+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení hlodavců Praha a Středočeský kraj

Hubení potkanů - Praha 4

Spolehlivé likvidace potkanů Nonstop pohotovost

Pohotovostní i preventivní hubení potkanů - Praha 4. Zkušení deratizéři nabízí likvidace potkanů ve všech lokalitách Prahy 4 - konkrétně v částech Braník, Háje, Hodkovičky, Chodov, Cholupice, Kamýk, Komořany, Krč, Kunratice, Lhotka, Libuš, Modřany, Písnice, Podolí, Šeberov, Točná a Újezd u Průhonic a přilehlých oblastech Michle, Nusle, Vinohrady a Záběhlice. Jeden potkan v domě nebo celé hejno ve skladech firmy? Na Deratizace Global Praha je vždy spolehnutí.

Diskrétní hubení potkanů v Praze 4

Deratizace

Ačkoliv výskyt potkanů nebývá známkou zanedbané hygieny, naše zásahy vždy provádíme diskrétně a klademe důraz na soukromí zadavatele. Ať v rámci rodinných či činžovních domů, tak pro hotelnictví a pro restaurace udržujeme maximální možnou úroveň obezřetnosti. Službu hubení potkanů poskytujeme v městské části Praha 4 již řadu let, máme řadu spokojených zákazníků a také nespokojených potkanů.

Při veškerých zákrocích dbáme na bezpečnost a zdraví zákazníků. Nabízené deratizace potkanů realizujeme jak pro domácnosti a firmy, tak jsme schopni pokrýt i zakázky velkých obsahů pro státní sektor a veřejné instituce jako jsou školy, úřady, nemocnice, domovy důchodců a jiná státní zařízení. Disponujeme řadou českých i evropských certifikátů.

V rámci deratizace a služeb DDD spolupracujeme:
STÁTNÍ ÚSTAV ZDRAVOTNÍ
Státní zdravotní ústav
Krajská hygienická stanice
sdružení
Sdružení pracovníků DDDČasté deratizace v městské části Praha 4:

Ochrana proti holubům
Holuby a ptactvo

V rámci deratizace poskytujeme v ochranu proti holubům, likvidaci uhynulých kusů a čištění trusu. Ochranné sítě proti holubům, hroty, trny i plašiče proti ptactvu včentě instalace.

Hubení potkanů
Hubení potkanů

Hubení potkanů pohotovostní i preventivní. Deratizace potkanů je gró každého deratizéra. Montáž sklopných pastí, nástraha účinných rodenticidů či kolagulantů pro město a okolí.

Hubení myší

Víme přesně jak na myši v domě! Výběr Deratizace-Global je efektivní způsob jak se zbavit myší rychle a levně! Hubení myší pro jednotlivce, firmy i veřejné instituce.

Hubení myší
Hubení krys

Jak se zbavit krys? S námi jednoduše a za férové ceny. Hubení krys mechanicky (pasti) i případně chemicky. Víme jak se zbavit krys jednou pro vždy!

Hubení krys

Hubení potkanů (Praha 4) pro domácnosti a firmy

V jsou v ohrožení před potkany nejenom restaurační provozy. Sklepy, garáže, kůlny a další prostory rodinných domů jsou častým terčem těchto nepříjemných hlodavců. To samé platí o společných prostorách činžovních a panelových domů. Team Deratizace Global je připraven i na špatně přístupné prostory a je schopen detekovat přítomnost potkanů i ve ventilačních a odpadních systémech domácností.

Deratizace sklopnými pastmi

Před každým hubením potkanů je prováděna vstupní prohlídka prostor. Díky ní může deratizér určit potenciální místa vstupu potkanů do nemovitosti. Dle situace a předpokládaného množství hlodavců pak jsou systematicky umisťovány specifické pasti, návnady a technika pro monitoring pohybu.

Vždy jednáme maximálně zodpovědně - případné pasti a jiné vybavení vždy označujeme a instalujeme tak, aby byl snížen možný kontakt s domácími mazlíčky nebo dětmi. To ostatně platí jak pro městskou část Praha 4, tak všechny jiné lokality provádění deratizací.

Výhodou mechanické deratizace je především odchycení živého škůdce. Při jeho usmrcení (například kolagulanty) může zvíře uhynout ve špatně dostupných prostorách. To má za následek pozvolné tlení, zápach a možnost rozšíření parazitů (blechy, štěnice, vši), které například potkani vetšinou přenáší.

Pokud i Vás trápí doma či ve firmě nechtění škůdci, neni nic jednodušších než zavolat na +420 722 934 225, kde Vám bezplatně vytvoříme cenovou nabídku. Pro tyto účely můžete také využít náš poptávací formulář nebo emailovou adresu info@deratizace-global.cz.


Hubení potkanů pro státní sektor v Praze 4

Máme bohatou zkušenost i v rámci spolupráce se státnimi složkami. Potkani se mohou objevit i v prostorách státní správy (úřady, magistráty, budovy IZS), tak ve veřejných institucích (školy, nemocnice, domovy seniorů). Disponujeme řadou státem uznávaných certifikátů jako je osvědčení Krajské hygienické stanice a cerfikáty DDD a evropský certifikát CEPA.

Hubení potkanů v Praze 4

Prostřednictvím získaných certifikací máme povolení manipulovat s látkami, které jsou daleko účinější a nejsou k dispozici široké veřejnosti. Spolu s dlouholetým propracovaným know-how jsme schopni zbavit prostory potkanů velice rychle.

V Praze 4 máme zkušenosti i s chemickým hubením potkanů. Legislativou schválené chemické látky (antikolagulanty, rodenticidy) bývají aplikovány především v případech vysokého zamoření či akutní nutnosti zlikvidovat potkany v krátkém časovém horizontu.

Podotýkáme, že výskyt potkanů nemusí znamenat vždy nízkou úroveň hygieny, povětšinou jde o pochybení v rámci zásad HACCP či jiné nedbalé zajištění prostor.

I přesto vždy dbáme na soukromí klientů a naši deratizéři se snaží celý proces hubení potkanů provést maximálně rychle a diskrétně. Pro případy provozoven (hotely, restaurace, úřady, školy) vycházíme vstříc tak, aby nebyla narušena provozní doba podniku.


Ještě váháte? Zavolejte si o bezplatnou kalkulaci provedení deratizace: +420 722 934 225, případně též můžete využít elektronické komunikace skrze info@deratizace-global.cz, taktéž lze během krátké chvilky naše deratizátory poptat skrze formulář.

Naše podpora je samozřejmě pro všechny z celé České republiky. Our operators also speak English. Наши операторы также говорят на русском языке.