pro Odolena Voda

Máme celou řadu certifikátů a ověření na nakládání s těmito nebezpečnými látkami. Jedná se zejména o osvědčení Krajské hygienické stanice a cerfikáty DDD a CEPA (evropský certifikát). Prostřednictvím těchto listin máme přístup k látkám, které legislativa omezuje ve volné prodeji pro běžné zákazníky a naše likvidace hlodavců bývají tak doleko účinnější.

I s Odolenou Vodou máme zkušenosti co se chemické deratizace / dezinsekce týče. Chemické pasti jsou vhodné jak pro hubení potkanů, myší a krys ve velkých počtech, tak k hubení štěnic, blech, švábů a dalšího hmyzu. Samozřejmě jsou ideální i k likvidaci sršňů, vos a jejich hnízd.

Zdůrazňujeme, že výskyt parazitního hmyzu není věc, za kterou by se měl někdo stydět, přinést si domů štěnici, blechu nebo třeba veš můžete prakticky kdykoliv. Při cestě hromadnou dopravou, přespáním v hotelu, vycházkou v lese nebo při venčení svého čtyřnohého mazlíčka.

I přesto vždy dbáme na soukromí klientů a naši deratizéři se snaží celý proces deratizace a dezinsekce provést maximálně rychle a diskrétně. Pro případy provozoven (hotely, restaurace, úřady, školy) vycházíme vstříc tak, aby nebyla narušena provozní doba podniku.


Samozřejmě hubíme v Odoleně Vodě i jiné druhy hmyzu jako jsou mravenci, červotoči, vši, škvoři, klíšťata, molové, rusové nebo zavíječi. Pro nezávznou poptávku a zjištění ceny konkrétního zásahu volejte: +420 722 934 225.