+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Dezinfekce Černošice

Dezinfekce na koronavirus Černošice

Pohotovstní i preventivní dezinfekce Nonstop pohotovost

Provádíme profesionální dezinfekce na koronavirus - Černošice a okolí. Ať již je nutná likvidace viru SARS-CoV-2 v domácnosti, firmě, úřadě, městské dopravě či veřejných službách - DDD Global je záruka účinné dezinfekce proti koronaviru. Díky dlouhodobému obezřetnému přístupu máme dostatek dezinfekčních prostředků, vybavení a personálu i na zásahy velkých rozsahů (úřady, supermarkety, obchodní domy, mhd) v Černošicích i po celé České republice.

Dezinfekce proti koronaviru Černošice Volejte dezinfekce: 722 934 225

Onemocnění COVID-19 (z anglického: coronavirus disease 2019), které koronavirus v České republice způsobuje, je vysoce nakažlivé. Přenos viru je zejména skrze kapénky, které ulpívají na površích a dokáží na nich přežít řádově hodiny až dny. Právě proto je plošná dezinfekce na koronavirus velice efektivním řešením, jak riziko nákazy eleminovat.

Disponujeme moderní technikou, která nám umožňuje provádět dezinfekce rychle a zároveň velice důkladně. Současný stav v ČR i samotném Černošicích monitorujeme a za spolupráce s KHS (Krajskou hygienickou stanicí) a SZÚ (Statním zdravotním ústavem) máme stále akutuální informace a metody pro maximální účinnost dezifekcí.

Desinfekce proti koronaviru v Černošicích

V rámci Černošic máme zkušenosti jak co se týče antibakteriální, fungicidní i virucidní dezinfekce. Realizujeme ohniskové zásahy (v místech, kde se nákaza prokazatelně objevila) i preventivní opatření (dezinfekce prostor, povrchů, vybavení).

Desinfekce proti koronaviru - Černošice

Dezinfekce proti koronaviru je důležité zejména v lokalitách se zvýšeným pohybem lidí. Naše služby doporučujeme zejména pro:

Máme téžv Černošicích bohatou zkušenost s dezinfekcí bytů po úmrtí, kde již několik hodin od smrti vzniká celá řada patogenních mikroorganismů - nebojíme se nebezpečné, ani náročné práce. Zdraví a bezpečnost zákazníků je vždy u nás na prvním místě!


Dezinfekce koronaviru ozónem

Pro efektivní likvidaci koronaviru používáme několik různých druhů látek v závislosti na prostředí, jeho vlhkosti a druhu povrchů k čištění. Zejména se jedná o dezinfekce ozónem, alkoholová báze, alterinativně lze použít i účinné látky s příměsí chlóru.

Dezinfekce ozonem

Pro prodloužení doby účinku dezinfekce aplikujeme speciální polymerové ochranné prostředky, které dobu bezpečnosti povrchu výrazně prodlužují.

Ozonová dezinfekce je vhodná zejména do uzavřených prostor, jelikož nezanechává dlouhodobě žádné zbytkové materiály - během několika hodin se ozón rozloží na kyslík. Dezinfekce ozónem je zároveň až 2500x účinnější než zmiňovaný chlór, především díky své vysoké reaktivitě s viry, bakteriemi a plísněmi.

Známe postupy a látky, které jsou vhodné na dezinfekce ploch a povrchů prakticky jakéhokoliv typu. Máme řadu certifikátů v oblasti Dezinfekce-Deratizace-Dezinsekce - osvědčení krajské hygienické stanice, certifikát sdružení DDD a evropský certifikát CEPA.


Je i Váš byt či firma z oblasti Černošice a chcete ochránit sebe, Vaše blízké nebo Vaše zaměstnance? Zavolejte nám: +420 722 934 225. Cenové kalkulace provádíme telefonicky zdarma.