+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Dezinfekce Praha 4

Dezinfekce a úklid po úmrtí - Praha 4

Čištění a úklid po úmrtí Nonstop pohotovost

Úmrtí blízké osoby je vždy obtížnou situací - jak emočně, tak co se povinností týče. DDD Global vždy dodržuje maximální úroveň piety a profesionality. Realizujeme úklid po zemřelém (Praha 4 a okolí) včetně následné dezinfekce. V bytě po úmrtí vznikají již v rámci hodin nebezpečné mikroorganismy, které je nutno odstranit a dezinfikovat. Úklid a čištění po zemřelém provádíme v celé Praze 4, konkrétně v oblastech: Krč, Braník, Podolí, Lhotka a Hodkovičky, též v přilehlých oblastech Vinohrady, Záběhlice, Nusle a Michle. Ať se již jedná o byt z pozůstalosti nebo úmrtí v nebytovém objektu, vždy odvedeme prvotřídní práci.

Úklid bytu po zemřelém v Praze 4

Dezinfekce po úmrtí Praha 4

Každý náš deratizátor má bohaté zkušenosti s hubením krys i jiných hlodavců. Nechybí ani certifikáty, díky kterým si můžete být jisti, že přesně víme jak na krysy a jak nakládat s nebezpečnými látkami. Pro firemní subjekty v Praze 4 nabízíme zásahy a provozní kontroly proti škůdcům dle HACCP.

Při veškerých zákrocích dbáme na bezpečnost a zdraví zákazníků. Nabízené dezinfekce realizujeme jak pro domácnosti a firmy, tak jsme schopni pokrýt i zakázky velkých obsahů pro státní sektor a veřejné instituce jako jsou školy, úřady, nemocnice, domovy důchodců a jiná státní zařízení. Disponujeme řadou českých i evropských certifikátů.

V rámci likvidace krys a služeb DDD spolupracujeme:
STÁTNÍ ÚSTAV ZDRAVOTNÍ
Státní zdravotní ústav
Krajská hygienická stanice
sdružení
Sdružení pracovníků DDDČasté dezinfekce v městské části Praha 4:

Dezinfekce povrchů a ploch
Dezinfekce povrchů / ploch

Plošné dezinfekce všech druhů povrchů a ploch v celé oblasti Praha 4. Dezinfekce bytů, firem, jednotlivých místností (včetně sklepů a půd), ale i užitkových a hopodářských objektů.

Dezinfekce ozonem
Dezinfekce ozónem

Čištění vzduchu od škodlivých mikroorganismů a toxických částic. Dezinfekce ozónem likvidují nejenom viry a bakterie, ale i další nežádoucí zápachy jako je cigaretový kouř, či zápach po požáru či úmrtí.

Dezinfekce po úmrtí

Po úmrtí vznikají choroboplodné částice, které je třeba důkladně dezinfikovat. Spolehlivé dezinfekce a vyklizení bytu po zemřelém profesionálně a s pietou.

Dezinfekce a vyklízení po úmrtí
Dezinfekce a čištění trusu

Holubí trus na balkoně, parapetu či půdě představuje vždy zdravotní rizika. Nabízíme bezpečné vyčištění holubího trusu včetně následné dezinfekce prostor i fasád.

Dezinfekce a čištění holubího trusu

Čištění a dezinfekce nebytových prostor - Praha 4

K úmrtím dochází i v nebytových prostorách a ubytovacích zařízeních. V nabídce naleznete jak úklid a dezinfekce po zemřelém pro hotely, ubytovny, penziony, hostely nebo jiné nebytová zařízení z Krče, Braníku, Podolí, Lhotky či Hodkoviček. Máme též zkušenost spolupráce v Praze 4 se složkami IZS (police, kriminální služba, hasiči).

Dezinfekce po zemřelém Praha 4 Úklíd po zemřelém Praha 4

Dokážeme podat pomocnou ruku jak v případech přirozeného úmrtí, tak v situaci, kdy došlo k násilné smrti (vražda, zanedbání péče) nebo při sebevraždě. Pozůstalým nebo majitelům objektu dokážeme pomoci nejenom s úklidem a dezinfekcí prostor, ale i s legislativní stránkou celé události. Vždy je zaručena maximální úroveň piety a diskrétnosti.

Spolehlivá dezinfekce a úklid po zemřelém

Ať už se jedná o městskou část Praha 4 nebo jinou část Prahy, ve všech případech dáváme důraz na zdravotní rizika s tímto typem služeb spojená. Byt, dům či jiné objekt vždy předáváme zadavateli v plně dezinfikovaném a obyvatelném stavu. K jednotlivým zásahům používáme specifické profesionální moderní vybavení a léty ověřené know-how. Ke každému případu přistupujeme individuálně - dle míry znečištění, naléhavosti, stavu a účelu nemovitosti.

Prahu známe jako své boty. Zejména v oblastech Krč a Braník máme již řadu klientů, kterým jsme v této nelehké situaci pomohli. Poradíme si při výjezdech do nemovitostí se stíženým přístupem nebo nebezpečným prostředím (úzká schodiště, rampy, žebříky, kanalizace a jiná místa s výskytem nebezpečného odpadu). S naším teamem profesionálů vyřešíte sebeotížnější situaci snadno a rychle.

Poptáváte i Vy společnost a úklid a dezinfekce po zemřelém? Není nic jednoduššího než zavolat na +420 722 934 225, kde Vám bezplatně vytvoříme cenovou nabídku. Pro tyto účely můžete také využít náš poptávací formulář nebo emailovou adresu info@deratizace-global.cz.