Telefon: +420 722 934 225 nebo info@deratizace-global.cz
DeratizaceGlobal
Jste spokejni s našemi službami?
 • Hubení potkanůHubení potkanů

  Hubení potkanů provádíme za použítí kvalitních jedů na potkany a naše pasti na potkany mají ochranné prvky proti možnému vniknutí dětí a domácích zvířat. Své práci rozumíme a poradíme si s každým škůdcem ve Vaší domácnosti.

 • Likvidace štěnicHubení štěnic

  Zabývame se problémem se štěnicemi, likvidace štěnic je nedílnou součástí dezinsekce Vašeho bytu a Deratizace-Global, jako profesionální a certifikovaná firma Vám pomůže od tohoto problému po celém hlavním městě Praha.

 • Ochrana proti holubůmOchrana proti holubům

  Holubi patří mezi nechtěné návštěvníky, ale jsou také přenašeči breberek, které jsou u lidí zdraví nebezpečné. Dbejte tedy včas na svou bezpečnost a chraňte sebe a své blízké, sítě a bodce proti holubům - jsou tou správnou metodou, jak se chránit.

 • Hubení blechHubení blech

  Blechy nejsou nijak příjemné a i blechy psí jdou na člověka. Jak se těchto blech zbavit ví Deratizace-Global. Nevíte jak vypadá kousnutí od blechy? Podívejte se na sekci Blechy a zjistíte, zda je potřeba Nás volat proti blechám, nebo třeba i proti jiným škůdcům.

 • DezinfekceDezinfekce

  Zdraví máme jen jedno a proto je čistota prostor, ve kterých žijeme, důležitá. Dezinfekce je řešením. Staráme se o dezinfekci veškerých budov jako školy, úřady, ale samozřejmě i domácnosti. Domov bez virů a bakterií zajistí delší a příjemnější život.

+420 722 934 225

Jak se pozná kousnutí od blechy?

Pozorujete u svého psa, kočky.. či možná i sebe zvýšené drbání? Nalezli jste na sobě červený štípanec, ba štípanců více? Ani Vám se zřejmě nevyhnulo kousnutí od blechy. Běžně bleší kousnutí silně svědí, až pálí, nemá ale dlouhého trvání. Podívejme se nyní na několik foto jak bleší kousnutí u lidí vypadá.

Bleší kousnutí u lidí - foto

Jak vypadá kousnutí od blechy? Foto jasně dokládá, že štípanec od blechy bývá cca 1 centimetr velký štípanec (dle citlivosti jedince), který velmi svědí. Většinou se objevují ve větších počtech a to především na krku, zádech a pažích.

Jak se pozná kousnutí blechy

Jak vypadá štípanec od blechy:

Možná již nyní jste si jisti, že jste byli pokousáni blechou. V takovém případě nás neváhejte kontaktovat s poptávkou hubení blech. Blechy se nejenom rychle množí, ale také vyvolávají alergické reakce. Samozřejmě si je můžete ponechat a založit si vlastní bleší cirkus, ale upřímně - za tu legraci svědivé kousance pravděpodobně nestojí.


Štípanec od blechy - foto

Pro rozuzlení otázky jak se pozná kousnutí od blechy přikládáme další obrázky. Zdůrazňujeme, že zde vyobrazené foto se může lišit na základě individuální citlivosti na kousnutí.

Jak se pozná kousnutí od blechy Kousnutí blechy - foto Pokousání blechou - foto Štípanec blechy

Za povšimnutí stojí, že kousance od blechy v kontrastu s kousnutí od štěnice, bývají větší, svědivější a nejsou kladeny “řetízkově”, ale spíše nahodile.


Alergie na bleší kousnutí

Kousnutí blechou nejenom je značně nepříjemné, co se týká svědivosti, ale u senzitivnějších lidí může nastat alergie a to jak v klasické podobě, tak variantě otoků a ekzémů kůže. Ve vážných případech se pak dostavují i problémy s dýchacími cestami. Alergie se taktéž mohou projevit u psa i u koček, kde způsobují zvýšené poškozování.