Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Hubení potkanů

Jak se zbavit potkanů? S firmou Deratizace Global! Naše firma je profesionálem ve svém oboru a za použití moderních způsobů hubení nebo odchytu potkanů zbavíme Váš dům, byt či zahradu zamoření těmito škůdci. Deratizace provádíme v Středočeském kraji a hlavním městě (Praha).

Jak na potkany

Stačí zavolat spolehlivou firmu (Deratizace Global) v oboru, která má s likvidací potkanů své zkušenosti. Víme, jak na hubení potkanů, jaký jed na potkany použít a jak se jich i za pomoci pasti na potkany zbavit. Chcete se potkana zbavit humánní cestou? Past na potkany je pro odchyt to pravé. I to naše firma zajišťuje. Po kompletním zbavení potkanů ve vašich prostorech též provádíme dezinfekci oněch prostor a zajišťujeme ochranu proti novému výskytu.

Hubení potkanů provádíme nejvíce v těchto prostorech:

Hubení potkanů

Po vyhubení nebo odchytu potkanů prostory dezinfikujeme. Veškeré naše práce jsou v souladu s hygienickými předpisy a normami. Splňujeme podmínky HACCP (malé i velké provozovny).

Likvidace potkanů

Víme nejen jak vyhubit potkany, ale i ostatní škůdce! Specializujeme se na veškeré druhy hlodavců, všechny najdete v sekci Deratizace. Kontaktujte nás na čísle +420 722 934 225.