+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení vos Praha 10

Od 1.7.do 31.9.2024 nabízíme volné termíny k provedení zásahů. Navýšili jsme naše kapacity pro efektivní a rychlé likvidace vos a sršňů bez dlouhých čekacích lhůt. Zásahy provádíme každý den od 8.hod do 24.hod.

Hubení vos a likvidace vosích hnízd Praha 10

Deratizace, dezinsekce a dezinfekce Nonstop pohotovost

Ohrožují vás doma či ve firmě vosy? Nabízíme hubení vos - Praha 10 a okolí. Profesionální likvidace vos a jejich hnízd od Deratizace Global, kde každý z našich odborníků ví přesně jak na vosy rychle a efektivně. Hubení vos realizujeme v celé Praze 10, konkrétně v lokalitách Vršovice a Malešice, též v přilehlých oblastech Vinohrady, Strašnice, Záběhlice a Michle. Naši deratizéři jsou vždy profesionální a diskrétní.

Hubení vos Praha 10 Volejte hubení vos: 722 934 225

Vosy představují riziko nejenom v podobě pobodání, ale také možnosti anafylaktického šoku, který může být pro některé alergické jedince velmi nebezpečný. Chraňte své příbuzné, domácí mazlíčky či zaměstnance přivoláním našich dezinsekčních služeb.

Při veškerých zákrocích dbáme na bezpečnost a zdraví zákazníků. Nabízené hubení vos realizujeme jak pro domácnosti a firmy, tak jsme schopni pokrýt i zakázky velkých obsahů pro státní sektor a veřejné instituce jako jsou školy, úřady, nemocnice, domovy důchodců a jiná státní zařízení. Disponujeme řadou českých i evropských certifikátů.

V rámci likvidace krys a služeb DDD spolupracujeme:
STÁTNÍ ÚSTAV ZDRAVOTNÍ
Státní zdravotní ústav
Krajská hygienická stanice
sdružení
Sdružení pracovníků DDDČasté deratizace v městské části Praha 10:

Ochrana proti vosám Praha 10
Profesionální vybavení

K hubení vos používáme moderní vybavení, které zaručuje bezpečnost, efektivitu, urychluje celý proces likvidace a šetří náš čas i Vaše náklady.

Hubení vos Praha 10
Vosy v Praze 10

Čím teplejší počasí, tím více vos. Poslední léta, která byla mimořádně horká, jsou vosy aktivnější a ve větších počtech - a to i v Praze 10. 

Ochrana před sršni

Kromě vos provádíme samozřejmě v Praze 10 i hubení sršňů a likvidaci sršních hnízd. Sršni jsou obvláště nebezpeční kvůli své agresivnosti.

Likvidace sršních hnízd - Praha 10
Všudypřítomná hnízda

Hnízda vos i sršňů můžeme nalézt takřka kdekoliv. Jejich likvidace na vlastní pozemku je důležitá zejména proto, že v okolí hnízd bývá hmyz agresivnější.

Likvidace vosích hnízd Praha 10

Hubení vos (Praha 10) pro domácnosti, firmy a veřejná prostranství

Vosy zpravidla každý rok zakládají nová hnízda na jiném místě. Praha nabízí bezpočet možností, kde se vosy mohou napřesrok ubytovat - od okapů, balkonů a římsy až po půdy nebo i prostě v zemi. Hubení vos poskytujeme jak pro jednotlivce, firmy, tak státní a veřejné organizace z Vršovic či Malešic. Obtěžují vás vosy na zahradě, ohrožují veřejný park, školní hřiště nebo jsou v blízkosti zastávky MHD? Jsme připraveni na všechny eventuality!

Likvidace vos Praha 10 Jak se zbavit vos Praha 10

Na hubení vos používáme speciální postřiky (insekticidy), které jsou šetrné k životnímu prostředí. Tyto látky nejenom vosy hubí, ale také odpuzují. V Praze 10 máme již řadu zkušeností od zásahů na rodinných domech, firemních skladech i veřejných místech.

Disponujeme také výškovou technikou, pro případy, kdy vosy hnízdí ve vysoko umístěných částech budov (římsy, okapy, světelné reklamy). Zvláště pak v poslední době zaznamenáváme zvýšený výskyt vosích hnízd právě ve zmíněných světelných reklamách obchodních domů i menších obchodů. Světelné poutače často vyzařují teplo a mají ideální vstup ze všech stran - proto jsou vosami velmi oblíbené.

Pokud i Vás trápí doma či ve firmě nechtění škůdci, neni nic jednodušších než zavolat na +420 722 934 225, kde Vám bezplatně vytvoříme cenovou nabídku. Pro tyto účely můžete také využít náš poptávací formulář nebo emailovou adresu info@deratizace-global.cz.


Likvidace vosího hnízda v Praze 10

Doporučujeme provádět i preventivní kontroly výskytu vos a případě nálezu provést likvidaci vosího hnízda v co nejkratším čase. Plně rozvinuté hnízdo vos skýtá přes 12 000 jedinců, kteří sice nejsou bez vyprovokování agresivní, ale představují zdravotní rizika zejména pro alergiky. Navíc při pádu hnízda na zem jsou vosy značně nebezpečné každému v okolí.

Známe ověřené postupy jak zlikvidovat vosí hnízdo bezpečně a rychle. Naši profesionálové likvidují vosí hnízda již řadu let a mají k těmto službám všechny nezbytné certifikace a vybavení. Neriskujte provádět odstranění vosího hnízda svépomocí a zavolejte profesionály, kteří vosy zlikvidují levně a efektivně!

Likvidace vosího hnízda Praze 10

Praha 10 má řadu veřejných míst jako jsou parky, hřiště, objekty veřejné dopravy, zde všude také hrozí výskyt vosích hnízd. Máme jak personální, tak technické kapacity na pokrytí sebevětších poptávek likvidace vosích hnízd.

V Praze 10 máme kromě odstranění vosích hnízd četné zkušenosti také se sršni. Likvidace sršnů bývá často nezbytná a daleko více akutní, jelikž narozdíl od vos jsou sršni daleko více argesivní a mohou napadat bez vyprovokování.

Zejména pak lokality jako jsou Vršovice a Malešice, jsou lokality s velkým počtem obyvatel a zároveň dostatekem vegetace. To dlouhodobě způsobuje častější problémy s vosami a nutnost našich výjezdů. Nenechávejte likvidace vos na poslední chvíli a předcházejte možným ublížením na zdraví!

I přesto vždy dbáme na soukromí klientů a naši deratizéři se snaží celý proces deratizace a dezinsekce provést maximálně rychle a diskrétně. Pro případy provozoven (hotely, restaurace, úřady, školy) vycházíme vstříc tak, aby nebyla narušena provozní doba podniku.


Ještě váháte? Zavolejte si o bezplatnou kalkulaci provedení deratizace: +420 722 934 225, případně též můžete využít elektronické komunikace skrze info@deratizace-global.cz, taktéž lze během krátké chvilky naše deratizátory poptat skrze formulář.

Naše podpora je samozřejmě pro všechny z celé České republiky. Our operators also speak English. Наши операторы также говорят на русском языке.