+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Hubení hlodavců, hmyzu a dezinfekce Roztoky u Prahy

Deratizace Roztoky u Prahy

Deratizace, dezinsekce a dezinfekce Nonstop pohotovost

Zkušení deratizéři Vám nabízejí ve městě Roztoky u Prahy hubení hlodavců a škodné zvěře (deratizace), hubení hmyzu - takzvané dezinsekce) a dále pak dezinfekce všeho druhu - jak úklid a vyklízení pozůstalostí, dezinfekce nebytových prostor tak i čištění hospodářských a skladových nemovitostí. Důležitá je pro nás profesionalita, soukromí zavatele a férové ceny.

Služby DDD (deratizace, dezinfekce, dezinsekce) v Roztokách u Prahy

Deratizace Roztoky u Prahy

V Roztokách u Prahy máme již zkušenosti jak prováděním deratizací, s hubením hmyzu, tak i dezinfekcí a sanací prostor. Ať již potřebujete provést pohotovostní hubení potkanů, je nutné v bytě či hotelu hubení štěnic nebo Vás trápí všudypřítomné ptactvo, vždy jsme Vám schopni pomoci - profesionálně, levně a důrazem na soukromí a Vaši spokojenost.

Při všech zákrocích dbáme na bezpečnost a zdraví zákazníků. Služby DDD poskytujeme jak pro jednotlivce, firmy i státní sektor. Používáme jak mechanickou deratizaci, tak i v závažných případech biocidy šetrné k životnímu prostředí (takzvaná chemická deratizace).


Časté deratizace v Roztokách u Prahy:

Ochrana proti holubům
Holuby a ptactvo

V rámci deratizace poskytujeme v Roztokách u Prahy ochranu proti holubům, likvidaci uhynulých kusů a čištění trusu. Ochranné sítě proti holubům, hroty, trny i plašiče proti ptactvu včentě instalace.

Hubení potkanů Roztoky u Prahy
Hubení potkanů

Hubení potkanů pohotovostní i preventivní. Deratizace potkanů je gró každého deratizéra. Montáž sklopných pastí, nástraha účinných rodenticidů či kolagulantů pro město Roztoky u Prahy a okolí.

Hubení myší

Víme přesně jak na myši v domě! Výběr Deratizace-Global je efektivní způsob jak se zbavit myší rychle a levně! Hubení myší pro jednotlivce, firmy i veřejné instituce.

Hubení myší Roztoky u Prahy
Hubení krys

Jak se zbavit krys? S námi jednoduše a za férové ceny. Hubení krys mechanicky (pasti) i případně chemicky. Víme jak se zbavit krys jednou pro vždy!

Hubení krys Roztoky u Prahy

Mechanické deratizace - sklopné a lepové pasti

Pro případy, kdy je nutné odchytit pouze jednoho nebo několik jedinců (potkani, myši nebo například kuny) volíme takzvané mechanické deratizace. Jedná se použití různých represivních sklopných, lepových nebo padacích pastí.

Deratizace sklopnými pastmi

Při každé deratizaci kontrolujeme vstupní a kritická místa nemovitosti, která by mohla sloužit jako potencionální vstup pro škůdce. Za roky zkušeností víme jak který hlodavec či jiné zvíře jedná a dle toho následně klademe pasti a druhy návnad.

Ať už se jedná o Roztoky u Prahy nebo jiné město, vždy jednáme s maximální opatrností, disponujeme řadou varovných cedulí a nálepek, abychom zamezili neopatrné manipulaci nepovolaných osob s pastmi.

Výhodou mechanické deratizace je především odchycení živého škůdce. Při jeho usmrcení (například kolagulanty) může zvíře uhynout ve špatně dostupných prostorách. To má za následek pozvolné tlení, zápach a možnost rozšíření parazitů (blechy, štěnice, vši), které například potkani vetšinou přenáší.

Pokud i Vás trápí doma či ve firmě nechtění škůdci, neni nic jednodušších než zavolat na +420 722 934 225, kde Vám bezplatně vytvoříme cenovou nabídku. Pro tyto účely můžete také využít náš poptávací formulář nebo emailovou adresu info@deratizace-global.cz.


Chemické deratizace pro Roztoky u Prahy

V případech velkého zamoření nebo při hubení hmyzu je nutné použí chemickou cestu. Používáme velmi účinné rodenticidy, fumicidy, antikolagulanty a různé dýmovnice - máme osvědčení Krajské hygienické stanice a cerfikáty DDD a CEPA pro nakládání s toxickými látkami.

Deratizace a hubení hmyzu pro Roztoky u Prahy

Díky certifikátům disponujeme látkami, které se v běžném obchodě nedají zakoupit. Proto deratizace za pomocí profesionálů je vždy daleko účinější než deratizace svépomocí.

I s Roztoky u Prahy máme zkušenosti co se chemické deratizace / dezinsekce týče. Chemické postřiky jsou vhodné zejména při hubení štěnic, blech, švábů a dalšího hmyzu. Samozřejmě jsou ideální i k likvidaci sršňů, vos a jejich hnízd.

Zdůrazňujeme, že výskyt parazitního hmyzu není věc, za kterou by se měl někdo stydět, přinést si domů štěnici, blechu nebo třeba veš můžete prakticky kdykoliv. Při cestě hromadnou dopravou, přespáním v hotelu, vycházkou v lese nebo při venčení svého čtyřnohého mazlíčka.

I přesto vždy dbáme na soukromí klientů a naši deratizéři se snaží celý proces deratizace a dezinsekce provést maximálně rychle a diskrétně. Pro případy provozoven (hotely, restaurace, úřady, školy) vycházíme vstříc tak, aby nebyla narušena provozní doba podniku.


Časté hubení hmyzu pro město Roztoky u Prahy

Hubení štěnic v Roztokách u Prahy
Hubení štěnic

Štěnice v bytě? S námi je problému! Víme jak se zbavit štěnic jednou provždy! Deratizace / hubení štěnic v Roztokách u Prahy rychle, levně a spolehlivě! Likvidace štěnic chemickou deratizací.

Hubení švábů
Hubení švábů

Jste z Roztok u Prahy a máte švábi v domácnosti? Zásah od Deratizace Global je způsob jak se zbavit švábů! Známe spolehlivé postupy jak vyhubit švábi v bytě i firmě. Hubení švábů rychle, profesionálně a levně.

Hubení blech

Jak se zbavit blech? S námi snadno! Hubení blech od Deratizace Global je spolehlivé a levné. Víme dobře jak na blechy a s naším vybavením a know-how nemají blechy v bytě šanci!

Hubení blech pro Roztoky u Prahy
Hubení vos

Objevilo se u Vás vosího hnízdo? Provádíme efektivní hubení vos i likvidace vosích hnízd. Nelamte si hlavu s tím jak na vosy, je tady likvidace vos od Deratizace Global!

Hubení vos a likvidace hnízd

Samozřejmě hubíme v Roztokách u Prahy i jiné druhy hmyzu jako jsou mravenci, červotoči, vši, škvoři, klíšťata, molové, rusové nebo zavíječi. Pro nezávznou poptávku a zjištění ceny konkrétního zásahu volejte: +420 722 934 225.
Nastavení soukromí

Stránky Deratizace-Global.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.