+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Dezinfekce Praha 6

Dezinfekce prostor - Praha 6

Dezinfekce proti virům, bakteriím a plísním Nonstop pohotovost

Preventivní i pohotovostní dezinfekce prostor - Praha 6 pro domácnosti, firmy i služby státní správy. Komplexní ochrana proti virům, bakteriím i plísním skrze dezinfekce povrchů a ozónové dezinfekce vzduchu. Naše služby pro snížení rizika nákazy ve frekventovaných místech, stějnětak jako akutní plošné dezinfekce objektu při zjištění výskytu infekčních onemocnění nabízíme všech částech Prahy 6, tedy v Břevnov, Dejvice, Vokovice, Ruzyně, Střešovice, Veleslavín a Liboc a přilehlých oblastech Bubeneč a Hradčany.

Dezinfekce Praha 6 Volejte dezinfekce: 722 934 225

Spolupracujeme s SZÚ (Statní zdravotní ústav) a rovněž s KHS (Krajská hygienická stanice). Jsme certifikovaní profesionálové, kteří se vždy drží metodik a mají i vlastní léty ověřené know-how jak provést dezinfekce prostor tak, aby byly maximálně účinné, zdravotně nezávadné a nedošlo k poškození majetku neodbornou manipulací s dezinfekčními látkami.

Spolupracujeme s těmito organizacemi:
STÁTNÍ ÚSTAV ZDRAVOTNÍ
Státní zdravotní ústav
Krajská hygienická stanice
sdružení
Sdružení pracovníků DDDŽe není možné účinně dezinfikovat například papír, textilie, gumu či elektroniku bez poškození? Přesvědčíme Vás o opaku! Díky modernímu vybavení a používání specializovaných prostředku dokážeme provést dezinfekce povrchů takřka jakéhokoliv typu!


Dezinfekce prostor pro firmy a státní sektor v Praze 6

Zajišťujeme plošné dezinfekce objektů v Praze 6 sebevětšího rozsahu. Ať již se ve Vaší kanceláři, restauraci, skladu či celém domově seniorů vyskytlo virové či bakteriální onemocnění, vždy dokážeme prostory rychle a účinně dezinfikovat. Použité látky na většině povrchů také působí (v řádu dnů - v závislosti na použité látce) jako prevence proti ulpění virových a bakteriálních částic.

Dezinfekce prostor

V místech vysoké koncetrace návštěvníků (obchody, mhd, školy, kina či divadla) jsou vítané nejenom pohotovostní, ale také smluvní preventivní dezinfekce povrchů a ploch.

Prostorová dezinfekce je vhodná zejména pro:

Jsme schopni zajistit dezinfekce takřka jakýchkoliv prostor. Máme osvědčení Krajské hygienické stanice a cerfikáty DDD a CEPA pro nakládání s toxickými látkami. Za roky praxe máme již řadu spokojených zákazníků i firem z Břevnova, Dejvic, Vokovic, Ruzyně, Střešovic, Veleslavína i Liboce.

Jsme schopni na základě domluvy provést dezinfekce prostor i v mimo standartní pracovní dobu (pro zachování nenarušeného chodu firmy). Značnou výhodohou přinášejí námi používané látky také v tom, že jejich doba expozice (kdy jsou prostory nepřístupné) je oproti standartním metodám, velice krátká.

Pokud i Vy hledáte spolehlivé řešení vyskytu virů či bakterií ve Vašich prostorách, není nic jednoduššího než zavolat na +420 722 934 225, kde Vám bezplatně vytvoříme cenovou nabídku. Pro tyto účely můžete také využít náš poptávací formulář nebo emailovou adresu info@deratizace-global.cz.


Dezinfekce povrchů a ploch
Dezinfekce povrchů / ploch

Plošné dezinfekce všech druhů povrchů a ploch v celé oblasti Praha 6. Dezinfekce bytů, firem, jednotlivých místností (včetně sklepů a půd), ale i užitkových a hopodářských objektů.

Dezinfekce ozonem
Dezinfekce ozónem

Čištění vzduchu od škodlivých mikroorganismů a toxických částic. Dezinfekce ozónem likvidují nejenom viry a bakterie, ale i další nežádoucí zápachy jako je cigaretový kouř, či zápach po požáru či úmrtí.

Dezinfekce po úmrtí

Po úmrtí vznikají choroboplodné částice, které je třeba důkladně dezinfikovat. Spolehlivé dezinfekce a vyklizení bytu po zemřelém profesionálně a s pietou.

Dezinfekce a vyklízení po úmrtí
Dezinfekce a čištění trusu

Holubí trus na balkoně, parapetu či půdě představuje vždy zdravotní rizika. Nabízíme bezpečné vyčištění holubího trusu včetně následné dezinfekce prostor i fasád.

Dezinfekce a čištění holubího trusuDezinfekce místností a celých bytů - Praha 6

V situacích, kdy došlo k výskytu infekčního onemocnění v domácnosti, nabízíme prostorové dezinfekce proti virům a bakteriím jak v celých bytových jednotkách, tak i v provedení separátní dezinfekce místnosti. Spolehnout se dozajista můžete na naši profesionalitu, lidský přístup a zachování soukromí.

Dezinfekce místností Praha 6

Zpravidla se jedná o infekční nemoci jako je svrab, spalničky, úplavice či například COVID‑19. Dezinfekce jsou bez zápachu, nezanechávají rezidua (nebarví, nelepí) a lze je aplikovat i na citlivé povrchy (papír, elektronika, textilie).

Doporučujeme obyvatelům bytu, aby před dezinfekčním zásahem dbali zvýšené pozornosti u namáhaných ploch jako jsou kliky, toaleta a umyvadla. Samozřejmostí je maximálního omezení blízkého kontaktu bez ochranných pomůcek s infikovanou osobou.

V Praze 6 máme zkušenosti nejenom v rámci virucidní a antibakteriální dezinfekce při výskytu nákaz, ale provádíme taktéž například dezinfekce a úklid po zemřelém či likvidace a dezinfekce holubího trusu.


Pokud Vás naše nabídka dezinfekcí oslovila a jste z Prahy 6, neváhejte a pro nezávaznou poptávku se zjištěním ceny konkrétního zásahu volejte: +420 722 934 225.