+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení krys Praha 8

Hubení a likvidace krys Praha 8

Deratizace, dezinsekce a dezinfekce Nonstop pohotovost

Nabízíme pohotovostní i preventivní hubení krys - Praha 8 a okolí. Ať už Vás krysy trápí u doma nebo ve firmě, vždy je tu Deratizace Global se svým teamem profesionálů, kteří zvládnou likvidace krys rychle a díky moderní technice i levně. Deratizace krys provádíme v celé Praze 8, konkrétně v lokalitách Kobylisy, Bohnice, Karlín, Čimice, Dolní Chabry, Ďáblice a Březiněves, též v přilehlých oblastech Libeň, Střížkov a Troja. Naši deratizéři jsou vždy profesionální a diskrétní.

Spolehlivé hubení krys v Praze 8

Deratizace Praha 8

Každý náš deratizátor má bohaté zkušenosti s hubením krys i jiných hlodavců. Nechybí ani certifikáty, díky kterým si můžete být jisti, že přesně víme jak na krysy a jak nakládat s nebezpečnými látkami. Pro firemní subjekty v Praze 8 nabízíme zásahy a provozní kontroly proti škůdcům dle HACCP.

Při veškerých zákrocích dbáme na bezpečnost a zdraví zákazníků. Nabízené deratizace realizujeme jak pro domácnosti a firmy, tak jsme schopni pokrýt i zakázky velkých obsahů pro státní sektor a veřejné instituce jako jsou školy, úřady, nemocnice, domovy důchodců a jiná státní zařízení. Disponujeme řadou českých i evropských certifikátů.

V rámci likvidace krys a služeb DDD spolupracujeme:
STÁTNÍ ÚSTAV ZDRAVOTNÍ
Státní zdravotní ústav
Krajská hygienická stanice
sdružení
Sdružení pracovníků DDDČasté deratizace v městské části Praha 8:

Ochrana proti holubům
Holuby a ptactvo

V rámci deratizace poskytujeme v Troji ochranu proti holubům, likvidaci uhynulých kusů a čištění trusu. Ochranné sítě proti holubům, hroty, trny i plašiče proti ptactvu včentě instalace.

Hubení potkanů Troja
Hubení potkanů

Hubení potkanů pohotovostní i preventivní. Deratizace potkanů je gró každého deratizéra. Montáž sklopných pastí, nástraha účinných rodenticidů či kolagulantů pro město Troja a okolí.

Hubení myší

Víme přesně jak na myši v domě! Výběr Deratizace-Global je efektivní způsob jak se zbavit myší rychle a levně! Hubení myší pro jednotlivce, firmy i veřejné instituce.

Hubení myší Troja
Hubení krys

Jak se zbavit krys? S námi jednoduše a za férové ceny. Hubení krys mechanicky (pasti) i případně chemicky. Víme jak se zbavit krys jednou pro vždy!

Hubení krys Troja

Likvidace krys (Praha 8) pro domácnosti a firmy

Ačkoliv krysy mají v Praze poměrně ojedinělý výskyt, zažívají v posledních letech zejména v příměstských oblastech opět vzestup. Máte krysy v domě, kůlně, garáži, hospodářském stavení nebo se zabydleli ve vašich firemních prostorách a jste z Kobylis, Bohnic, Karlína, Čimic, Dolních Chaber, Ďáblic či Březiněvse? Neváhejte nás kontaktovat! Veškeré deratizace zvládneme rychle a levně!

Hubení krys Praha 8 Likvidace krys Praha 8

Při každé deratizaci krys kontrolujeme vstupní a kritická místa nemovitosti, která by mohla sloužit jako potencionální vstup pro škůdce. Za roky zkušeností víme jak který hlodavec či jiné zvíře jedná a dle toho následně klademe pasti a druhy návnad.

Ať už se jedná o městskou část Praha 8 nebo jinou část Prahy, vždy jednáme s maximální opatrností, disponujeme řadou varovných cedulí a nálepek, abychom zamezili neopatrné manipulaci nepovolaných osob s pastmi.

Výhodou mechanické deratizace je především odchycení živého škůdce. Při jeho usmrcení (například kolagulanty) může zvíře uhynout ve špatně dostupných prostorách. To má za následek pozvolné tlení, zápach a možnost rozšíření parazitů (blechy, štěnice, vši), které například potkani vetšinou přenáší.

Pokud i Vás trápí doma či ve firmě nechtění škůdci, neni nic jednodušších než zavolat na +420 722 934 225, kde Vám bezplatně vytvoříme cenovou nabídku. Pro tyto účely můžete také využít náš poptávací formulář nebo emailovou adresu info@deratizace-global.cz.


Hubení krys pro státní sektor v Praze 8

Preventivní i pohotovostní deratizace krys realizujeme také pro úřady, školy, nemocnice a jiné státní subjekty. Při hubení jsou aplikovány účinné rodenticidy, fumicidy, antikolagulanty a různé dýmovnice - máme osvědčení Krajské hygienické stanice a cerfikáty DDD a CEPA pro nakládání s toxickými látkami.

Krysy v Praze 8

Naše certifikace nám umůžňuje disponovat prostředky, ke kterým necertifikované subjekty nemají přístup a ani povolení s nimi manipulovat. To je jeden z hlavních důvodů pro deratizace profesionály je vždy daleko efektivnější než pokusy o boj s krysami svépomocí.

V Praze 8 máme zkušenosti co se chemické deratizace / dezinsekce týče. Ty jsou zejména nasazovány v případech, kdy již v objektu došlo k nekontrolovatelnému přemnožení krys.

Zejména pak lokality jako jsou Kobylisy a Bohnice, které bývají hlodavci i výskytem holubů často postiženy, dozajista uvítají náš profesionální přístup a skvělé vysledky v hubení a odchytu škůdců. Každý náš deratizér je školený, zkušený a zodpověný v každé eventuální situaci.

I přesto vždy dbáme na soukromí klientů a naši deratizéři se snaží celý proces deratizace a dezinsekce provést maximálně rychle a diskrétně. Pro případy provozoven (hotely, restaurace, úřady, školy) vycházíme vstříc tak, aby nebyla narušena provozní doba podniku.


Ještě váháte? Zavolejte si o bezplatnou kalkulaci provedení deratizace: +420 722 934 225, případně též můžete využít elektronické komunikace skrze info@deratizace-global.cz, taktéž lze během krátké chvilky naše deratizátory poptat skrze formulář.