+420 722 934 225 info@deratizace-global.cz
Spolehlivé a levné Ochrana proti holubům Milovice

Likvidace holubího trusu na balkonech - Milovice

Úklid a čištění ptačího trusu v Milovicích a okolí Nonstop pohotovost

Ptačí trus na balkoně či lodžii představuje zdravotní rizika. Nejedte bakteriím, virům a parazitům šanci! Nabízíme profesionální čištění balkonů od holubího trusu - Milovice a široké okolí. Máme řadu let praxe a používáme moderní postupy k zabezpečení stavu Vaší nemovitosti. Ať už se jedná o panolový, činžovní či rodinný dům, vždy nalezneme ideální řešení jak zlikvidovat trus na balkoně a v případě zájmu i zamezit dalšímu vstupu ptáků.

Úklid trusu na balkonech Milovice Volejte úklid/čištění balkonů: 722 934 225

Častým problémem v Milovicích jsou také holubí hnízda nebo uhynulý jedinci, kde riziko nákazy či přenosu parazitů je o poznání vyšší. I na tyto eventuality jsou plně připraveni. Kromě úklidu a likvidace trusu také provedeme důkladnou dezinfekci všech zasažených ploch.

Bezpečný úklid holubího trusu na balkoně

Pevně dodržujeme Zákon o chemický látkách a chemických směsích, Zákon o ochraně veřejného zdraví, stejnětak o o ochraně zvířat a řadu jiných legislativních postupů, které nejenom chrání Vás, Vaše blízké a mazlíčky. To samozřejmě platí nejenom pro Milovice, ale všechny naše deratizační, dezinsekční a dezinfekční zásahy po celé republice.

Hulubí trus na balkoně Balkón - čištění trusu

Úklid trusu ptáků na balkoně, terase i lodžii

Odstraňování trusu ptáků vždy nese zdravotní rizika. I seschlý trus se může mechanickým sundováním (škrábání, zametání) dostat do dýchacího ústrojí, kde se dále mohou šířit bakterie a viry. Náš team z Deratizace Global používá moderní ochranu a technické vybavení, aby se tento nebezpečný biologické materiál šířil do okolí co možná nejméně. V Milovicích samozřejmě nabízíme i možnost vyčištění teras, půd, fasád domů i veřejných prostranství. S námi se můžete spolehnout na čistotu a ochranu zdraví.

Holubí trus na balkoně - Milovice

Ať už jste z Milovic nebo okolí, náš team profesionálů je Vám plně k dispozici ať potřebujete provést úklid trusu na balkoně nebo například celé půdě rodinného domu. Po dokončení likvidace trusu Vám také předáme protokol o zásahu (vhodné zejména pro živonostníka a firmy v rámci HACCP).

Zkušenost máme i s opravdu nezáviděníhodnými situacemi, jako je likvidace ptačího hnízda v lodžii, kde může dojít i k napadení ptactvem. Dále pak můžeme jmenovat likvidace uhynulých holubů na půdách domů, škol, firem či kostelů. Zalétlí holubi jsou často uvězněni v prostorách, poté co jim osoba bez trochy důvtipu zavře vstup do prostor. Tací jedinci pak uvězněni a stresováni protorách, kde na sebe útočí, výří nebezpečné látky do okolí a nakonec je jim osudný hlad. Doporučujeme proto dávát pozor, zda při zavírání oken a vykýřů se v prostorách nenachází zaletnuté ptactvo. Následné čištění, likvidace a dezinfekce prostor bývají často nejenom zdraví nebezečná, ale také nákladná.
Ochrana proti holubům v Milovicích

Po vyčištění a dezinfekci prostor též nabízíme různé způsoby zabránění opětovnému výskytu ptáků. Základní ochrana proti holubům je zpravidla tvořena skrze ochranné sítě proti ptákům, bodce, hroty, bodáky či plašiče ptactva.Máte problémy s holuby nebo jiným ptactvem ve Vašem bytě či ve Vaší firmě? Neváhejte nás kontaktovat na čísle 722934225 nebo prostřednictvím naší emailové schránky info@deratizace-global.cz. Předběžná kalkulace ceny za čištění, likvidaci a dezinfekci zdarma!
Nastavení soukromí

Stránky Deratizace-Global.cz disponují soubory cookies, které zejména slouží k měření návštěnosti. Zajišťují tak kvalitňování našich služeb na základě zákaznických preferencí a zájmů o různá témata či služby. Tyto identifikátory mohou obsahovat osobní údaje (pokud za osobní údaje považujete šířku displaye nebo například první navštívenou stránku). Soubory cookies jsou také nutné ke bezchybnému spuštění pluginů sociálních služeb. Všechna data používáme čiště v anonymizovaném režimu, kdy není možné z dat vyčíst více než technické parametry zařízení a anonymní pohyb po stránkách.


Naše podpora je samozřejmě pro všechny z celé České republiky. Our operators also speak English. Наши операторы также говорят на русском языке.