+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení štěnic Stará Boleslav

Hubení štěnic - Stará Boleslav

Likvidace štěnic v Staré Boleslavi a okolí Nonstop pohotovost

Profesionální služby a nízká cena za hubení štěnic! Stará Boleslav a celé Střední Čechy jsou lokality, kde hubení štěnic provádíme. Deratizace Global realizují likvidace hmyzu již mnoho let - vždy profesionálně, s důrazem na soukromí a férové ceny. Jsme tu pro jednotlivce, firmy i státní sektor. Víme jak vyhubit štěnice v bytě, kempu i celém hotelu - vždy šetrně k životnímu prostředí.

Hubení štěnic Stará Boleslav Volejte hubení štěnic: 722 934 225

Výjezd na hubení štěnic jsme prováděli jak v Staré Boleslavi, tak prakticky ve všech větších městech SČ kraje. Náš team je připraven i na velké zamoření štěnicemi či jiným parazitickým hmyzem. S Starou Boleslaví máme již bohaté zkušenosti - vždy jednáme férově a a důrazem na spokojenost zákazníka.

Bezpečné hubení štěnic

Pevně dodržujeme Zákon o chemický látkách a chemických směsích, Zákon o ochraně veřejného zdraví, stejnětak o o ochraně zvířat a řadu jiných legislativních postupů, které nejenom chrání Vás, Vaše blízké a mazlíčky. To samozřejmě platí nejenom pro Stará Boleslav, ale všechny naše deratizační, dezinsekční a dezinfekční zásahy po celé republice.

Deratizace štěnic Štěnice v bytě Štěnice - vyhubení

Likvidace štenic pro Stará Boleslav a okolí

Díky dlouholeté praxi přesně víme nejenom jak zlikvidovat štěnice, ale také jejich mladá vývojová stádia (nymfy a vajíčka), která jsou proti běžným likvidačním prostředkům znatelně odolnější. Účinná likvidace štěnic je u nás zaručena použitím speciálních postřiků a aerosolů, zejména pak neonikotinoidy a pyrethroidy, na které je pro jejich nákup a aplikaci potřeba certifikace Krajské hygienické stanice.

Likvidace štěnic Stará Boleslav

Ať už jste z Staré Boleslavi nebo okolí, vždy Vám podáme pomocnou ruku a provedeme likvidace štěnic přímo na míru Vaším potřebám. Samozřejmostí je nejenom profesionalita, nízké ceny, ale té vyhotovení protokolu o likvidaci štěnic.

Štěnice jsou evolučně velmi dobře vybaveny k parazitování na lidech. Ačkoliv nedokáží skákat a za celou noc ujdou vzdálenost okolo třiceti metrů, stále jsou jedním z obávaných lidských parazitů. Díky své velikosti se dokáží dostat nejenom do švů postelí, pohovek, ale třeba prolézt i skrze spáry elektrických zásuvek. Jedna samice týdně naklade v průměru osm vajíček, včasná likvidace je tedy velmi důležitá, aby nedošlo k rozmnožení a zamoření celého objektu. Na vyhladovění štěnic nečekejte, dokáží přežít i půl roku bez potravy.
Deratizace štěnic v Staré Boleslavi

Deratizace štěnic je hovorovým označením pro dezinsekce štěnic. Pojmem "deratizace" označujeme například hubení potkanů, tedy likvidaci drobného zvířectva, především hlodavců. Dezinsekce je výraz pro hubení hmyzu. V Staré Boleslavi nenabízíme pouze dezinsekce, ale též můžete využít celou nabídku služeb naší deratizace či dezinfekce.

Mátě stěnice v bytě nebo ve Vaší firmě? Neváhejte nás kontaktovat na čísle 722 934 225 nebo prostřednictvím naší emailové schránky info@deratizace-global.cz. Předběžná kalkulace ceny za hubení štěnic zdarma!